Jump to content
Dogomania

Cena szczeniaka


monika.nefretete

Recommended Posts

Popularna hodowla ,może nie być tą najlepszą dla nas,według mnie hodowca powinien poświęcić wiele czasu na zsocjalizacje szczeniąt,wazne jest też czym karmi suczke i szczeniaki(ma to duży wpływ na szate i zdrowie )Coś o tym wiem....bo sama kupiłam szczeniaka z niby renomowanej hodowli i byłam bardzo rozczarowana jak po niego pojechałam.Hodowca powinien troskliwie odchować szczeniaki,wymaga to wiele czasu,ale są póżniej efekty(jesli suka z małymi jest zamknięta w kojcu i mają tylko kontakt ze sobą a hodowce widzą jak jest pora karmienia,to napewno szczeniaki będą bojażliwe,lękliwe itp.)Już od 3 tyg nalezy rozpocząć socjalizacje szczeniaka,aby w wieku 8 tyg,mógł opuścić hodowle i cieszyć sie długim życiem w nowym domu, ale niestety nioe wszedzie tak jest....:shake:

Link to comment
Share on other sites

mam upatrzone kilka hodowli o których wczesniej pisaliscie. mam nadzieje ze wybiore pieknego pieska!!!! a cena, no trudno.....czego sie nie robi dla takiego psa.:multi: napewno nie skuszę sie na maltanczyka za 1300 zł bo nie chce sie rozczarować tyle lat marze o piesku ze bez wyrzutów sumienia mogę wybrać tego który mi najbardziej pasuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Monika.nefretete przy zakupie nie kieruj się ceną tylko jakościa tak jak powiedziały bursztynki Nie zawsze wysoka cena świadczy tez o jakości hodowli,zanim zdecydujesz się na psiaka sprawdz jak wygladają szczeniaki z tej hodowli porozmawiaj z włascicielami psiakow którzy kupili od hodowcy swoje pociechy i sama będziesz wiedziala czy to jest to. Wiesz niektóre hodowle biora duża kase za renome swojej hodowli, ale czasami brakuje im czasu na prawidłową socjalizację psa z człowiekiem,tego nie zauwazysz od razu ale dopiero po jakims czasie .Zycze powodzenia i pochwal sie jak bedziesz już miała wymażonego psiaczka ;)

Link to comment
Share on other sites

Cezus80 dzieki za podpowiedz, szczerze mówiąc nie pomyslalam o tym ze rzeczywiscie piesek z renomowanej hodowli moze zle przejsc socjalizacje z powodu braku czasu włascicielki hodowli. ja juz niedługo oszaleje chyba to nie jest takie łatwe zeby miec ukochanego pieska. a myslałam o najlepszej hodowli (jaka wczesniej podaliscie) bo bardzo zalezy mi na tym zeby to był PRAWDZIWY maltanczyk a nie piesek podobny do niego

Link to comment
Share on other sites

Cockerek Ty chyba masz pieska z hodowli Z kociego Dworu??
jestem tutaj od kiedy zdecydowalam sie jaiej rasy chce psa i sledze Waszą rozmowe od czasu kiedy zakupiłas swoja piekna suczke, nie moge od niej oczu oderwac!!! jest sliczna i słodka!!!normalnie jak ogladalam zdjecia to myslalam ze oszaleje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Monika, dzięki wielkie, to również, a nawet w przeważającej części zasługa hodowcy. A żeby było lepiej, ja mam dwie sunie z tej hodowli :) A w ogóle to zapraszam na forum maltańczykowe, tam masz raj dla oczu odnośnie zdjęć, no i przemiłych ludzi, którzy zawsze z chęcią pogadają o swoich pieskach :) Jest jeszcze portal maltańczyków, trochę ciekawostek, informacji, wystaw... itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...