Jump to content
Dogomania

Spotkanie na wystawie w Warszawie


Ewunia

Recommended Posts

Ja bym chętnie poszła tylko nie wiem kiedy to i gdzie. Poza tym mój GOfi jest troszke zarośniety :oops: musze z nim iśc do fryzjera a nie mam czasu :( a teraz jak ta wystawa bedzie to beda giga kolejki a mój Gofer jest zwariowany i nawet czeasany codzinnie i tak ma kołtuny :( i potzreeba na ich rozczesanie dużo czasu a ja nie chce go golić na łyso :(

A to mój zaroślak:

buda.JPG

pppp.JPG

Ps. Do jakiego chodzisz z Pitem do fryzjera ja chodze do York Centrum to istny raj dla yroków :D

Link to comment
Share on other sites

Pit za kilka dni skończy dopiero 3 miesiące i jeszcze nie chodzimy do fryzjera, ale jak będziemy mieli się wybrać to do york centrum - przynajmniej pierwszy raz.

A wystawa ma być ponoć 11 lipca chyba na Służewcu - przynajmniej najczęściej tam właśnie bywa.

śliczny jest Twój piesek !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witam wszystkich nowych dogomaniaków. Trochę Was przybyło podczas mojej 2 tygodniowej nieobecności.

Pragnę poinformować, że będziemy obecni na wystawie, Megan startuje pierwszy raz. Wystawa odbędzie się 11.07.04 Teren Ośrodka Szkoleniowo-Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul.Kartezjusza 1

Sądzę, że się wszyscy spotkamy.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Jak zwykle zapraszam wszystkich do mojego stolika :) Warszawie wystawiam swoją jedną sunie. Waldku będzie nas sporo, Ty wystawiasz swoją małą w klasie szczeniąt, Wind i Ptyśka w klasie młodzieży a ja w klasie pośredniej. Będzie sporo zdjęć do oglądania.

Link to comment
Share on other sites

Gosiek,

macie bliziutko ? Jeśli można spytać to jak bliziutko ? Czy może mieszkasz na Bemowie ? Bo ja z Pitem właśnie mieszkamy na Bemowie i super, że wystawa będzie na WAT, to bardzo blisko odemnie.

Oj, to się spotkamy na wystawie :D

Link to comment
Share on other sites

Ewunia, Gosiek,

Nie zapominajcie o mnie! Wszak ja z Kabat, ale np. na spacerek na Polach Mokotowskich moglybysmy sie umowic, he? ;)

Co do wystawy, to tak jak napisala yoreczka. Bedziemy Majke wystawiac, wiec pewnie caly czas bedziemy przy stoliku yoreczki :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Jestem za !!!!

To jakoś się umówimy, będziemy w kontakcie i ustalimy sobie jakis termin. Tak, tak Pit od poniedziałku zacznie wychodzić na spacerki i niech się troszkę na nich zaaklimatyzuje i potem będziemy się umawiać !

Ale super !!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ja również chciałam zglosić swoje przybycie ( a korzystając z okazji także dagmarci która ze mną jedzie). Napewno spotkamy się przy stanowisku yoreczki w końcu trzeba będzie kibicować wszystkim 4 suniom. Ja zresztą musze poobserwować ring żeby wyciągnąc kilka pozytecvznych wniosków na przyszłość (wystawianie Lorda) :D :wink:

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, że na wystawie psów dawno nie byłam, ale pamiętam, że kiedyś można było zabrac swojego pupila (nie miało znaczenia czy był wystawiany czy nie). Pamiętam, że chodziłam ze swoim poprzednim psiakiem mimo,że nie był wystawiany i dużo ludzi przychodziło ze swoimi pociechami.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę wybraliśmy się na wystawę do Płocka. Z Axelkiem oczywiście.

Przy kupowaniu biletów pani tylko spytała czy piesek będzie wystawiany czy tez nie.Spytała tylko o książeczkę i mogliśmy wejść. Zero problemu. :D :D

Trzeba mieć ze sobą książeczkę z aktualnym szczepieniem na wściekliznę.

Ale wiem, że to zależy tylko i wyłącznie od organizatrów.

Oczywiście Barbinka wygrała w swojej pośredniej klasie + najlepszą sunię w rasie.

pozdrawiam

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Gosia,

Chyba zalezy, tak jak piszesz od organizatorow. Na wystawe w Katowicach nie wpuszczono kolezanki, mimo ze jej pies rowniez mial

aktualna ksiazeczke zdrowia. Ale za to na wystawie w Warszawie przy stanowisku yorkow, widzialam dwa wprowadzone (lub przemycone) yorki, ktore nie byly wystawiane ...

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ponawiam ten temat ponieważ razem z Yorkies będziemy na tej wystawie i mamy kilka pytań.Wiem że niektórzy z was biorą w niej udział (a raczej wasi podopieczni :wink: ) więc jeśli można proszę o odpowiedź na te pytania.

1. O której zaczyna się ta wystawa?

2. Na którym (nr) i ilu ringach będą oceniane yorki?

3. Od której (godzina) będą je oceniać?

4. Czy macie informacje o tym ile yorków zgłoszonych jest na tę wystawę?

5.Czy będzie na niej klasa "baby"?

No więc to już wszystko... Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Ja uwielbiam wystawy psów, tak więc będę i na tej. Pokibicuję Waszym psiakom! Zastanawiam się tylko, czy zabrać Pufika dla towarzystwa...

Pamiętam, że 4/04 w Warszawie ludzie wchodzili z psami niewystawianymi, tylko, że sprawdzano książeczki zdrowia...

Jak myślicie - zaryzykować? Czy zostawić lepiej Pufika w domu?

Link to comment
Share on other sites

Dagmarciu

1. Wystawa rozpoczyna się o godzinie 10.00

2. Yorki będą oceniane na ringu 13 (przynajmniej moja Megan)

3. Organizator podaje godzine 10.00 czyli sędzia ocenia tylko yorki, ale nie wiem ilu będzie sędziów.

4. Wstępnie (to nasze wewnętrzne obliczenia) około 60 -80 szt.

5. Klasa baby zgodnie z zaleceniami FCI została ostatecznie zlikwidowana.

pozdrawiam

Waldek

Link to comment
Share on other sites

bazylia,

Hmmm ... obligatoryjnie na wystawy nie wolno wprowadzac innych psow. Ale widzialam sytuacje, gdy jednak byly one wprowadzane (i to calkiem oficjalnie), jak rowniez gdy ochrona nie pozwolila wprowadzac zadnych psiakow.

Decyzja nalezy tylko do Ciebie. Szkoda by bylo, gdybys razem z Pufikiem zostala przed brama wystawy :(

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...