Jump to content
Dogomania

Dziś w Lublinie...


Diablica

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W ramach tej zdjęciowej wymiany poglądów na temat lepszego i gorszego wyglądu psów, zapraszam na moją stronę, do części AKIS. Jest tam ilustrowana zdjęciami,krótka historia psa. Jawny dowód na to co może się stać nawet z piękną obfitą szatą:lol:.
Jest zbyt upalnie, żebym to przekopiowywała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']W ramach tej zdjęciowej wymiany poglądów na temat lepszego i gorszego wyglądu psów, zapraszam na moją stronę, do części AKIS. Jest tam ilustrowana zdjęciami,krótka historia psa. Jawny dowód na to co może się stać nawet z piękną obfitą szatą:lol:.
Jest zbyt upalnie, żebym to przekopiowywała.[/quote]
Sylv-Akis jest suuuuuuuuuper:loveu:ale niektóre psy nigdy nie będą miały włosa .....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diablica']Hahahahahahahahhahahaaha:evil_lol::diabloti:[/quote]

nie wiem jakie masz podstwy by podważać ocenę sędziego skoro ocena w innych klasach i wybór zwycięzcy rasy Ci się podobał, to troche bez sensu albo sędzia się zna i dobrze ocenia albo nie

niektóre psy mimo pięknego, wypielegnowanego włosa nie będą wygrywać z powodu wad anatomicznych, no ale to przecież wiesz i nie musze o tym pisać

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mam trochę wiecej czasu i w wyniku tego zaczełam tworzyc rozetki :P

[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8673/bimg5242pd7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/2577/bimg5247fc0.jpg[/IMG]

Przy najblizszej wystawie mam zamiar zrobić kilka rozetek dla lhasaków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']nie wiem jakie masz podstwy by podważać ocenę sędziego skoro ocena w innych klasach i wybór zwycięzcy rasy Ci się podobał, to troche bez sensu albo sędzia się zna i dobrze ocenia albo nie

niektóre psy mimo pięknego, wypielegnowanego włosa nie będą wygrywać z powodu wad anatomicznych, no ale to przecież wiesz i nie musze o tym pisać[/quote]

Chcesz powiedzieć, że Mania ma wady anatomiczne????? To jaki cudem w wieku 10 miesięcy ukończyła Ch.Mł. i wygrała nawet z Twoją "cudną" Kissi na klubówce??????
Zastanów się co Ty wypisujesz......jednak to forum to nie dla mnie miejsce...

Zacytuje opis
[B]"Typowa...prawidłowo zbudowana suka. Głowa w dobrej rzeźbie z doskonałym wyrazem rasy. Prawidłowa górna i dolna linia, ustawienie i kątowanie kończyn.Doskonała dynamika ruchu. Szata obfita o strukturze właściwej do wieku"[/B]
Mało tego...argumentowała głośno, że Mania ma lepsze kątowanie, lepszą głowę, lepszy włos, ma lepszy ruch, ale......jest drobniejsza....i to słyszał też wystawiający MC Music i sam nie wiezrył, że to ona wygrała , bo w pierwszym odruchu pogratulowała Werce....myślę, że nie powinnaś zabierać głosu jeżeli Ciebie tam nie było
Nie będę złośliwa, ale mam "piękne" ujęcia psów z Twojej hodowli i MC Music, ale nie zamieszczę ich...bo , każdemu psu można zrobić super i beeee ujęcia......mogę przesłac na priv :-)

Link to comment
Share on other sites

na prawdę bardzo ładna, szkoda że u nas zamiast medali nie ma rozet na wystawach są duzo bardziej efektowne ( chociaz i kosztowniejsze... )

chociaż pewnie w krajach gdzie są rozety marzą chociaż o brązowym medalu od nas ;)
zawsze to nowość no i nigdy wszystkim sie nie dogodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']Chcesz powiedzieć, że Mania ma wady anatomiczne????? To jaki cudem w wieku 10 miesięcy ukończyła Ch.Mł. i wygrała nawet z Twoją "cudną" Kissi na klubówce??????
Zastanów się co Ty wypisujesz......jednak to forum to nie dla mnie miejsce...

Zacytuje opis
[B]"Typowa...prawidłowo zbudowana suka. Głowa w dobrej rzeźbie z doskonałym wyrazem rasy. Prawidłowa górna i dolna linia, ustawienie i kątowanie kończyn.Doskonała dynamika ruchu. Szata obfita o strukturze właściwej do wieku"[/B]
Mało tego...argumentowała głośno, że Mania ma lepsze kątowanie, lepszą głowę, lepszy włos, ma lepszy ruch, ale......jest drobniejsza....i to słyszał też wystawiający MC Music i sam nie wiezrył, że to ona wygrała , bo w pierwszym odruchu pogratulowała Werce....myślę, że nie powinnaś zabierać głosu jeżeli Ciebie tam nie było
Nie będę złośliwa, ale mam "piękne" ujęcia psów z Twojej hodowli i MC Music, ale nie zamieszczę ich...bo , każdemu psu można zrobić super i beeee ujęcia......mogę przesłac na priv :-)[/quote]

pogratulował bo jest dobrze wychowany

to sędzina jak umotywowała wybór ??? wg Ciebie wybrała gorszą i jeszcze umotywowała to tym, że przegrywa lepsza ???

ja równiez mam cudne ujęcia Twoich psów, jednak kto pierwszy wstawił tutaj złe zdjęcia ? poza tym ja nie uważam, że wstawiłam złe, wybrałam najlepsze jakie miałam w końcu na forum wymieniamy sie informacjami i zdjęciami, np nie wstawiłam zdjęć Mani bo nie miała podniesionego ogona na stoliku i gdybym dała taką fotke było by, że złośliwie więc po prostu nie wstawiłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']nie wiem jakiej afery i gdzie Ciebie lub Twoje psy obraziłam , czy uraziłam, no nie obrażaj się, zostań z nami, [B]prosze[/B], bez Ciebie ten wątek będzie taki jakby pusty

przepraszam ( chociaz nie wiem za co )[/quote]

.....właśnie ......tylko kpić z innych potrafisz......żałosne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']pogratulował bo jest dobrze wychowany

to sędzina jak umotywowała wybór ??? wg Ciebie wybrała gorszą i jeszcze umotywowała to tym, że przegrywa lepsza ???

ja równiez mam cudne ujęcia Twoich psów, jednak kto pierwszy wstawił tutaj złe zdjęcia ? poza tym ja nie uważam, że wstawiłam złe, wybrałam najlepsze jakie miałam w końcu na forum wymieniamy sie informacjami i zdjęciami, np nie wstawiłam zdjęć Mani bo nie miała podniesionego ogona na stoliku i gdybym dała taką fotke było by, że złośliwie więc po prostu nie wstawiłam [...]
nie wiem jakiej afery i gdzie Ciebie lub Twoje psy obraziłam , czy uraziłam, no nie obrażaj się, zostań z nami, [B]prosze[/B], bez Ciebie ten wątek będzie taki jakby pusty [/quote]
Nie chciałam się wtrącać, ale to jest po prostu żałosne. Było miło, dopóki nie pojawiłaś się tutaj na forum ponownie (a raczej nie zaczęłaś pisać [zarzekałaś się, że już nic więcej w tym temacie nie napiszesz]). Tyle jadu jest w Twoich wypowiedziach, że aż przykro je czytać.
Wracaj na swoje SZTUCZNE forum.
---------------------------------------------

[B]mucha__ [/B]- rozetki są super, bardzo mi się podobają :-)

[quote]
A tak w ogóle to Mania jest superr:loveu::loveu::loveu:
[/quote]
Mi również bardzo się podoba, mogę to napisać z czystym sumieniem, ponieważ 'małą' widziałam na żywo (i to nie raz) :loveu:
BIS Puppy Toruń '08 też o czymś świadczy ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

ja wiem, że fajnie Ci kiedy nie pisze tu nikt z hodowli, czy ludzi mających lhasa których lubie i cenie nie ma tu Rawipon, Lhamco Laco, Naszej Sfory ( chociaż pewnie po dzisiejszych atakch się pojawią ), nie piszą tu dziewczyny od Luckiego, Ajaxa, Snoopiego i Rockiego, ani Poznań od Versaczków, Frediego, ani Anita od Majki , ani Ewa od Brekiego, czy Bożena od Ferbi itd itp ( mogłabym tak dług ) nie piszą bo pisze tu kilka osób, z jednej opcji, w tym nastawione, nie mające doświadczenia za to majace tzw "tupet" nastolatki, którym sie wydaje że wszystko wiedzą a to co im powie hodowca jest "święte", nakręcając sie przy tym strasznie, cóz taki wiek i ja to nawet rozumiem ;)
dlaczego mam tu nie pisać, nie wstawiac fotek czy wyników ? krzywdze kogoś nimi ? bo inne osoby czytające te forum dowiedzą się, że sa inne hodowle/psy i że odnoszą sukcesy i że również są piękne ???
ja rozumiem że jak wygra Wasz pies to sędzia był znawcą rasy i dobrze sędziowal, a jak nie to sędzia sie nie znał itd WYLUZUJCIE nie jesteście sami, a ja nie przestane tu pisać bo mnie nie lubicie :)

temat mojego forum juz dawno został zamkniety, nie ma Cię tam i nie będzie a i nie martw sie o nie świetnie ludzie tam spędzają czas i jest tam więcej lhasakarzy niż tu a to Wy z wątku lhasa na dogomanii zrobiliście zamkniety , sztuczny krąg wzajemnej adoracji gdzie jesli cos napisze ja lub osoba mająca ode mnie psa czy po moim reproduktorze jest atak, wystarczy po prostu poczytać archiwalne posty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']Czy WY WSZYSTKIE jesteście z jakiejś innej planety czy ja już czegoś nie łapie???????????? :hmmmm:[/quote]
Ja też czasem tuaj czegoś nie rozumiem ...

Przykre, że zamiast się wspierać to z wystaw robi się nie wiadomo jakie walki, panuje moda na zdobywanie jak najwięcej tytułów (wylicza się kto, gdzie, jak, kiedy), a czy tak na prawdę o same tytuły i ''papierki'' chodzi?

Na to, co się w ''lhasakowej Polsce'' dzieje patrzę z trochę z innej strony, gdyż nie ''rywalizuję'' z Wami wszystkimi na co dzień na ringach. Na chwilę obecną nie wygląda to ciekawie.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

no jednak wystawy oprócz często bardzo miłego sposobu na spędzanie weekendu, to konkurs, jeśli konkurs to rywalizacja, fakt że raz miła innym razem nie... są wygrani, są przegrani, za tydzień następna wystawa, inny sędzia, inna konkurencja i zupełnie inne wyniki jednak bez kokietowania na wystawę jedzie się by pokazać to co sie ma najlepszego i WYGRAĆ, przynajmniej ja nie znam wystawcy, który chce przegrać...
jednak ( i tak jest na całym świecie ) najwiekszym powodzeniem cieszy się ta hodowla, która wyhodowała najięcej championów, zwycięzów... to samo dotyczy reproduktora... i każda ( oczywiście amitna hodowla a nie rozmnażacze psów ) dąży by miec jak najwięcej championów, zwycięstw itd nie najwięcej miotów i szczeniąt...
a jak ktos kiedyś mądrze napisał w kynologi "miarą sukcesu jest ilość wrogów"... bo kynologia to taki specyficzny sport nie dość że chodzi o ambicje ( "moje najlepsze, to co wyhodowałem jest naj a reszta jest be") to jeszcze o pieniądze ( cena sprzedazy szczenięcia, wiek, zamówienia, chetni, chetni do krycia danym psem, cena za krycie danym psem itd itp )

np. nigdy w życiu nie widziałąś DJa a twierdzisz że jest obrzydliwym psem i daje obrzydliwe dzieci, tak to działa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Mucha,
bardzo ładne rozety. Masz talent i cierpliwość.[/quote]
W dzieciństwie wystawy psów kojarzyły mi się właśnie z takimi rozetami :-)
Na jakich wystawach będzie można zobaczyć Twoje dzieła [COLOR=black][B]mucha__[/B]? [/COLOR];)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Fajne te rozetki :lol:

...Hodowla która wyhodowała sobie najwięcej championów, zwycięzców itd. "pilnuje" sobie psów ze swojej hodowlii, cieszy się z ich sukcesów, jest wdzięczna właścicielom za długotrwałoą pielęgnację, za czas który poświecają na wystawy, i tysiące zł. które przeznaczaja na wystawy, a nie zaczynają kłótnie itd. .... Trzeba umieć się zachować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...