Jump to content
Dogomania

Dziadeczek odszedł za TM.... [*]


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Jestem tu nowa nawet nie wiem czy dobrze piszę tego posta:oops:.
przeczytałam historie dziadziusia i bardzo sie wzruszyłam:-( .
Wpłaciłam właśnie na konto fundacji 50 zł dla dziadzia. nie dużo to ale z początkiem września znów coś przeleje.
przesyłam głaski dla dziadka:loveu:
ania

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, ze dziadziuś nabiera sił w hoteliku:lol:

tak jak mówiłam jestem zupełnie zielona jeżeli chodzi o fora więc niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z podrzucaniem :roll:???? bo też bym dziadka podniosła tudzież wyniosła:razz:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Dziadziowi Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item424245104_dziadzius_umrze_blaganie_o_pomoc.html[/URL]

pracuję też nad textem na plakaty o podobnych celach jak aukcja, czyli domek lub kasiorka na hotelik...
Musi się udać, jesień już blisko!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś już tu o tym pisał ale Borek zostal przeniesiony przez Pana Tomka do innej alejki. Teraz jego boks jest równy z "podłogą" co oznacza, że nie trzeba go przytrzymywać jak wychodzi. Trzeba tylko uważać, zeby nie czmychnął przez niedomknięte drzwiczki. To tak mi się z ostatnich odwiedzien u Borka przypomniało.

A teraz mam pytanie do Fundacji.
Czy ja mogę wystawić bazarek i podać w pierwszym poście konto fundacji do wpłacania pieniążków czy muszę swoje podać a potem dopiero przesyłać do Was? Czy jeżeli mogę podać Wasze konto to wtedy muszę też przekazać Wam "gadżety" bazarkowe i Wy je musicie wysłać czy ja mogę?
Pytam bo nie rozumiem tych bazarkowych przepisów a nie chcę czegoś zepsuć jak już uda mi się go zrobić. Bo jakieś rolzliczenia potem trzeba tam wystawiać? I kto wtedy to musi robić? Ja wyciagi z mojego kont wpłat w Wy wyciągi od kwoty przekazanej przeze mnie czy gdyby do Was bezpośrednio wpłacali to Wam jeszcze na głowę zwalę rozliczanie?

Wrrr a wcześniej te bazarki wyglądały prościej...
Wrrr

Link to comment
Share on other sites

Yorija najprosciej i najmniej skomplikowane dla nas wszystkich jak podasz swoje konto kazdemu po zakonczonej licytacji ale tylko i wylacznie na PW, nie podawaj swojego konta publicznie, a po zakonczeniu przeslesz pieniazki na konto Fundacji. Za wystawienie bazarku dla dziadzia DZIEKUJEMY :loveu: Ciagle nie mamy konta p. Tomka do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Yorija najprosciej i najmniej skomplikowane dla nas wszystkich jak podasz swoje konto kazdemu po zakonczonej licytacji ale tylko i wylacznie na PW, nie podawaj swojego konta publicznie, a po zakonczeniu przeslesz pieniazki na konto Fundacji. Za wystawienie bazarku dla dziadzia DZIEKUJEMY :loveu: Ciagle nie mamy konta p. Tomka do przelewu.[/quote]

hmm - najszybciej by było gdyby, któraś z dziewczyn się nim podzieliła:
karusiap, Jagienka, Amiga, Pati, AgaG - jeśli mają - bo może wpłacały gotówkę - nie umiem powiedzieć kiedy tam pojadę ale jeżeli do tego czasu nie będziecie miały to poproszę na karteczce.
A gdyby tak zadzwonić do Pana Tomka i poprosić o wysłanie SMS-em? Chyba że już dzwoniłyście... - łoj a co jak się jedna cyferka pomyli? Chyba to mało bezpieczny pomysł a i Pan Tomek jeżeli nie będzie mógł tego od ręki zrobić to jest szansa że zapomni :-)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Dziadziowi plakacik,
Wygląda tak:
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7893/dziadziusjy3.jpg[/IMG]
[B][SIZE=4]
niestety nie umiem go wstawić na wątek, [COLOR=Red]w takiej wersji nie nadaje sie do druku![/COLOR]
Komu przesłać do wstawienia? POMOCY!!!

[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...