Jump to content
Dogomania

Planowane szczeniaczki


Recommended Posts

Tfu, tfu,tfu!
Nawet jeszcze cieczki nie ma, wszystko w projekcie.
Na razie suka przebadana pod wszystkimi newralgicznymi katami, czyli standardowo biodra, lokcie, oczy a do tego jeszcze rzepki i serducho wnikliwie.
Chcemy miec z Anka pewnosc, ze suka zdrowa, zanim ja rozmnozymy.
Cieczke powinna dostac na przelomie maja i czerwca i jezeli nic nie stanie na przeszkodzie, bo roznie bywa, jedziemy do Finlandii do Gazzziego na harce :loveu:
Co prawda przygotowuje sie do tych maluchow, jak do wlasnego porodu :crazyeye: tylko bardziej bede przezywac :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Tfu, tfu,tfu!
Nawet jeszcze cieczki nie ma, wszystko w projekcie.
Na razie suka przebadana pod wszystkimi newralgicznymi katami, czyli standardowo biodra, lokcie, oczy a do tego jeszcze rzepki i serducho wnikliwie.
Chcemy miec z Anka pewnosc, ze suka zdrowa, zanim ja rozmnozymy.
Cieczke powinna dostac na przelomie maja i czerwca i jezeli nic nie stanie na przeszkodzie, bo roznie bywa, jedziemy do Finlandii do Gazzziego na harce :loveu:
Co prawda przygotowuje sie do tych maluchow, jak do wlasnego porodu :crazyeye: tylko bardziej bede przezywac :p[/quote]


Dlaczego tak odpowiedzialnych ludzi na tym świecie jest tak mało?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam fiola na punkcie flatow i dlatego nie rozmnozylam Rivki, ktora ma i championa zrobionego i Caciba udalo sie jej dostac. Nawet te biodra B moznaby przeskoczyc. Ale po pierwsze: rodowod taki sobie, jak to przy pierwszym psie sie czesto zdarza - nie ma sensu przedluzac.
Po drugie jej ADHD - ja z tym sobie radze, ale nie chcialabym, zeby ktos wsciekal sie na nadpobudliwego szczeniaka po takiej matce.
No i wyrazna sklonnosc do roznych klopotow zdrowotnych: guzek na listwie mlecznej przed skonczeniem 5 lat to patologia, powiedzial moj wet.
Zaluje tylko, ze nie wysterylizowalam jej wczesniej, mozeby tego guzka nie bylo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...