Jump to content
Dogomania

Nietypowe zachowanie psiaka - potrzebna pomoc.


bogus

Recommended Posts

Żaby nie występują tylko tam gdzie mają wodę:diabloti: więc moim zdaniem jest na to szansa.
Celowałabym raczej w coś mniejszego i hm to może być wszystko od nornic/myszy albo np. turkuci - teraz chyba zaczynają żerować maluchy też więc towarzystwo większe i głośniejsze. Zresztą mnóstwo zwierzaków ma teraz młode. :shake:

Link to comment
Share on other sites

W ubiegłym roku i w tym również sprawdzałam całą piwnicę. Przed domem również ponieważ podejrzewałam, że o to całe zamieszanie winny jest jeż. nic jednak nie znalazłam. Zresztą jak jest jakieś zwierzątko (np. jeż) w pobliżu kojca, to reagują wszystkie psiaki, i reagują bojowo. W tym wypadku reaguje tylko Mila. Jak tylko zostanie wpuszczona do domu chowa się pod narożnik i nie chce spod niego wyjść.

Link to comment
Share on other sites

Co radzicie: nie reagować i liczyć, że przestanie, czy wpuszczać do domu? Za drugim rozwiązaniem przemawia spokojna noc. Jednak boję się, że Mila przyzwyczai się i już nie będzie chciała nocować w piwnicy.

Link to comment
Share on other sites

Moze ta suczka zostala noca w piwnicy ugryziona przez pozostale szczki,moze psy prowadza mobing.?
Czy ona jest uleglejsza porownujac pozostale suczki?
Moze nie chce byc "sama",pragnie scislego z Wami kontaktu?Moze pojawila sie u niej fobia?
Nie mozna znalezc dla niej kacika na korytarzu w domu,zeby uchronic ja od stresu?
Kazdy pies ma inna psychike ,moze i ona ma odmienna?

Link to comment
Share on other sites

To może być coś mniejszego, wiadomo całego terenu nie przekopiesz ani nie wytrujesz wszystkich zwierzątek wolnożyjących.
hm pewnie już to pisałam - ja sobie nie wyobrażam nie spania z psem obok, najlepiej w tym samym łóżku co ja. Ty musisz podjąć decyzję bo to Ty z psikami mieszkasz. Ja bym wpuściła do domu i niech sobie śpi choćby i pod narożnikiem jeżeli tam się czuje dobrze.

Link to comment
Share on other sites

bogus-nie piszesz ,ze 4 psy sie boja tylko ponoc jedna suczka?:-omyslalm ,ze ta jedna suczka jest nieszczesliwa i sie boi?ten piesek nie moze dobrze sie czuc w piwnicy skoro ucieka:shake:
Gdybym zauwazyla ,ze u mnie w domu nastapi taka sytuacja ,to napewno oszczedzila bym stresu psu i zamieszkal by w nocy w moim mieszkaniu.
U mnie w domu czy mam 3 czy wiecej psow,do tego 3 koty ,wszystkie spia w domu .Piwnica ,no :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...