Jump to content
Dogomania

Aksa i Tofi


ewa2909

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='laurin']Cześć Ewuś:lol: Ale się uśmiałam z polowania na wiewiórkę:evil_lol:[/QUOTE]
Cze Aniu:multi:
One te polowania to codziennie tak urządzają:diabloti:.Aksie wystarczy tylko powiedzieć "gdzie wiewióra"to od razu szuka drzew na które one wchodza,tak długgo będzie szukac aż znajdzie;).A jak wysoko wskakuje za tą wiewiórą na te drzewo:evil_lol:
[quote name='Viky i Ja']Witamy piękną parkę :loveu::loveu::loveu:. Ależ oni cudnie wyglądają na tle tych liści :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
I My witamy świetna trójeczke:loveu:
Dziękujemy bardzo:oops:
[quote name='Doti1986']Witamy się wtorkowo porannie przy gorącej kawusi:loveu:[/QUOTE]
A my witamy wieczornie,przy ciasteczku:eviltong:
[quote name='Pegaza']Jacie jacy oni odpicowani na ten spacer:loveu::cool1:[/QUOTE]
Daria oni tak na codzień chodzą:eviltong:.Tosiek w jednej fryzurce potrafi łazic ze 3 dni,a Akse niestety trzeba codziennie czesać bo ją mały gnom targa:mad:
[quote name='jot11']Witamy serdecznie we wtorek :multi:[/QUOTE]
Hej wtorkowo-wieczorowo:multi:
[quote name='dysia-u']Cześc Ewuś :lol: będę cie ścigać na gg :razz:[/QUOTE]
Cze Uluś :multi:
Już zostałam doścignięta i odpisałam:cool1:.Przepraszam że tak długo musiałaś czekać:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'][URL]http://i37.tinypic.com/10fnk1l.jpg[/URL]

w różowej gumce też mu ładnie , a co??!! :eviltong:[/QUOTE]
No ładnie ładnie :D tylko mam dwóch chłopaków w domu i w rózowym by za rzadne skarby świata nie wyszli ;)
[quote name='ewa2909']

bo to zwierzaczek na bateryjke i zaróweczke:evil_lol::eviltong::evil_lol:

A niebieskiego to nic koleżanka nie widzi:mad::mad::mad:[/QUOTE]
Fajny zwierzak :loveu:

A niebieski widzi widzi :loveu: ale różowy też :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A niebieski widzi widzi :loveu: ale różowy też :eviltong:[/QUOTE]
Na wierzchu jest więcej niebieskiego:eviltong::eviltong::eviltong:
[quote name='Katie']Hej :loveu:
Rozowy jest faajny :loveu::loveu: moj tez lata w rozowej gumce czesto :loveu: /w avku widac :eviltong:/[/QUOTE]
Ja tam Tośka też lubie w różu i zerwieni,ale wtedy za dużo osób mówi że ładna dziewczynka:mad:
Cze Kasiu:multi:
[quote name='FREDZIU']Witamy wtorkowo, sliczne maluchy, i jakie odwalone:eviltong:[/QUOTE]
A my już środowo:crazyeye:
:oops::oops::oops:
[quote name='Gosia2406']Cześć Ewuś,przyszłyśmy się przywitać.[/QUOTE]
Cześć Gosienko:loveu::loveu::loveu:
[quote name='Mała Rita']Cze Ewciku :loveu: jak tam samopoczucie?[/QUOTE]
Cześć Asik:loveu:
Całkiem nieżle:pMMam nadzieje że 13 pójde juz w końcu do pracy:multi::multi::multi:
[quote name='dysia-u']a my z rana i zyczymy miłego dnia [/QUOTE]
A my z wieczorka i życzymy smacznej kolac:lol:yjki i kolorowych snów:multi:
[quote name='jot11']Dzień dobry,pozdrawiamy serdecznie :multi:[/QUOTE]
Dobry wieczór z deszczowej Łodzi:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Cześć Ewuś:multi:[/QUOTE]
Cześć Aniu:loveu:
[quote name='Doti1986']Witamy się z Aksą i Tofficzkiem:loveu:[/QUOTE]
My tezsię z Wami serdecznie wiatamy:multi:
[quote name='dysia-u'][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000202B2.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Cze Ewa z misją przyszlam:cool1:
wez no pogadaj z Ula bo chce sie z dogo wyprowadzic:roll:[/QUOTE]
Myśle że przemówiłam jej do rozumu:mad:
Już z nią rozmawiałam na gg,mam nadzieje że mojae pisanie na coś się zda:placz:.
Cze Daria:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']to z mojego powodu??????[/QUOTE]
Ania zaczyna mnie denerwować cała ta sytuacja.Nie chce obstawiać po żadnej stronie bo tak samo Was lubie.Ale zrozum w końcu że ja czytając wypowiedz Uli nie znalazłam nawet krzty złośliwości.
Myśle że do czasu aż Wam przejdzie poprostu omijajcie wzajemnie swoje galerie.I pozałatwiajcie to na privie.
Są osoby które będa stały po Twojej stronie,a są i osoby ktore staą po stronie Uli.
Ja w dalszym ciągu uważam że nic sie nie wydarzylo i nie będe obstawiac po żadnej stronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Ania zaczyna mnie denerwować cała ta sytuacja.Nie chce obstawiać po żadnej stronie bo tak samo Was lubie.Ale zrozum w końcu że ja czytając wypowiedz Uli nie znalazłam nawet krzty złośliwości.
Myśle że do czasu aż Wam przejdzie poprostu omijajcie wzajemnie swoje galerie.I pozałatwiajcie to na privie.
Są osoby które będa stały po Twojej stronie,a są i osoby ktore staą po stronie Uli.
Ja w dalszym ciągu uważam że nic sie nie wydarzylo i nie będe obstawiac po żadnej stronie[/QUOTE]

Ja dokładnie uważam tak samo bo szczerze czytając to co Ula napisała nie zauważyłam żeby to było złośliwie napisane:roll: Przynajmniej z mojego punktu widzenia w ogóle nie potrzebna jest ta cała afera, przynajmniej ja bym się za taka wypowiedź nie obraziła:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Ewuś, załatwiasz sprawę Jak Salmon:crazyeye:DOBRZE,;)[/QUOTE]

[quote name='Doti1986']Ja dokładnie uważam tak samo bo szczerze czytając to co Ula napisała nie zauważyłam żeby to było złośliwie napisane:roll: Przynajmniej z mojego punktu widzenia w ogóle nie potrzebna jest ta cała afera, przynajmniej ja bym się za taka wypowiedź nie obraziła:roll:[/QUOTE]
Cześć dziewczyny:multi:

Link to comment
Share on other sites

Każdy odbiera słowa po swojemu i jak komu pasuje.
Ula nie potrzebnie zrobiła z tego szum i teraz ja wyszłam na tą złą.

Ja u siebie nikomu się nie żaliłam, tylko napisałam konkretnie do ULI,
Ewa napisała swoje zdanie ja swoje.

Nigdy złego słowa ani Uli ani do Uli nie napisałam.

Powiem tak. Jeśli ula ma zamknąć galerię i i tak cała wina spadnie na mnie to wolę ja się usunąć, Ula była pierwsza.
przykro mi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...