Jump to content
Dogomania

7.06 - Wrocław - krajowa psów pasterskich i zaganiających


Rottie

Recommended Posts

[FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]7.06 - [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]Wrocław - [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]krajowa psów pasterskich i zaganiających[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Kogo będę miała przyjemność poznać? :p Do czerwca jeszcze daleko, ale nie zaszkodzi zapytać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie'][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]7.06 - [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]Wrocław - [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]krajowa psów pasterskich i zaganiających[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Kogo będę miała przyjemność poznać? :p Do czerwca jeszcze daleko, ale nie zaszkodzi zapytać ;)[/quote]
Ja będę z australijczykiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta & Figa']Prawdopodomnie ja z Fiskiem bedziemy na wystawie ( zalezy czy sucz cieczki nie dostanie :placz: ) ale raczej nie bedziemy się wystawiać ;)[/quote]
Trzymamy kciuki za Figę :-D Mam nadzieję, że cieczka jeszcze trochę zaczeka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta & Figa']Prawdopodomnie ja z Fiskiem bedziemy na wystawie ( zalezy czy sucz cieczki nie dostanie :placz: ) ale raczej nie bedziemy się wystawiać ;)[/quote]

No ja też trzymam kciuki za Figową na wystawach :multi::multi::multi: A gdzie macie sie dokladnie zamiar pokazac- moze sie gdziestam spikniemy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']No ja też trzymam kciuki za Figową na wystawach :multi::multi::multi: A gdzie macie sie dokladnie zamiar pokazac- moze sie gdziestam spikniemy :diabloti:[/quote]
My bedziemy przez całą wystawę ( od pączątku az do bisów ;) ) gdzieś się błąkać po ringach ( większość obok borderowego :lol: ) :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta & Figa']My bedziemy przez całą wystawę ( od pączątku az do bisów ;) ) gdzieś się błąkać po ringach ( większość obok borderowego :lol: ) :p[/quote]

Ale na jakiej dokladnie wystawie- macie tylko 1 w planach czy moze kilka :diabloti:? Ja najprawdopodobniej Opole bede :D:D

Link to comment
Share on other sites

Figa nie jest typem suczki bordera na wystawy ;) Jest drobnej budowy dlatego sędziom w większości się nie podoba ( dla mnie zawsze będzie najładniejsza :loveu: ), a pozatym w wakacje strasznie linieje ( traci futro w maju, w czerwcu jest strasznie łysa i obrasta dopiero w listopadzie ) dlatego wystaw nie planujemy jak narazie ( stawiamy na sport ;) ) :shake:
Zobaczymy...jak cieczki nie będzie miała to może na Opole się skusimy :eviltong: ale jak pisałam wszystko zalezy kiedy sucz cieczke dostanie ;) i kiedy zzuci futerko :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 year later...

[B][COLOR=darkblue][FONT=Verdana]Witam ! [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=darkblue][FONT=Verdana]

Zapraszam do zgłoszeń na naszą wrocławską wystawę !!
Podtrzymajcie honor rasy - na razie jest zgłoszonych tylko 12 Border Collie .....a taki dobry sędzia .
Przyjmujemy zgłoszenia jeszcze do końca przyszłego tygodnia , tj. do 25 czerwca
Zapraszamy serdecznie wszystkich wystawców ![/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]
Aleksandra Lubaszka[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...