Jump to content
Dogomania

Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce


Anna Rapp

Recommended Posts

No tak. Jak zwykle o sprawdzeniu na stronie to nie pomyślałam.:mad:

Oj, ten kremowy mnie rozczula:loveu: Ten różowy nosek i malutkie uszka:loveu:

[QUOTE]JESZCZE SĄ WOLNE CHŁOPCZYKI!!!!!

takze jak ktos bylby chetny, to maluchy czekaja na wlascicieli!
[/QUOTE]
No niestety, ja to już mam aż za dużo zwierzaków:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta zbieżność gustów:razz: , dlatego mamy też berneńczyki:evil_lol: i jak widać berny z hiszpanami idą w parze:loveu:

W każdym razie wszystkie szczeniaki są przepiękne:loveu: , przesłodkie i wogóle jednak mam słabość do jasnego kremowego umaszczenia :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę,że podobają się Wam nasze szczenięta. Wszyscy żartują,że to dzieci Kufla, a nie Ufano;) ;) ;) . Sczególnie beżowy smok!
Maluszki rosną i nabierają sił. Są pełne energii, radości i mają wilcze apetyty:lol: . Tekilka jest WZOROWĄ MAMUSIĄ!!!.Od czwartku pomożemy jej troszkę i rozpoczniemy dokarmianie maluchów.Mleczko na deser po posiłkach;) .
Wybraliśmy już imiona : ( z j.hiszpańskiego )

AQUA - woda ( dla suni )
AMARILLO - żółty ( dla beżowego pieska )
AQUESTO - przystojny ( dla " Ufano Juniora " )
AMIGO - przyjaciel i ALVARO - opiekun ( dla brązowych blizniaków ).

Rozpoczeliśmy etap socjalizacji naszych maluszków od częstego brania na ręce, kłaskania po brzuszkach, dotykania łapek,zaglądania w pyszczki, kładzenie na plecach. Wujek Kufel dba o higienę, a koty czekaja na dzień kiedy maluchy będą gotowe na harce i gonitwy po domu :fadein: .

Pozdrawiam i zapraszam na stronkę.

Link to comment
Share on other sites

Buenas noches:razz:

Piękne imiona:loveu:
A właśnie, zastanawiam się jakie umaszczenie będzie miał beżowy Amarillo jako dorosły, czy będzie miał takie jak ta suczka
[URL]http://www.spanishwaterdog.com/images/Alba%202005%20litter/MVC-001S.JPG[/URL] ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Buenas noches:razz:

Piękne imiona:loveu:
A właśnie, zastanawiam się jakie umaszczenie będzie miał beżowy Amarillo jako dorosły, czy będzie miał takie jak ta suczka
[URL]http://www.spanishwaterdog.com/images/Alba%202005%20litter/MVC-001S.JPG[/URL] ?[/quote]

Dziękuję bardzo,
tak, Amarillo będzie mniej więcej takiej maści jak ta sunia na zdjęciu. Najbliższe podobieństwo w umaszczeniu odzwierciedla dziadek Amarillo - Alevin de el Polvorin - to tata Ufano Zorrazo. Miałam wielką przyjemność spędzić trzy dni z Ufano i Alevinem w domu Hiedi Kurki właścicleki psów.:lol:
Dwa odmienne charaktery! Dziadek spokojny, ostrożny i rozważny psiak, tata Ufano- odważny, praco-cholik.Zabawa na pierwsym miejscu, potem smakołyki.;)
Mam nadzieję,że nasze szczenieta odziediczą charakter po tacie!;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ania wyjeżdza z Polski, wróci dopiero przed świętami. Wiecej mozna dowiedziec sie na stronie.

Poza tym maluszki rosną jak na drozdzach, chłopczyki aktualnie ważą srednio po 3,5 kg, a sunia 3 kg.
Ostatnio był przeprowadzony przegląd miotu przez panią Supronowicz. Miot został bardzo fajnie opisany i super oceniony wlasnie przez panią Supronowicz i jej małżonka, zostało napisane ze szczeniaczki są super odchowane, czyste, miot jest bardzo wyrownany, a Ania powinna byc z nich bardzo dumna, bo są swietne!

[B]Szczeniaczki nadal czekaja na wlascicieli!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przekazuję wiadomość :multi:

Witam serdecznie:
Nasze szczenięta wyrosły na piękne i zdrowe psiaki.
Alvaro mieszka już z nową rodzinką w Warszawie.Ma kochanych właścicieli Małgosię, Jeremiego i ich
synka Marcina,który wzorowo opiekuje się szczenięciem!

Amigo i Apuesto lecą w sobotę do Finlandii.
Apuesto będzie mieszkał 30 km. od Helsinek w doskonałych warunkach.
Amigo wybrała P.Marika Fredrikson.
Aqua zostaje z nami.


Amarillo - Bardzo miły i radosny pies, uwielbia kontak z ludzmi, tak jak wszystkie nasze szczenięta.
Wychowane z dwoma kotami i wujkiem Berneńczykiem.Najbardziej ze wszystkich szczeniąt lubi zabawę w
kuwecie napełnionej po brzegi wodą.Zanurza cały pyszczek pod wodę aby wydobyć kałczukową piłkę
pociesznie puszczając przy tym bańki powietrza noskiem :))).
Jeszcze on czeka na nową rodzinkę.
Pozdrawiam
Anna Rapp

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8673/maryla1an7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6531/marylamb5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/719/maryla3nj7.jpg[/IMG]

[B]Ania[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Asiaczek'][B]Aniu[/B], może ja przekleję fotki wstawione u mnie do Twojej Galerii? Myślę, że warto...

Pzdr.[/quote]
Jeśli nie sprawi Tobie problemu to bardzo poproszę. Dziś mam w planie stworzyć nowy temat o hiszpanskich pieskach - napisać o nich parę słów i wstawić ciekawe zdjęcia.

Pozdrawiam
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp']Jeśli nie sprawi Tobie problemu to bardzo poproszę. Dziś mam w planie stworzyć nowy temat o hiszpanskich pieskach - napisać o nich parę słów i wstawić ciekawe zdjęcia.

Pozdrawiam
Ania[/quote]
Żaden problem.
Ale to zrobię dopiero jutro. Dzisiaj juz nie dam rady... (mam gości)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...