Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki']Wczoraj dojechały do Szczawnicy - moja Szwagierka z córką :D

Okazało się , że mała ma alergię na koty :-?

Trza bedzie kogoś uśpić , chiba 8)[/quote]no przecie ze NIE KOTY :wink:[/quote]

no proszę , proszę - następna domyślna :lol: :lol: :lol:[/quote]no nie mów że wątpiłes w nasze umiejętności przewidywania / że nie wspomne o inteligencji :oops: :wink: /[/quote]

Ależ ja przecież oczekiwałem takiej - normalnej przecież i logicznej 8) - reakcji od Was, moje koffane Przyjaciółki :wink: :wink: :wink:[/quote]


[img]http://img351.imageshack.us/img351/154/beztytuu22dz.jpg[/img]

jaka mamy kolejna misje ;)[/quote]

ŁAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁ !!!!
YEEEEEEAAAAAAAAAHHHH !!!!
O Materdejo !!!!!!!!

Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie
przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote]a nie prościej jakiś t-shirt założyć , no ewentualnie nową zakupić :wink:[/quote]

Tak też robiłem , ale już mi się szafa nie chce zamknąć :wink: 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst']hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: [/quote]

znam ten ból :lol:
ja wczoraj z rana sie za sprzątanie złapałem i to skutecznie :lol:
miałem ostrą walkę wewnętrzną (z godzinę ) i awersję do porządków, ale się przemogłem :wink:

Ale koszule zostały :(

[quote name='dbsst']
wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D[/quote]

Jak nie dziś to jutro 8) 8) 8)
A gdzie jest drugi Aniołek, ucichł jakoś ?? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie
przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote]
A za ile? 8) 8) 8)[/quote]

hehe ale za to jest 3 najbardziej konkretny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: [/quote]

znam ten ból :lol:
ja wczoraj z rana sie za sprzątanie złapałem i to skutecznie :lol:
miałem ostrą walkę wewnętrzną (z godzinę ) i awersję do porządków, ale się przemogłem :wink:

Ale koszule zostały :(

[quote name='dbsst']
wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D[/quote]

Jak nie dziś to jutro 8) 8) 8)
A gdzie jest drugi Aniołek, ucichł jakoś ?? :lol: :lol: :lol:[/quote]utkwił w garkolandii :wink: , no szefuńciu ,ja to teraz na urlopie jestem więc znając praw pracownika etc etc .... oj koszule bhyba poczekają na Poświatkę :wink: , któż śmiał by się odbierać jej ulubione zajęcie/ :evil: chyba mnie nie udusi :lol: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie
przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote]
A za ile? 8) 8) 8)[/quote]

Jak to za ile :o :wink: :lol:
Wiem, że kobiety przepadają za prasowaniem męskich koszul :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: [/quote]

znam ten ból :lol:
ja wczoraj z rana sie za sprzątanie złapałem i to skutecznie :lol:
miałem ostrą walkę wewnętrzną (z godzinę ) i awersję do porządków, ale się przemogłem :wink:

Ale koszule zostały :(

[quote name='dbsst']
wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D[/quote]

Jak nie dziś to jutro 8) 8) 8)
A gdzie jest drugi Aniołek, ucichł jakoś ?? :lol: :lol: :lol:[/quote]utkwił w garkolandii :wink: , no szefuńciu ,ja to teraz na urlopie jestem więc znając praw pracownika etc etc .... oj koszule bhyba poczekają na Poświatkę :wink: , któż śmiał by się odbierać jej ulubione zajęcie/ :evil: chyba mnie nie udusi :lol: /[/quote]

udusi :lol:

a co gotowałaś ? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie
przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote]
A za ile? 8) 8) 8)[/quote]

Jak to za ile :o :wink: :lol:
Wiem, że kobiety przepadają za prasowaniem męskich koszul :lol: :lol:[/quote]
Oj, jak ty nie znasz kobiet :roll: :nono: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Wojtecki'][quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie
przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote]
A za ile? 8) 8) 8)[/quote]

Jak to za ile :o :wink: :lol:
Wiem, że kobiety przepadają za prasowaniem męskich koszul :lol: :lol:[/quote]
Oj, jak ty nie znasz kobiet :roll: :nono: :lol:[/quote]

Nie znam , mówisz :-? :wink: 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: [/quote]

znam ten ból :lol:
ja wczoraj z rana sie za sprzątanie złapałem i to skutecznie :lol:
miałem ostrą walkę wewnętrzną (z godzinę ) i awersję do porządków, ale się przemogłem :wink:

Ale koszule zostały :(

[quote name='dbsst']
wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D[/quote]

Jak nie dziś to jutro 8) 8) 8)
A gdzie jest drugi Aniołek, ucichł jakoś ?? :lol: :lol: :lol:[/quote]utkwił w garkolandii :wink: , no szefuńciu ,ja to teraz na urlopie jestem więc znając praw pracownika etc etc .... oj koszule bhyba poczekają na Poświatkę :wink: , któż śmiał by się odbierać jej ulubione zajęcie/ :evil: chyba mnie nie udusi :lol: /[/quote]

udusi :lol:

a co gotowałaś ? 8)[/quote]

wlasnie co gotowalas ja od dwoch dni zyje na fistaszkach :oops:

ale dzis bede miec cieple danie zupke z chin :lol:

a jutroi sie na pomidorowe do Mamusi wprosilam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: [/quote]

znam ten ból :lol:
ja wczoraj z rana sie za sprzątanie złapałem i to skutecznie :lol:
miałem ostrą walkę wewnętrzną (z godzinę ) i awersję do porządków, ale się przemogłem :wink:

Ale koszule zostały :(

[quote name='dbsst']
wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D[/quote]

Jak nie dziś to jutro 8) 8) 8)
A gdzie jest drugi Aniołek, ucichł jakoś ?? :lol: :lol: :lol:[/quote]utkwił w garkolandii :wink: , no szefuńciu ,ja to teraz na urlopie jestem więc znając praw pracownika etc etc .... oj koszule bhyba poczekają na Poświatkę :wink: , któż śmiał by się odbierać jej ulubione zajęcie/ :evil: chyba mnie nie udusi :lol: /[/quote]

udusi :lol:

a co gotowałaś ? 8)[/quote]

wlasnie co gotowalas ja od dwoch dni zyje na fistaszkach :oops:

ale dzis bede miec cieple danie zupke z chin :lol:

a jutroi sie na pomidorowe do Mamusi wprosilam ;)[/quote]no to już lepiej przyjeżdżaj teraz 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki']No to Wy sobie tu pogadajcie, a ja Was na troszkę przeproszę - bo jadę w odwiedziny do małych 14-dniowych Ogarków !!!

Jak wrócę to się odezwę, pa pa 8) :wink: :lol:[/quote]

rob foty plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki']No to Wy sobie tu pogadajcie, a ja Was na troszkę przeproszę - bo jadę w odwiedziny do małych 14-dniowych Ogarków !!!

Jak wrócę to się odezwę, pa pa 8) :wink: :lol:[/quote]a czy będą jakieś fotki małych Ogóreczków :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki']No to Wy sobie tu pogadajcie, a ja Was na troszkę przeproszę - bo jadę w odwiedziny do małych 14-dniowych Ogarków !!!

Jak wrócę to się odezwę, pa pa 8) :wink: :lol:[/quote]a czy będą jakieś fotki małych Ogóreczków :wink:[/quote]

chiba juz sobie poszedl i nas juz nie uslyszal :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki']No to Wy sobie tu pogadajcie, a ja Was na troszkę przeproszę - bo jadę w odwiedziny do małych 14-dniowych Ogarków !!!

Jak wrócę to się odezwę, pa pa 8) :wink: :lol:[/quote]a czy będą jakieś fotki małych Ogóreczków :wink:[/quote]

chiba juz sobie poszedl i nas juz nie uslyszal :cry:[/quote]no , trzeba było głośniej pisać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...