Jump to content
Dogomania

papiloty


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

Zna ktoś może jakiś adres (może byc zagraniczny) pod którym można znależć i zamówić papiloty, najlepiej folie. Pomóżcie, pleaseee :wink: , sama nie moge niczego znależć :(

Jeżeli chodzi o olejki do papilotowania to show oil z Laser Lites, olej palmowy z St Bernard i olejek z 1all System :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aneta Cisowska, właścicielka firmy BOCIAN przeprasza za niedogodności związane ze stroną internetową i ma nadzieję, ze wkrótce będzie już dostępna. :oops:

Zainteresowanym, mogę podać, że dostępne są papiloty foliowe

w kolorach: biały, czarny, niebieski, czerwony, fioletowy

cena 15 zł za 50 szt.

W tych samych kolorach co papiloty są dostępne gumki do papilotów

cena 9,90 zł za 50 szt. (przy zakupie dwóch paczek gumek trzecia gratis).

Szczegóły: [email protected]

Z oferty firmy Pet Silk pod papiloty jest używany Silk Coat Oil (cena 97 zł za 386 ml).

Link to comment
Share on other sites

Papiloty, olejki, gumki, szampony, balsamy, anty-statiki i inne można kupić na niektórych wystawach międzynarodowych u pani Forte z Niemiec, która ma yorki. Ma doskonałe niemiecki kosmetyki i tanie. Za 100ml olejku norkowego(czystego!) zapłaciłam 13 zł, gumki 50szt - 6 zł, o cenę papilotów musiałabym się spytać koleżankę.

Link to comment
Share on other sites

tylko, ze te lejki norkowe śmierdzą okropnie :( na pewno każda firma ma olejki, ja nigdy się tym nie interesowałam teraz mam z khary... zobaczymy

na razie dostałam papiloty i gumki ;)

chociaż już się dowiedziałam że super papiloty-papierki są z opakowań podpasek always, człowiek uczy sie całe życie

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

To wszystko zależy od psa i gatunku włosa, jaki pies posiada. W przypadku moich psów to sprawdzają się warkoczyki po bokach. Mam sunię Syrianę, która nigdy nie miała zabezpieczanego włosa a jest ładny. Trudno jest podać uniwersalną receptę na to jak pielęgnować włos lhasaka, u jednych psów jest to tylko mycie, czesanie i suszenie a u innych trzeba się troszkę więcej napracować.;)

Link to comment
Share on other sites

W pełni zgodzę sie z Agatą :-) Wiele zalezy od predyspozycji genetycznych i gatunku włosa. Choć od czasu do czasu " popielęgnować " tez trzeba :-)
Chodzi aby długi włos zabezpieczyć przed wycieraniem i wyrywaniem , sposobów na to jest wiele, zdecydowanie łatwiej mają własciciele ogródków i króciutkiej trawki :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...