Jump to content
Dogomania

Wystawa w Neumunster


EwikB

Recommended Posts

[quote name='Dzidtka_Gl'][COLOR=black]dużo nie dodam , uzupełnie troszkę[/COLOR]
[/quote]

Dzieki za tak pełne info.
W tym samym czasie co Leszno odbyła sie miedzynarodowa wystawa w Neumunster , na której prezentowany był
[SIZE=3][B]-" Zeus Ti La Shu Azurowa Amhara"[/B][/SIZE]
[SIZE=3]- V1, JCAC KTR, JCAC VDH, Bob Junior , BOG JUNIOR 3 :lol::lol:[/SIZE]
Na tej wystawie ukończył [B]Mł.Championat Niemiec VDH ( jest pierwszym lhasa z polskiej hodowli posiadający komplet Mł.Championatów Niemieckich tj. klubowy + VDH)[/B]

Jako, ze ostatnio modna jest statystyka w hodowli jest to 17 championat uzyskany przez dzieci mojego Jowka :evil_lol:w 6 krajach , a [B][I]31 tytuł zdobyty przez Lhasa pochodzących z mojej hodowli. [/I][/B]( ups nie policzyłam w ilu krajach):oops:
Cieszy tym bardziej, ponieważ niewiele futerek z moim przydomkiem pokazuje sie na ringach

Tak prezentował sie Sydnej na sobotniej wystawie
[IMG]http://infotilashu.in.funpic.de/Sydney%20BJH3verkl.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Dzieki za tak pełne info.
W tym samym czasie co Leszno odbyła sie miedzynarodowa wystawa w Neumunster , na której prezentowany był
[SIZE=3][B]-" Zeus Ti La Shu Azurowa Amhara"[/B][/SIZE]
[SIZE=3]- V1, JCAC KTR, JCAC VDH, Bob Junior , BOG JUNIOR 3 :lol::lol:[/SIZE]
Na tej wystawie ukończył [B]Mł.Championat Niemiec VDH ( jest pierwszym lhasa z polskiej hodowli posiadający komplet Mł.Championatów Niemieckich tj. klubowy + VDH)[/B]

Jako, ze ostatnio modna jest statystyka w hodowli jest to 17 championat uzyskany przez dzieci mojego Jowka :evil_lol:w 6 krajach , a [B][I]31 tytuł zdobyty przez Lhasa pochodzących z mojej hodowli. [/I][/B]( ups nie policzyłam w ilu krajach):oops:
Cieszy tym bardziej, ponieważ niewiele futerek z moim przydomkiem pokazuje sie na ringach

Tak prezentował sie Sydnej na sobotniej wystawie
[url]http://infotilashu.in.funpic.de/Sydney%20BJH3verkl.jpg[/url] [/quote]
Suuuper:loveu:Gratulacje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...