Jump to content
Dogomania

Kraków-doberman dziękuje,ze zyje:)bo ma wlasna kochajaca rodzine:)


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko wspomnijcie mu, żeby pomacał łapę (lewa przednia) i zwrócił uwagę na układ moczowy - tylko tutaj to badania by się pewnie przydały..ale niech zobaczy czy pojawia się wydzielina, tylko czy dobuś mu się położy kołami do góry :roll:.
pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']ok,a powiedz mi Asiu jeszcze raz co to bylo nie tak z tym moczem bo pomieszalo mi sie:oops:[/quote]

Długo sikał, czasami szedł już, a mocz jeszcze leciał, bardzo dużo pił,a do tego widziałam dziwną wydzielinę na susiaku :roll:,
co do łapy - na spacerze nie kulał, ale po powrocie gdy był zmęczony widać było, że wyraźnie odciąża tą nogę, zresztą po macaniu wydaje mi się, że jest na niej jakieś zgrubienie.

Link to comment
Share on other sites

Hektor to juz inny pies niz na poczatku.teraz pasuje do opisu Asi.Wesoly,radosny,przytula sie i skacze na ramiona:loveu:
Zaszczepiony,teraz mamy tydzien kwarantanny.Lapke lekarz widzial i moze to byc stare zlamanie zle zrosniete,ale druga mozliwosc cos z okostna pekla czy cos:oops:i kosc narasta powodujac to zgubienie.W kazdym razie w przyszlym tyg jedziemy na rentgena.
Siusiak ogladniety,wydzielina delikatna jest,ale to podobno normalne i musi sam sie tego pozbyc....;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze,nie jestesmy w stanie byc u niego codziennie.W przyszlym tyg beda nowe fotki i wyprawa do weta na rentgen lapki.Wtedy mozna go juz bedzie intensywnie oglaszac,choc jeszcze oczywiscie czeka nas kastracja, na ktora na razie nie mam pieniedzy.

Link to comment
Share on other sites

Ten dobek w porownaniu do tego ktorego widzialam w schronisku ,a ktorego podobno pare dni temu ktos przywiazal do schroniska jest poprostu grubasem .
tez jest czekoladowy ,młody i bardzo grzeczny tylko opatrunek z ucha sobie sciagnał i jak weszlismy na szpital gdzie dostawał kroplówke to myslelismy ze sobie kroplówke odczepił ale na całe szczesci ta kupa krwi byla z rany z ucha. Grzecznie sobie dał spowrotem zabadazowac rane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...