Jump to content
Dogomania

A to jest moje szczęście - RAFIA


magdaww1

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawa w Słupsku-31.05.09 (handler- Kaya)

Moja suńka przed wejściem na ring
[URL]http://psiarze.com/images/1242325766/1_500/45796604.jpg[/URL]

[IMG]http://www.youtube.com/watch?v=J_VNq0mBHvI[/IMG]

Podczas porównania o BOB
[URL]http://psiarze.com/images/1242325766/1_500/45796265.jpg[/URL]


[IMG]http://www.youtube.com/watch?v=hl8RkNjoKqE[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']ale cudny wlos. taaaki jedwabisty i dlugi.. co ja bym dala zeby Fuksowi tak szybciutko rosly :roll:

czekam na wiecej zdjec - Silkow nigdy za wiele :multi:[/quote]
Dziękuję za komplemencik:multi:
Tak muszę to przyznać, Rafia ma szatę dobrą w gatunku i mało pracochłonną tzn. nie kołtuni się tak bardzo:p
Ja również uważam że zdjęć nigdy dość szczególnie Sileczków:loveu: więc biegnę do Twojej galerii by zobaczyć nowe foty:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carry']Byłyście na wystawie w Słupsku ? Miałam być ale nie wypaliło.

Rafia jest super śliczna :loveu:[/quote]Cieszę sie, że Ci się podoba moja laleczka:multi:
Tak, byliśmy w Słupsku i była to dla nas b. udana wystawa. Teraz szykujemy się do Szczecina.
A będziesz na Chojnickiej wystawie w sierpniu?

Link to comment
Share on other sites

rowniez zycze powodzenia :loveu:
(a sobie zycze duuuzo fotek z wystawy :cool3:)

widzialam stawke na szczecin - spora konkurencja - az 17 silek! chyba nigdy w zyciu az tyle na raz nie widzialam... a w krakowie dzieki tej migracji konkurencja malutka - zobaczymy jak to bedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']bardzo ładne zdjęcia:)
a różnica bardzo okazała :lol:[/quote]
Dziękuję bardzo:buzi:
A różnią się nie tylko wizualnie ale charakterki to też one zupełnie inne mają. Asza to chyba z wiekiem się spokojniejsza zrobiła i nie ulega zaczepkom niezmordowanej młodszej "siostry":p

Link to comment
Share on other sites

No to wesoło w domu :) z taką żwawą panienka;)
Ja pamiętam jaka to była dla mnie rewolucja jak Piko trafił do mnie :)
Shar pei spokojny wręcz leniwy a on był jak błyskawica teraz niestety już aż taki żwawy nie jest:( zleniwiał przy moich dziewczynach:shake: dlatego aż miło oglądać taką iskierkę :lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

tak silki to szalone psiaki :evil_lol: pozytywnie zakręcone :lol:
ja mieszkam w bloku i na osiedlu jest sporo psiaków jednak Piko bawi się najczęściej z Yorkiem Tofikiem :lol: możne po wystawie się spotkamy to nasze psiaki poszaleją razem :cool3: :p

Link to comment
Share on other sites

oj iskierki.. choc moj to jak blyskawica biega jak go ochota najdzie :lol: szaleniec maly :lol:

zdjecia sliczne. takie zielone... maja gdzie biegac i szalec. :loveu: zazdroszcze okolicy :)

Fuks niestety na takie zielone spacery moze liczyc od czasu do czasu jak sie go wywiezie za miasto. bo nawet w parkach teraz nie ma go co puszczac bo tyle rowerzystow, rolkarzy, dzieci malych biegajacych :roll:

no i super ze ONka zaakceptowala malucha. u mnie w okolicy w wiekszosci ONki jak widza malego psa to dostaja jakiegos wsciku i sie agresywne robia. niestety bo gabarytowo Fuksowi odpowiadaja - uwielbia duze psy. najlepiej labradora, goldena... ale kolezanka dogiem tez nie pogardzi przy zabiawie :lol: na yorki i inne maluchy najczesciej nie zwraca nawet uwagi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']tak silki to szalone psiaki :evil_lol: pozytywnie zakręcone :lol:
ja mieszkam w bloku i na osiedlu jest sporo psiaków jednak Piko bawi się najczęściej z Yorkiem Tofikiem :lol: możne po wystawie się spotkamy to nasze psiaki poszaleją razem :cool3: :p[/quote]
Czemu nie:multi: jak nam pogoda pozwoli i jak mąż nie będzie marudził, że do domu chce:roll:

[quote name='madika']
zdjecia sliczne. takie zielone... maja gdzie biegac i szalec. :loveu: zazdroszcze okolicy :)

Fuks niestety na takie zielone spacery moze liczyc od czasu do czasu jak sie go wywiezie za miasto. bo nawet w parkach teraz nie ma go co puszczac bo tyle rowerzystow, rolkarzy, dzieci malych biegajacych :roll:[/quote]
Parę metrów od naszego domu jest ogromny plac/boisko i niestety są plany, że zrobią tam boisko sportowe = zakaz wchodzenia z psem:placz:
Będzie trzeba gdzieś dalej na pola wychodzić a zanim tam dojdziemy to psiury narobią komuś na chodnik:shake:

A za miasto uwielbiamy z psami wyjeżdżać:p

[quote name='madika']
no i super ze ONka zaakceptowała malucha. u mnie w okolicy w wiekszosci ONki jak widza malego psa to dostaja jakiegoś wsciku i sie agresywne robia. niestety bo gabarytowo Fuksowi odpowiadają - uwielbia duze psy. najlepiej labradora, goldena... ale kolezanka dogiem tez nie pogardzi przy zabiawie :lol: na yorki i inne maluchy najczesciej nie zwraca nawet uwagi :roll:[/quote]
Obawiałam się jak Asza przyjmie szczeniaka bo nigdy nie miała styczności z innymi psami:shake: Okazało się, że nie tylko naszą niunie zaakceptowała ale inne pieski też ochoczo wita:multi:

Fuks może ma jakąś manie wyższości, że tylko duże psy dla niego istnieją:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oj tak, niedlugo wybetonuja wszystkie zielone skrawki w miescie :shake:

moze odezwal sie w niej instynkt macierzynski i potraktowala ja jak swoje mlode? :lol:

Fuks chyba sobie zakodowal za mlodu, ze fajna zabawa to tylko z duzymi psiakami. bo u nas w okolicy to yorki takie jak 1/4 Fuksa, rachityczne i wszystkiego sie boja, a o zabawie to nawet nie mysla. westie tez jakos niezabawowe... za to z retriverami zawsze swietna gonitwa i boksowanie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']
moze odezwal sie w niej instynkt macierzynski i potraktowala ja jak swoje mlode? :lol:
[/quote]
Nie wiem, ale nie wydaje mi się. Wygląda to na relacje starsza - młodsza siostra. Najważniejsze, że jest ok:multi:

To jest zdjęcie mamy Rafi - Ofelia Chluba Oli:loveu: [SIZE=1](mam nadzieję, że autor się nie pogniewa)[/SIZE]
[url]http://img3.imageshack.us/img3/3392/dsc01234ux8.jpg[/url]

Patrząc na to zdjęcie obcinam Rafi pyszczek. Jak do tąd jeszcze mi się nie udało zrobić tak samo ale próbuję.
Czy ona nie jest śliczna?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

slodki dziobek ma :loveu:

(nawiaze od razu to postu o strzyzeniu z tematu Fuksa, zeby bylo o tym w jednym miejscu ;) )

hodowczyni Fuksika nie przycinala pyszczka jego mamie, ktora kariere wystawowa skonczyla na hodowlance, Ml.Ch.PL i Ch.PL, wiec nie dostalam w tym kierunku zadnych wskazowek.
a pyszczek przycinacie maszynka, nozyczkami czy trymujecie? bo na niemieckim forum o silkach wyczytalam cos (o ile dobrze zrozumialam), ze lapy i kufe im sie wlasnie trymuje :roll:

dziekuje za informacje o 'trojkacie' miedzy oczami - tego nie zauwazylam na zdjeciach. pewnie dlatego ze wszystkie sa z boku robione (jezeli juz sa zdjecia samego pyszczka). czy ten trojkat ma przebiegac od wewnetrznych kacikow oczu do katow warg (taki trojkat rownoramienny)? bo tak mi sie to widzi z tego zdjecia, ale nie jestem pewna :D

Link to comment
Share on other sites

Pyszczek przycinam maszynką elektryczną do włosów, taką ludzką, niedoskonałości poprawiam nożyczkami.
Trójkącik formuję nożyczkami, nie miałam odwagi by machnąć go maszynką.
Spójrz tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/f728/australian-silky-terrier-25832/[/url]

Link to comment
Share on other sites

to pierwsze zdjecie jest swietne (takie wielgachne, ze prawie wszystko widac). to teraz tylko pozostaje pokonac moje obawy, ze za bardzo przytne czy wydlubie oko i sie zetniemy :evil_lol: dziekuje za rady wszystkie :)
mam nadzieje, ze Fuks mi to wybaczy (on uwielbia zgarniac sobie wszystkie wlosy na oczy...):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika'] to teraz tylko pozostaje pokonac moje obawy, ze za bardzo przytne czy wydlubie oko i sie zetniemy[/quote]
Wieżę w Ciebie, dasz radę;) a oczy zostaw w spokoju, ma takie śliczne:eviltong:

[quote name='madika'] dziekuje za rady wszystkie :)[/quote]
Nie ma za co:oops:

[quote name='madika']mam nadzieje, ze Fuks mi to wybaczy (on uwielbia zgarniac sobie wszystkie wlosy na oczy...):roll:[/quote]
Wybaczy na pewno;) Na początku Rafia się na mnie dąsała i po zabiegu chowała się przede mną a teraz to wie, że zawsze po jest zabawa:multi:
Fuksik też się przyzwyczai:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...