Jump to content
Dogomania

Wlasnie wrocilysmy z Lwowa - 2005


NNL-BC

Recommended Posts

Hej hej
Wlasnie wrocilysmy z Lwowa. My to ja, Bajka, Reel, Opal, Ruda oraz Ania i Gizmo.
Zmeczone jestesmy potwornie ale humory nam dopisuja bo warto bylo pojechac.
Relacja bedzie jutro, na dzis podam tylko wyniki:
PSY:
Mlodziez:
Ml.Ch.Pl.,Ml.Zw.Rus.'05 NNL Catch The Sun - 1dosk/Zw.Ml/NJWR - nasz nowy Mlodziezowy Champion Ukrainy!!!
Otwarta:
Ego Blue Lesna Ostoja - chyba dosk, choc nie jestem pewna bo na porownanie o CACIB i NPWR nie zostal zawolany
Championow:
Ch.Pl. Kamarda Schumacher - 1dosk/CAC/CACIB & NPWR & BOB!!! - nowy Ch.Uk. (oczekujacy na powierdzenie)
SUKI:
Mlodziez:
Ml.Ch.Pl. Oodnadatta Supa Shake - 1bdb (sedzia detysta niestety, a Opal ma brak p2, co jak na razie jakos jej nie przeszkadzalo w wygrywaniu :wink: )
Championow:
Ch.Pl. Heartland Bajka - 1dosk/CAC/CACIB & NSWR - nowy Ch.Uk. (oczekujacy na powierdzenie)

Na koniec, na BISACH, Gizmo byl Best Junior Gr.1 III, a Reel zaskoczyl nas wszystkich zdobywajac BOG II !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobranoc
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wielkie!!! :lol: :lol: :lol:
Nas tez to strasznie cieszy!
I to nie koniec sukcesow :wink:
Dzisiaj Gizmo okazal bardzo fajne zainteresowanie konmi i razem z mamusia Bajka przeganial je po pastwisku, bedzie z niego pozytek przy pasieniu owiec :wink:
Rowniez dzisiaj na wystawie krajowej w Toruniu Ml.Ch.Pl. NNL Diamant Star zdobyla kolejne (juz 4) Zw.Ml. i ukoronowala sukces zdobyciem Zw.Rasy!!! Wygrala z Alderaan Dark Side Of The Moon ktory wzial CWC i NPWR, byly jeszcze Ginger i Grace Z Pozadnej Rodziny ale ich wynikow nie znam.

A na przyszly weekend w Bialymstoku mamy nastepujaca stawke:

Psy
pośrednia
Never Never Land (FCI) AGENT DOUBLE O SEVEN

Suki
szczeniąt
FIONA znad Wielkiego Kanału
młodzieży
Never Never Land (FCI) CRUISE CONTROL
otwarta
Kamarda ENGLISH ROSE

Refleksje co do CACIB LVOV:
Wyjechalysmy w piatek z Ania z Gdyni (gdzie u Magdy o 8 obudzil mnie maly Jedzio :wink: wiec raczej nie udalo mi sie wyspac :wink: ) o 12.30. Droga do Lublina byla koszmarem, duzy ruch i duzo korkow, dojechalysmy chyba w rekordowym czasie na 12 w nocy!!!
W miedzyczasie w domu Marcin wykapal Reel'a i przygotowal nam passata do drogi. O 1 w nocy polozylysmy sie spac, mi niestety usnac sie nie udalo i o 2 zadzwonila Karolina (ktora ma goldenka Geralda) ze wyjezdzaja i mamy byc gotowe. Jechalysmy na dwa auta.
Droga do Lvova przez Polske super, srodek nocy i pustka na drodze. Na granicy balagan i kolejki ale nas z psami przepuscili bez kolejki. Dawali nam jakies swistki i papierki, stempelki itd. Wygladalo to jak z 5 granic w jednym miejscu.
We Lvovie bylysmy chyba o 8 rano. Na wystawie kolejka do veta, kolejka do placenia itd ale w miare sprawnie to poszlo.
No i oczekiwanie na sedziowania.
BC poszly chyba o 13. Nie wiem po co jechalysmy tak wczesnie zamiast sie wyspac :wink:
Sedzia w miare dobry, oprocz tego ze byl niedokladnym dentysta, u Opal zauwazyl brak p2 i dostala BDB a u Bajki nie zawuwazyl i dostala CAC/CACIB. A ja sie strasznie balam bo juz bylam pewna ze tez zejdzie z BDB!!!
Reel wszedl na championy i od razu dostal tez CACIB, porownania o rase tez prawie nie bylo, weszly Gizmo, Bajka i Reel i nawet nie biegaly tylko od razu Reel BOB.
Po sedziowaniu o grupy jeszcze podbijanie CACIBow, CACow i Ml.Jr. Gizmo (z wpisem w jego rodowod :lol: )
Na papiery troche sobie poczekamy ale championatami juz mozemy sie chwalic :wink:
Towarzyszacy nam Gerald (golden) rowniez zdobyl Ch.Uk. i Res.CACIB.

W drodze do granicy kupilysmy ukrainskie arbuzy, doskonale w smaku, niebo w gebie po prostu.

Na granicy znowu papierki i stempelki, znowu nas puscili bez kolejki, tylko ukrainski vet postanowil na nas zarobic i domagal sie swiadectwa zdrowia od LVOVSKIEGO VETA!!! Ale okazalo sie ze 40USD tez moze byc wiec jednak pojechalismy do domu a nie z powrotem do Lvova :wink:
Swoja droga to fecet sie niezle nachapal, tyle Polakow jechalo z psami...
Do domu dojechalysmy okolo 22, czyli po 40 nieprzespanych godzinach :wink:

Ania juz pojechala z powrotem nad morze z Gizmem (ktory wprawdzie stwierdzil ze on woli zostac tutaj i rozpoczac jakis maly romansik z Polka ktora konczy cieczke :wink: ).

Ogolnie mamy bardzo mile wspomnienia, 3 puchary, piekne rozety i nowe tytuly :lol: :lol: :lol:

W przyszlym roku chyba tez pojedziemy.

Kto jedzie na klubowke do Lodzi???

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Ewo:
W przyszłym roku pojedzie do Lwowa konwój poszerzony o nasz samochód :wink: Łapóweczki jak widzę mają się dobrze, czyli wszystko po staremu :lol:
Do Torunia nie pojechaliśmy z kilku powodów :( Szkoda bo miałam chęć szczerą wzbogacić Twój album rodzinny o kilka nowych fotek a z tego co piszesz wynika, że było co uwieczniać :wink:
Do Łodzi jedziemy :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, biedna Raisa, na szczescie wargi sie z reguly dobrze goja.

[quote]A do Lwowa w przyszlym roku rowniez pojedziemy ;] [/quote]Fajnie!!!
Wszystkich chetnych na Lvov'06 zapraszam do nas na nocleg i moze jakies male pasionko owieczek? :wink:
I mam nadzieje ze bedzie co opijac po powrocie :beerchug:
Lidush, a ty z czym pojedziesz :wink:
Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

To swietnie!
Cattli nie bylo wcale, z pierwszej grupy byly:
Bearded Collie, Border Collie, Briard, Maliniak, Corgi Pembroke, podchalany, Collie, Sheltie, ON i Puli.
I wszystkie zostaly na BISa, wiec zwycieztwo Reel'a bylo naprawde zaskoczeniem. Stojac na rongu mowie do znajomej od Puli 'to co, briard, collie i bearded?' a ona 'no pewnie tak', na co sedzia pokazuje palcem briarda i mnie!!!
Reel potem kiepsko pobiegl, kical i chcial sie bawic, bo nie wiem czy by BOGa nie wzia, szalenie sie podobal.
Ale i tak jak na psa ktory ostatni raz byl na wystawie w Poznaniu'04 to jeszcze swietnie wiedzial po co tam jest. A dla tych ktorzy go pamietaja jako ego psa co capna Baxa Miveko za klaki na tylku w Warszawie'04 musze powiedziec ze znowu sie poprawil i nie mialam z nim zadnych problemow na wystawie, nawet kiedy Dog de Bordeaux (a moje psy solidarnie ze mna nie przepadaja za II grupa) wlazil mu na glowe, doslownie :lol:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...