Jump to content
Dogomania

Benek i Hachi.


Pestka

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://wstaw.org/images/free/2009/07/17/2dd06f76908e0d64973baaa0d08035.jpeg[/URL] o pieknosci:loveu::loveu: sliczniusia mordusia



[URL]http://images49.fotosik.pl/164/3da66f29d0acd188.jpg[/URL] oo jejku jaki słodziaczek:loveu::loveu: takie niewiniatko:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie moge odpowiedziec na Wasze jakże miłe posty bo mi nie chce sie post wyslać. Ale za wszystkie bardzo dziekujemy. Jest zasieg bez problemu na szczescie :evil_lol: Jednak wczoraj przez cały dzien nie mogłam sie na dogo dostac i tak ze dzisiaj weszłam.
Benek podróż prawie cała przespał pomijając, że na początku dwa razy zwymiotował. Mieszkanko mamy bardzo fajne, okolice cudowne, lasy, pola laki cudnie :loveu: To jest taka wieksza wieś (zreszta jak tu sa same takie male mieśinki) i idac po tej wsi przezyłam szok. Na kazdym podwórku pies na lancuchu :angryy: A czasem nawet po kilka psów, rzadki widok tutaj jest zeby pies biegal po podwórku luzem. Do tego wieksozsc psów zaniedbanych i biega suczka a za nią z 10 psów jak nic, całe stado. Szok :crazyeye:
Ale z lepszych wieści byliśmy wczoraj z Benkiem nad jeziorem czorsztyńskim, zwiedzaliśmy ruiny zamku w PPN oraz chodziliśmy nad strumykiem. Mamy kilkanaście zdjec juz, wrzucimy jak tylko wrocimyd do domu :cool3: Po tej wycieczce mały padl jak mucha :pTeraz lece do waszych galeri ile zdaze nim dogo znów sie popsuje..

Link to comment
Share on other sites

[B]karolina1,[/B] no na prawdę u mnie też są wsie ale dochodze do wniosku ze bardziej ucywilizowane bo w wiekszosci domach psy sa puszczane po podworku lub w kojcach. Fotki beda na pewno :D Benek ucałowany. Sabę ucałuje jak wrocimy bo ona niestety z nami nie jest..
[B]Rcookie,[/B] czekajcie. czekajcie :evil_lol:
[B]bianka19[/B], dobry :cool3:

Dzisiaj wstaliśmy koło 9 i rodzice z siostrą wybyli na plaże nad jezioro a my z benkowym siedziemy w mieszkanku. Zaraz idziemy gdzies na spacerek do lasu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...