Jump to content
Dogomania

Problemy z nerkami


Sabina02

Recommended Posts

[quote name='Hawanka']Slicznie wygląda jest ścienty jak faficzek:loveu::loveu: Czy hawańczyki mają problemy z nerkami bo od 5 dni fafciu jest na antybiotyku żle wyszły padania moczu...:-(:-([/quote]

Ja nie wiem, moje Hawanki nie maja problemow z nerkami... Ciekawe gdzie jest Iwonka "Bursztynki", Ona napewno bedzie wiedziala...

Iwonka!!! Gdzie jestes??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Łoo prosze.....[/quote]

No niestety fafciu dalej ma problemy z nereczkami jest nadal na antybiotyku i dodatkowo 2 razy w tygodniu kroplówka:placz::placz::placz:....Mam kolejne pytanie do właścicieli hawańczyków :razz: Jaki jest dobry szampon....W czym kompiecie wasze pupile:lol: Bo ja miałam z firmy trixie i kawu .... Ale nie odpowiadaja te szampony faficzkowi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']No niestety fafciu dalej ma problemy z nereczkami jest nadal na antybiotyku i dodatkowo 2 razy w tygodniu kroplówka:placz::placz::placz:....Mam kolejne pytanie do właścicieli hawańczyków :razz: Jaki jest dobry szampon....W czym kompiecie wasze pupile:lol: Bo ja miałam z firmy trixie i kawu .... Ale nie odpowiadaja te szampony faficzkowi :shake:[/quote]

Ja mieszkam poza krajem, wiec nie moge Ci nic poradzic, bo tutaj produkty sa pewnie inne...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...