Jump to content
Dogomania

Jak to jest z kosmetykami?


Waxy

Recommended Posts

Witam, witam właścicieli springerów. Koleżanka nie może się zarejestrować na dogomani więc ja się pytam za nią, pytanie głównie do właścicieli springerów wystawowych. Nie długo koleżanka kupuje springera i zamierza go wystawiać, pytamy się jak to jest z kosmetykami. Coś specjalnego na włos springera? Czy tylko przeczesać, obstrzyc? Wypowiedzi właścicieli Angielskich Cockerów też mogą się tu znaleźć bo widzę, że mało tu springeniarzy :razz: a springer to niby większy cocker spaniel angielski :evil_lol: Bardzo prosimy o odpowiedź..
Pozdrawiam Waxy.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że to,co sprawdza się u cockerów sprawdzi się i u springera angielskiego. Nam bardzo spasowały kosmetyki bio-groom. Dla kolorowych cockerów używam szamponu do białej sierści,bardzo ładnie odświeża biel i nie wpływa negatywnie na kolorowe łaty. Jeśli springer będzie miał umaszczenie płaszczowe,to do ciemnych partii można użyć szamponu bardziej uniwersalnego,a tylko do łap i białych fragmentów psa szampon do białego. Do tego odżywka (my używamy Silk).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Waxy']Witam, witam właścicieli springerów. Koleżanka nie może się zarejestrować na dogomani więc ja się pytam za nią, pytanie głównie do właścicieli springerów wystawowych. Nie długo koleżanka kupuje springera i zamierza go wystawiać, pytamy się jak to jest z kosmetykami. Coś specjalnego na włos springera? Czy tylko przeczesać, obstrzyc? Wypowiedzi właścicieli Angielskich Cockerów też mogą się tu znaleźć bo widzę, że mało tu springeniarzy :razz: a springer to niby większy cocker spaniel angielski :evil_lol: Bardzo prosimy o odpowiedź..
Pozdrawiam Waxy.[/quote]
Witam kolejną właścicielke springera:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...