Jump to content
Dogomania

Czestochowa


ladyyork

Recommended Posts

[quote name='ladyyork']Estera szkoda że nie przyjedziesz do Częstochowy no cóż tródno się mówi, a który piesek zawita na częstochowskiej wystawie??:loveu:
ESTERA JESZCZE JEDNO TRZEBA NASZYM MALUSZKOM ZDJĘĆ POPSTRYKAĆ BO ZNIKAJĄ Z FORUM, A MIAŁY NASZE DZIEWCZYNY PODBIJAĆ JE:evil_lol:[/quote]
No niestety, za daleko :shake: Do tego nie mam małej jeszcze w ZK.
Ja niestety nie mam jak pstrykać więcej zdjęć :shake: Akumulatory mi się psują i po max 5 fotkach padaja :shake: Jak kupię nowe,to bedę pstrykać, pstrykać i pstrykać do znudzenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W tym samym czasie co Inowrocław jest Częstochowa więc z racji tego że bliżej właśnie tam sie wybieram , Grudziądz również odpada ale chyba spotkamy się w Opolu już w klasie młodzieży , może do tego czasu moja Krisi nabierze trochę więcej odwagi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']W tym samym czasie co Inowrocław jest Częstochowa więc z racji tego że bliżej właśnie tam sie wybieram , Grudziądz również odpada ale chyba spotkamy się w Opolu już w klasie młodzieży , może do tego czasu moja Krisi nabierze trochę więcej odwagi .[/quote]

hihihih a moja Ibi troche kultury w ringu :)
Ale jakos skromnie sedzia opisał w kracie ocen a u was co napisała nam tylko ze bdb eksterier, bdb temperament :evil_lol:, bdb jakość włosa

Link to comment
Share on other sites

Widze że żadna nie chce przyjechać:evil_lol: jednak i tak podam adres i skład
Wystawa odbędzie się 20 kwietnia na
Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym
przy ul Dąbrowskiego 58/64
w Częstochowie


[B]GRUPA 3 [/B]
[B]D. McAllister (GB) [/B]
[B]-Bulterier, Bulterier miniaturowy [/B]
[B]V.M. Solecky-Szpunar [/B]
[B]P. Cederlof (S) [/B]


[B]Obsada sędziowska może ulec zmianie [/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy wie ktoś może czy podczas wystawy w Częstochowie Yorki będą na hali czy na dworze , bo pamiętam że jesieniom Yorki były pod zadaszeniem nie wiem jak będzie tym razem nawet nie bardzo kojarzę czy ta wystawa jest w tym samym miejscu .Chyba jutro zadzwonię do związku sie popytać, ale jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Kasiu jak będę wcześniej to jasne że ci zajmę miejsce. Ja zwykle przy ścianie jestem ale zobaczymy jak będzie ring zrobiony bo co roku jest inaczej. Będę w tunice. No ale ring nie jest ogromny więc się znajdziemy bez problemu. A o której zamierzasz być? I kto jedzie do Dobrego Miasta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...