Jump to content
Dogomania

Dobry sposób na klapnięte uszka...


Gravity_Girl

Recommended Posts

Dziewczyny, przeciez nie konfabuluje, nie mam 13 lat.Pieska widzialam i rzeczywiscie nie ma koncówki uszka, na koncu drugiego "dynda" mu kawalek skory.Nic sie nie saczy, to wyglada jak ususzone.Zatem jest jak najbardziej mozliwy taki scenariusz- uszka widac byly za mocno i za dlugo zaplastrowane.Piesek nie stracil przy tym wigoru, nie widac po nim, by go to bolalo, nawet sie w uszy nie drapie.Kuzynka pluje sobie w brode, ale co sie stalo to sie nie odstanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich. Na wstepię pragnę przeprosić za moje niezdarne poruszanie się na forum ale jestem nowicjuszką, ale jednocześnie szczęśliwą właścicielką malutkiego Yorka.
Pragnę prosić o pomoc w poinstrułowaniu mnie na temat masażu uszek jak i również udzielenie mi informacji jakie konkretnie mam zakupić wapno ( czy ma to znaczenie).
Serdecznie dziękuję -Pozdrawiam Magda:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdac06']Witam wszystkich. Na wstepię pragnę przeprosić za moje niezdarne poruszanie się na forum ale jestem nowicjuszką, ale jednocześnie szczęśliwą właścicielką malutkiego Yorka.
Pragnę prosić o pomoc w poinstrułowaniu mnie na temat masażu uszek jak i również udzielenie mi informacji jakie konkretnie mam zakupić wapno ( czy ma to znaczenie).
Serdecznie dziękuję -Pozdrawiam Magda:oops:[/quote]

Witaj Magdo :multi:
Strasznie się cieszymy, że dołączasz do Nas ze swoim maluchem. :multi:
I oczywiście w najbliższym czasie liczymy na fotki ;)
Jeśli chodzi o Twoje pytanie dotyczące uszek, to proponuję cofnąć się do 1-wszej strony tego tematu. Wszystko jest jasno opisane, dziewczyny wypisywaly porady co trzeba zrobić w takiej sytuacji.
A ile ma Twój psiak? Może jeszcze jakakolwiek interwencja nie jest potrzebna i uszka staną same? :roll:
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdac06']Witam wszystkich. Na wstepię pragnę przeprosić za moje niezdarne poruszanie się na forum ale jestem nowicjuszką, ale jednocześnie szczęśliwą właścicielką malutkiego Yorka.
Pragnę prosić o pomoc w poinstrułowaniu mnie na temat masażu uszek jak i również udzielenie mi informacji jakie konkretnie mam zakupić wapno ( czy ma to znaczenie).
Serdecznie dziękuję -Pozdrawiam Magda:oops:[/quote]
Ja kupiłam fosforan wapnia firmy Hilton (koszt to 6 złotych) i zadziałał po kilku dniach. Masażu nie musieliśmy stosować , bo wystarczyło to i podgryzanie przez Figulę kurzych łapek (tych ze sklepu).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź i udzielenie rad. Wszelkie akcesoria zakupione i kurze łapki poszły w ruch ze smakiem:lol: .Problem uszu narazie opanowany, aczkolwiek aby nie było mi tak za dobrze zlokalizowalam na moim stworku -małego robala- tzn pchłę.:placz:
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś preparat?.
Zaznaczam, że mój piesek ma 8 tygodni.
Serdecznie dziękuję -Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdac06']Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź i udzielenie rad. Wszelkie akcesoria zakupione i kurze łapki poszły w ruch ze smakiem:lol: .Problem uszu narazie opanowany, aczkolwiek aby nie było mi tak za dobrze zlokalizowalam na moim stworku -małego robala- tzn pchłę.:placz:
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś preparat?.
Zaznaczam, że mój piesek ma 8 tygodni.
Serdecznie dziękuję -Magda[/quote]
Najlepiej udaj się do weta, on na pewno poleci Ci coś dobrego.
Ja swojego psa odpchlałam preparatem frontline.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figusia']Ja chciałabym podziękować za cenne rady w tym wątku. Po kilku dniach podawania fosforu wapnia w proszku i wcinania kurzych, sklepowych łapek uszka Figusi stoją jak u Gacka:lol:[/quote]

Mam nieśmiałe pytanie o te kurze łapki. Poniewaz walczę już jakiś czas z klapniętymi uszkami i wiem o masażu i klejeniu i wapnie itd, ale mam dylemat z tymi łapkami: czy mam kupić surowe w sklepie mięsnym i je ugotować (podawać wywar czy dawać ugotowane łapki?), czy też są jakieś wędzone w sklepach zoologicznych, czy też może jeszcze jakieś inne??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...