Jump to content
Dogomania

Spotkanie na wystawie w Warszawie


Ewunia

Recommended Posts

Rozmawiałam na ten temat z rodzicami i oni również odradzają mi wycieczkę z Pufikiem.

Poza obawą przed niewpuszczeniem Pufika na teren wystawy, są też inne "przeciw". Mianowicie Pufcio to w końcu jeszcze dzieciaczek (5 miesięcy) a ja mieszkam daleko od WATu, więc byłaby to dla niego męcząca wyprawa....

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam... nie bylo mnie pare dni...wiecie praca...bleeee

Ja rowniez bede wystawiac Swoje dwie pociechy...Zoi czyli Amanda Jasienczyk w klasie posredniej, i Pia czyli Oympia of Padawi's w klasie mlodziezy...mam nadzieje,ze sie spotkamy i mimo Mojej krotkiej "dzialalnosci" na forum bede mogla Was poznac ???..... :wink:

Yoreczke juz znam...i darze ja wielka sympatia... wiec do zobaczenia przy ringu !!!

PA

Link to comment
Share on other sites

Ciesze się że byłam na wystawie (to moja pierwsza psia wystawa na której byłam :D). Oczywiście widziałam Wind i Jussi ale byłyscie w ringu wiec nie podchodziłam :) może mnie widziałyście ja to ta o kulach. Yorki były poprostu super. Zrobiłam zdjecia ale sie okazaało że baterii nie ma :/ wiec jest tylko 6 :( w tym 2 owczarków niemieckich. Cieżko sie przyznac ale nie wiem ko wygrał :oops: moze mnie ktoś poinformować? Bo jak juz był koniec to ja byłam na tym pokazie z policją i naprawde nie wiem kto wygrał i jakie mniej wiecej miałyście ocenki piesków?

Link to comment
Share on other sites

Ja oczywiście byłam na wystawie i z miłą chęcią podziwiałam piękne psy. W szczególności Yorki oczywiście:)

Ja - podobnie jak Gofi widziałam Wind i Jussi.

Jeśli dobrze Was dziewczyny rozpoznałam, to GRATULUJĘ SUKCESU!!!! Macie piękne suczki! Na pewno jesteście z nich dumne...

Na wystawie bardzo podobał mi się pokaz psów policyjnych, którego fragmenty miałam okazję zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Ewuniu nie spodziewałam się tego no ale ja też jestem na twoich zdjęciach. Na tym drugim w czerwonej bluzce obok Gosiek i Waldka :D

Wystawa była wspaniała. I oczywiście bardzo mi było miło że spotkałam tyle dogomaniaków :D :D :D

pozdrowionka :fadein:

Link to comment
Share on other sites

To i ja dołączę kilka fotek.

_293191_n.jpg

_293190_n.jpg

_293192_n.jpg

_293193_n.jpg

_293194_n.jpg

Ogólnie muszę powiedzieć, że ta wystawa była o niebo lepsza niż kwietniowa warszawska.

Miło było poznać kolejnych dogomaniakowych yorkofiołów. Bardzo sie z tego cieszę i pozdrawiam serdecznie.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Ufff ... wreszcie uporalam sie ze zrzuceniem zdjec i ich wstepna selekcja.

Ale nim wstawie kilka fotek musze powiedziec, ze fajnie bylo sie spotkac z tak duza iloscia Yorkofiolow :-)

Dogomaniacy dopisali, wymieniali poglady, ogladali i ... i umordowali sie od slonca, oczekiwania i podziwniania roznych psich pieknosci :-)

Podobnie jak Gosia, ja rowniez uwazam, ze wystawy na lonie natury sa o wiele bardziej przyjemne anizeli wystawy w dusznych i glosnych halach :-)

1. Najmlodsza latorosl Yorkofiolow Waldka i Krysi czyli Megan pokazywana w szczeniakach:

32797020522.jpg

2. Piekna sunia Jussi wystawiana w mlodziezy

32797220522.jpg

3. Maja

32797320522.jpg

4. Maja prosi o nagrodke ... ;)

32796420522.jpg

5. Tak oto Wojtek przytula sie do Barbie Miss York Cud Natury

32797420522.jpg

Reszta zdjec pozniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra mam głupie pytanko moge chodź ze dwa zdjecia (wasze) wstawić na www? Oczywiście napisze kto robił i czyje ono jest. WIem głupia sprawa ale ja mam ich za mało :(. Prsez te baterie :(. A tak wogóle zapraszam do wysyłania fotek do mojej galeri www.gofek.prv.pl (możecie kliknąć na ten obrazek w podpisie)

Link to comment
Share on other sites

Wind

Dziekuje bardzo,ze robilas Nam fotki!!! :D Jestes kochana! :P Moj mąż jest troche ...wiesz....nie śmiały...czy cos w tym stylu....sama nie wiem dlaczego nie chcial wejsc na ring??? dopiero pozniej cos sie stalo i raczyl wskoczyć na momencik!!! wiesz....mezczyzni..... :roll:

a na tym zdjatku Pia wyszla przepieknie...a Ja jak dekiel!

Sluchajcie...przez to siedzenie w kuckach przez prawie godzine, mam opalony dekolt i buzke!!! ale sie zdziwilam!

Wind ściskam i jeszcze raz serdeczne dzieki!

(przez 2 dni mnie nie bedzie, jutro wyjezdzam...wiec mocno Was caluje)!

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo serdecznie

Przepraszam Tych, z którymi nie rozmawiałem na wystawie ale byłem pochłonięty i strasznie zdenerwowany. To przecież nasza (moja i Megan) pierwsza wystawa, na której braliśmy udział. Stało się to czego się baliśmy od samego początku czyli duży stres i małe nasze umiejętności w wystawianiu. Megan stała jak zaklęta bała się wszystkiego. Sędzina wpisała "troche uparta". Jednak mamy za sobą pierwszą wystawę. Opis Megan też jest oki zostałsa uznana za obiecującą czyli jedziemy dalej zdobywać szlify. Kolejna nasza wystawa będzie w Gdyni. Zdjęć też mam malutko ale postaram się coś wstawić na stronce.

Ewuni powiedz czy mogę wstawić Twoje zdjęcia u siebie bo takich ładnych nie mam.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...