Jump to content
Dogomania

Gorące niusy ESEMESOWE z Bratysławy 05.2008


Joanna G

Recommended Posts

Gorące niusy ESEMESOWE z Bratysławy

NATALIE WOOD Gandamak wystepująca po raz pierwszy na Słowacji na specjalistycznej wystawie chartów w Bratysławie w klasie pośredniej otrzymuje CAC.


Sędzia LOTTE JORGENSEN (DK) hodowla BOXADAN .Serdecznie dziękuję pani sędzinie za docenienie mojej dziewczynki na tej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

I dalej gorące niusy z Bratysławy .

[SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][B][COLOR=red]NATALIE WOOD Gandamak [/COLOR][/B]pokazywana 2 dzień w Bratysławie na miedzynarodowej wystawie w klasie pośredniej otrzymuje swój 2 [/COLOR][COLOR=red][B]CAC [/B][/COLOR][COLOR=black]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Na dzisiejszej wystawie Natala została oceniona przez Pana Elmara Sistermanna :cunao::terazpol:

Link to comment
Share on other sites

Joanna G no nieźle idzie jak burza - a ty nie jesteś z Natali Gandamak ? Znasz pełne stawki? nie chodzi mi o wyniki tylko o stawke zgłoszonych afganów na wystawy o których piszesz.
My tez bylismy ostatnio na wyjeździe i poszło nam wybornie :) Nie miałam zbyt wiele czasu by o tym pisać - pracy dużo i zamieszanie w sztabie strażackim spore pochwale się najpierw prywatnym sukcesem. Wiedza i kunszt SEBASTIANA zostały docenione przez zwierzchników i został awansowany na wyższy stopień teraz musi pagony wymienić bo kolejna gwiazdka przybyła :). Wczoraj byliśmy na fantastycznej imprezie Strażackiej i musze wam powiedziec ze jak się bawić to tylko z chłopakami strażakami mega extra impra.
A teraz o Budapeszcie bo tam bawilismy sie tydzień temu tez było fajnie atmosferka extra wegrzy robia niesamowicie smaczne ciasta i mozna je kupić na kazdej wystawie mniam mniam.
A nasze wyniki :
[B]Furyanek[/B] w obydwa dni [B]CAC i r.CACIB [/B]
[B]IRUNIA CAC i r.CACIB[/B] a na drugi dzień [B]CAC i CACIB [/B]
[B]TRUE LADY r.CAC[/B] a na drugi dzień[B] CAC i r.CACIB[/B] po[B] IRUNI[/B]

Link to comment
Share on other sites

Calamus True Lady zdjecie przyringowe
[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7414/calamustruelady11majbudva0.jpg[/IMG]

Calamus SHOW ME HEAVEN
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5642/10i11majbudapeszt009ot5.jpg[/IMG]

No i sa też newsy z Holandii i Irlandii
W Holandii na Cacibówce [B]Calamus True Fighter[/B] zajoł pierwsza lokate w klasie posredniej a w Irlandii [B]Calamus TORNADO PRINCE[/B] zdobł dwie gwiazdy zielone i jedną czerwoną :) prawdopodobnie juz pod koniec roku TORNADO bedzie można zobaczyc na krajowym ( i nie tylko ) irngu.

Link to comment
Share on other sites

Jola ,Iwona serdecznie dziękuje za gratulacje .

Jola na fotki z utęsknieniem czekam , miałam obiecane i mam nadzieje że chociaż z 1 dostane :)

Iwona nie niestety nie jestem tam z Natalką ,zabrali ja na te wystawy Państwo Kavale od Franeczka , a ja siedze tu i zaciskam zęby.Nie znam tez stawek ,ale myśle że dostanę katalogi to wtedy dopiszę :)

Ale za to mam nowe wieści esemesowe .

Dzisiaj Natalka oceniana przez sędziego hiszpańskiego , Pana MALO ALCRUDO RAFAELA w klasie posredniej otrzymuje [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]CAC i CACIB[/B][SIZE=2][COLOR=black] !!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Oj że mnie tam nie było :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...