Jump to content
Dogomania

Szczeniak i jego starsza siostra we wspaniałych domkach na dobre i na złe:)


IKA & SONIA

Recommended Posts

Sunia sięga pyszczkiem do mojego kolana, jakieś 50 cm od podłoża. Jest bardzo wesoła i nauczona żyć w stadzie z innymi pieskami. Nie jest agresywana, na Kajtka reagowała spokojnie i przede wszystkim jest pozbawiona urazów. Ueiwlbia zabawy z dziećmi. Po prostu zdrowa przylepka;-) Nie wiemy tylko jak reaguje na koty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulaa']Może chcesz Ika zadzwonić do tych państwa, którzy chcieli Czarusię? Miałam im zaproponować im Plamkę, ale ponieważ Plamka chwilowo nieadopcyjna :mad: może ta sunia będzie miała szczęście :)[/quote]

Jasne podaj namiary, zadzwonie i a nóż im sie spodoba. A Malutka nie miała im być proponowana?

Link to comment
Share on other sites

Miałam kilka telefonów z Przełomu, niestety nic konkretnego. Jedna pani miała jakimś zbiegiem okoliczności głos identyczny do właścicielki jamniczki z baraków :mad: zapytała ile to będzie kosztowało :angryy: więc jej nagadałam. Nawet na rozmowę nie stać jej było, bo przysłała sms z prośbą o tel.:angryy::angryy::angryy: szczyt bezczelności!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Miałam kilka telefonów z Przełomu, niestety nic konkretnego. Jedna pani miała jakimś zbiegiem okoliczności głos identyczny do właścicielki jamniczki z baraków :mad: zapytała ile to będzie kosztowało :angryy: więc jej nagadałam. Nawet na rozmowę nie stać jej było, bo przysłała sms z prośbą o tel.:angryy::angryy::angryy: szczyt bezczelności!!![/quote]

Ika nie oddzwaniaj i nie odp na smsy. Już się przekonaliśmy, że nie warto.

Link to comment
Share on other sites

Starszemu panu chcesz dać szczeniaka? :crazyeye:
Poza tym ten pan już nieraz do mnie dzwonił. Jemu jest obojętne jaki pies. Ma mieszkać w suterenach i biegać po wielkiej działce.

Tak, czy inaczej już wcześniej wysłałam szczeniaka ponownie do Przełomu z Twoim nr.

Link to comment
Share on other sites

To, że przyjdzie go oglądać nie znaczy, ze mu go wydam, wiec spokojna głowa.
Wczoraj rozmawiałam tylko wstępnie, więc nie wiem ile ten pan może mieć lat. Poza tym rozmawiałam z nim krótko, więc dokłądnie na żywo dowiem się jakie warunki mogą mu zaoferowac,ale jak do suteryn to sie nie zgodzę. Taki psiul powinien w domu tyłeczek grzać.

Link to comment
Share on other sites

IKA & SONIA a masz namiary na faceta, bo wydaje mi sie ze krotka ale konkretna rozmowa moze zmienic jego rozumowanie. :crazyeye: EDUKOWANIE
ludzi to jest podstawa sukcesu do zmniejszenia nadpopulacji, kazda z nas powinna tez miec ten artykul z GW przy sobie ktory niejednego przekona.

Link to comment
Share on other sites

Tak, mam. Ile się naprodukowałam i natłumaczyłam o przepełnieniach w schronach, niechcianych ciążach, a on swoje:angryy::angryy::angryy: Nie spodobali mi się od samego początku. Psynie lubią tych ludzi, bo siostrzyczka szczeniaka zaczęła bardzo szczekać na nich.
Przesłąć Pani na PW ich nr tel.?

Link to comment
Share on other sites

Ten pan uważa, ze kastracja jest niepotrzebna, bo pies siedzi w ogródku. Kwestia ewentualnej ucieczki i niechcianego potomstwa nie jest widocznie istotna:mad::mad::mad::mad:
Pozwolę sobie na małego offa:oops:
Podczas wizyty z Plamką w lecznicy spotkałyśmy GERDE z pancią :loveu:Aż miło patrzeć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

W końcu należy mu się:evil_lol: Dziwni są ci ludzie. Podczas spotkania na żywo wszystko widać było jak na dłoni. Telefon nawet w połowie nie pokaża natury człowieka. Bałabym sie im oddać pod opiekę psa na jedna minutę a co dopiero na całe jego życie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...