Jump to content
Dogomania

Seminarium o psach lękliwych


psiawachta.pl

Recommended Posts

Czy znasz jakiegoś psa, który zawsze jest trochę zaniepokojony? A może mieszkasz z takim właśnie psem? Z psem, który unika spotkań z nieznanymi rzeczami? Który reaguje zastygnięciem, ucieczką lub szczekaniem na hałasy lub nagły ruch? Z psem, który znika gdy jest pora wyjścia na spacer? A może twój pies boi się innych psów? Może nosi on uszy cały czas ściągnięte do tyłu, a ogon ma tak przyciśnięty do podbrzusza jakby bał się, że inaczej go zgubi? Czy twój pies wydaje się być introwertykiem?


Możesz pomóc mu stać się bardziej zrelaksowanym i pewnym siebie! [B]Zapraszamy na seminarium z lekarką weterynarii, Marią Hense z Niemiec. [/B]To seminarium pomoże ci odnaleźć przyczyny niepokoju twojego psa oraz czynniki, które mogłyby pogorszyć jego stan. Będziemy rozmawiać o wielu możliwościach budowania pewności u psa, w życiu codziennym oraz podczas trudnych sytuacji. I będziemy to także ćwiczyć w praktyce!


Celem seminarium jest poprawa samopoczucia twojego psa i także ciebie samego, oraz poprawa posłuszeństwa psa. Seminarium przeznaczone jest dla właścicieli psów, szkoleniowców oraz behawiorystów.

Seminarium odbędzie się w Poznaniu w ostatni weekend czerwca. Koszt to 350 zl. Zapisy:
[URL]http://www.psiawachta.pl/a/hense.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jejku to jest wymarzone seminarium dla mnie. Tak bardzo chcialam na nie jechac, ale zupelnie mi termin nie odpowiada.Ten pierwszy kwietniowy bodajrze, byl super, szkoda, ze zostal zmieniony:-(
Bardzo prosze uczestnikow seminarium o szczegolowe, w miare mozliwosci oczywiscie sprawozdanko, plisss!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej, ja bylam na seminairum z inki organizowane przez psiawachte i jedyne co moge powiedziec to SUPER :multi:, tez starsznei zaluje ze nie pojade na psy lekliwe, ehhh, jedyny defekt tych seminariow to cena. bo razem z dojazdem i noclegiem robi sie kosmos. ale napewno jeszcze na jakies pojade ( jak tylko uda mi sie cos odlozyc :cool3:)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To prawda, ceny sie sa niskie. Jednak mysle o wersji optymistycznej, ze byc moze, z biegiem czasu, gdy seminaria o psiej tematyce beda jeszcze bardziej popularne, moze i ceny spadna:roll:Moze tez pojawi sie konkurencja...:eviltong:
Bylam jakis czas temu na semi z Lesley i bardzo mi sie podobalo. Wszystko na luzie, fajna atmosfera, tlumaczenie bardzo dobre;)A na te o fobiach naprawde chcialam pojechac:-(:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...