Jump to content
Dogomania

Aksa i Tofi


ewa2909

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='dysia-u']Cześć :lol: pisałaś Ewuś że macie już ciepłe kaloryferki :shake: ale robią z was zimorodki. My dopiero szykujemy opał na zime :eviltong:[/quote]

Bo Wy pewnie oszczedzacie:eviltong:
a my caly rok placimy za ogrzewanie wiec cos sie nam nalezy:cool1: hehe ale dobrze ze juz grzeja jest zimno za oknem mozna w koncu odkrecic grzejnik..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Bo Wy pewnie oszczedzacie:eviltong:
a my caly rok placimy za ogrzewanie wiec cos sie nam nalezy:cool1: hehe ale dobrze ze juz grzeja jest zimno za oknem mozna w koncu odkrecic grzejnik..:)[/quote]
już się nie moge doczekać ognia na kominku , ale mój stwierdził że co bedzie w zimie jak juz teraz nam zimno.:shake:
Mamy ogrzewanie gazowe więc pilnujemy palenia w kominku żeby nas koszty nie zżarły:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']już się nie moge doczekać ognia na kominku , ale mój stwierdził że co bedzie w zimie jak juz teraz nam zimno.:shake:
Mamy ogrzewanie gazowe więc pilnujemy palenia w kominku żeby nas koszty nie zżarły:roll:[/quote]


Nom niestety w blokach grzeją kaloryfery od 1 października ale wydaje mi się że w domkach bardziej się odczuwa chłód:cool1: Ja jak mieszkałam z rodzicami to mieliśmy ogrzewanie olejowe i jakie koszty w zimę:-( a w bloku teraz mam cieplutko kaloryferki grzeją:loveu: A Triksiak się pod nimi wyleguje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry.Mam na imie Leszek i pisze na prośbe żony.
Ewcia od nocy z niedzieli na poniedziałek przebywa w szpitalu.Jest juz po poważnej operacji.W tej chwili zagrożenie mineło.Czuje się już o wiele lepiej.Jeżeli wszystko będzie przebiegać tak jak w tym momęcie to jest szansa że wyjdzie na wikend do domu.
Kazała pozdrowić wszystkich odwiedzających i prosiła o sprzątanie galerii.(zapomniałem zapytać o co jej chodziło)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Dzień dobry.Mam na imie Leszek i pisze na prośbe żony.
Ewcia od nocy z niedzieli na poniedziałek przebywa w szpitalu.Jest juz po poważnej operacji.W tej chwili zagrożenie mineło.Czuje się już o wiele lepiej.Jeżeli wszystko będzie przebiegać tak jak w tym momęcie to jest szansa że wyjdzie na wikend do domu.
Kazała pozdrowić wszystkich odwiedzających i prosiła o sprzątanie galerii.(zapomniałem zapytać o co jej chodziło)[/quote]


ŁŁŁŁooo matko , aż mi dech zaparło :angryy: a czemuż ona poszła i nic nam nie powiedziała?!! nie przygotowała nas psychicznie na takie wieści. Cała rodzina DG trzyma za nią kciuki.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ojejku nie mogę się tutaj połapać!!!!!!!Jeżeli robie coś źle to prosze o przebaczenie.

Od kilku dni czuła się już bardzo żle .W czwartek pojechaliśmy zrobić reznans i na nim wyszło że są jakieś problemy poważne kobiece.
Całą niedziele miała bardzo wysoką temperature,i straszne bule brzucha.Wieczorem dostała 41 stopni gorączki i nie czekając na nic więcej zawiozłem prawie nieprzytomną do szpitala prosto na stół.Okazało się że od kilku dni było krwawienie środku brzucha.Operacja odbyła się w ostatniej chwili bo było już zapalenie otrzewnej.
Reszte jak będzie chciała napisze sama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Przestraszylam sie jak to przeczytalam! Mam nadzieje ze wszystko juz lepiej :roll:
Pozdrowienia slemy i zyczymy bardzo duzo zdrowia!!

przewietrzymy od razu ;)[/quote]

[quote name='dysia-u']ŁŁŁŁooo matko , aż mi dech zaparło :angryy: a czemuż ona poszła i nic nam nie powiedziała?!! nie przygotowała nas psychicznie na takie wieści. Cała rodzina DG trzyma za nią kciuki.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='pycia']Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia![/quote]

[quote name='karkakarka']Aż mi ciarki przeszły :shake:
Życzę Ewci szybkiego powrotu do zdrówka :)
Niech trzyma się cieplutko...[/quote]

[quote name='Doti1986']No to trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i oczywiście dużo zdrówka i odpoczynkuuuuu:roll:[/quote]

[quote name='Pegaza']No wchodze i tu takiej wiesci:-( dobrze ze zdazyliscie biedna Ewa :-( niech szybko wraca do zdrowia, teraz juz bedzie dobrze...prosze ją pozdrowic:loveu: i oczywiscie dbac bedziemy o galerie:p[/quote]

[quote name='Mała Rita']Ewciku trzymam mocno kciuki byś szybciutko wróciła do zdrowia!!!!!!!![/quote]

[quote name='tigrunia']O kurcze :-( Powazna sprawa :shake: Ewka trzymaj się ![/quote]

[quote name='dysia-u']Ewuś przewietrzyłam galerie , podlałam kwiatki. Wracaj do zdrowia i do nas :loveu:[/quote]

[quote name='iwa63']Witamy czwartkowo i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia;)[/quote]


Cześć dziewczyn
Jestem już w domku(kostucha jeszcze mnie nie chciał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:)

:loveu: :loveu::loveu: DZIĘKUJE!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Witamy w domu! :loveu::loveu:[/quote]
Dziękujemy bardzo:oops:
[quote name='Mała Rita']Ewciku jak się czujesz???? Pisz szybciutko![/quote]
Troszke jeszcze kiepściutko.Słabiutka jestem i męczy mnie nawet klikanie na kompie:placz:.
A tak pozatym to niestety to jeszcze nie koniec leczenia.W trakcie operacji wynikły powikłania i stwierdzili że mam guzki (3szt) na tarczycy:shake:.Najprawdopodobniej będzie mnie czekać w tym roku jeszcze jedna operacje:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...