Jump to content
Dogomania

ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

[quote name='Reno2001']A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport.
Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie...
Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot.
Brakuje jeszcze 80zł.[/quote]

Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku.
Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GrubbaRybba']Ocelot, czy rozmawiałaś wczoraj z dziewczyną z Bełchatowa, która chce czekoladkę?[/quote]

Umówiłam się z Martą, że ona zadzwoni, ustalą wspólny odpowiedni dla nich termin i wtedy przeprowadzimy rozmowę.
Nie ma sensu, żeby z Bełchatowa jechała i nawet po pozytywnej rozmowie wracała, bo akurat Marcie czy jej rodzinie termin nie będzie odpowiadał.

Zdjęć nowych suni na razie nie ma. Wczoraj padał deszcz i mamusia zapewne poszukała sobie schronienia. Oby bezpiecznego i suchego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku.
Przepraszam[/QUOTE]
Bozesztymoj, czy ja zalegam z platnosciami? Zerknélam wstecz wátku i widze mojá deklaracjé na hotelik suni (50zl za m-c), ale oswieccie mnie prosze czy ja do transportu sié tez deklarowalam, nie przeczé jakby co.
No i bazarku Karilki tez nie mam w swoich subskrypcjach- prosze o pomoc, nie chcé nikogo spowalniac na szkodé psom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Bozesztymoj, czy ja zalegam z platnosciami? Zerknélam wstecz wátku i widze mojá deklaracjé na hotelik suni (50zl za m-c), ale oswieccie mnie prosze czy ja do transportu sié tez deklarowalam, nie przeczé jakby co.
No i bazarku Karilki tez nie mam w swoich subskrypcjach- prosze o pomoc, nie chcé nikogo spowalniac na szkodé psom![/quote]

To transportu kochana deklarowałaś się na wątku szczeniaków ze wsi Karliki

[url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111209[/url], a to był jeden transport;) Zapisuj sobie kochana.
Deklarowałaś sterylkę też naszej suni, ale spokojnie, bo nie można na razie jej zrobić;) I spokojnie możesz się na razie wycofać;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, dziéki Ocelot, akurat tamtá deklaracjé mialam na uwadze, tylko nie wnikalam ze to ten sam transport.

To juz dzis wieczorem przelejé z polskiego konta. Czy moge prosto do Reno? I poprosze szczególy konta na pw. - z dopiskiem "na transport szczeniát Karilki", zebym wiedziala która to deklaracja.

A gdyby mialo dojsc do sterylki suni- poprosze o pw, bo nie znajdé juz tej deklaracji za jakis czas sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Tak, dziéki Ocelot, akurat tamtá deklaracjé mialam na uwadze, tylko nie wnikalam ze to ten sam transport.

To juz dzis wieczorem przelejé z polskiego konta. Czy moge prosto do Reno? I poprosze szczególy konta na pw. - z dopiskiem "na transport szczeniát Karilki", zebym wiedziala która to deklaracja.

A gdyby mialo dojsc do sterylki suni- poprosze o pw, bo nie znajdé juz tej deklaracji za jakis czas sama.[/quote]

Reno konto musi Ci podać sama, bo nie znam;)

Z tą sterylką musimy się wstrzymać, bo... nie mamy gdzie suni przechować. Wiosna pisała, że u niej można będzie, ale na razie za mało deklaracji wpłat.
Nadal brak.[COLOR=Red]
Emilio bardzo Ci dziękujemy za wszystko;););)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...