Jump to content
Dogomania

Buldożek i dziecko


mona19832

Recommended Posts

Witam. Jestem Tu nowa mam pytanko. Właśnie zdecydowaliśmy się z mężem na zakup buldożka francuskiego już zaklepany odbieramy go 8 maja, tylko jest pytanie.Mamy 15 miesięczną córeczkę i jestem ciekawa jakie są tego pieska relacje z dziecmi. Słyszałam że są to psy rodzinne i uwielbiają dzieci ale chciałabym sie upewnić.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że takie rozwiązanie jest lepsze niż to że najpierw jest bulwa a dziecko pojawia się z czasem. Ja np. nie wyobrażam sobie teraz takiej sytuacji. Klara ( moja bulwa ) jest zazdrosna o wszystko. Więc gdyby pojawiło się dziecko, to by był dla niej straszny cios.


Na pewno musicie uważać. Bulwy są cierpliwe jeśli chodzi o "pieszczoty" dzieci - nawet tych starszych, ale do czasu. Więc pod kontrolą powinno być ok :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam bulwe i 2 dzieci coprawda juz starszych bo 6,5 roku i 5,5 roku a bulwa jest z nami od 1,5 roku.Generalnie buldożki lubia dzieci i zabawy z nimi,u Ciebie jednak narazie jest to wykluczone w sumie bo dziecko jest jeszcze małe,myśle że wszystko będzie dobrze bo buldozki to psy naprawde towarzyskie,tylko musicie uważac żeby dziecko zabardzo nie meczyło psa bo może on poprostu sobie to zapamietac i nie przepadac za dzieckiem ale to napewno wiecie:lol:u mnie jest tak że jak Ksara ma dosyc dzieci to potrafi warknać ale nie ugryzie .

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='Viris']Wydaje mi się że takie rozwiązanie jest lepsze niż to że najpierw jest bulwa a dziecko pojawia się z czasem. Ja np. nie wyobrażam sobie teraz takiej sytuacji. Klara ( moja bulwa ) jest zazdrosna o wszystko. Więc gdyby pojawiło się dziecko, to by był dla niej straszny cios.
[/quote]

no właśnie, ja tez o tym kiedyś myślałam. my właśnie zdecydowaliśmy się na pieska, a myślę, że kiedyś w przyszłości pojawią się też dzieci. wiem, że to nie jest dobra kolejność, ale co zrobić.. mam nadzieję, że do tego czasu zdążę dużo poczytać i jakoś Vitusia przygotuję do tego. ale wyobrażam sobie, jaki będzie biedniutki. teraz on jest naszym dzieciaczkiem i oczkiem w głowie, a nagle pojawi sie ktoś nowy...

Link to comment
Share on other sites

moja Buba (5 miesięcy) bardzo lubi dzieci. kiedy tylko zobaczy jakiegoś dzieciaczka to od razu biegnie do niego i chce się bawić. jednak podczas zabawy z moim 5-letnim siostrzeńcem zauważyłam, że mała chce dominować. zaczyna skakać na niego i wręcz szczekać. jak to szczeniak próbuje go czasami dziabnąć ale myślę, że to dlatego, że mały macha jej rączkami przed pyszczkiem. w przerwie między świętami a sylwestrem zabraliśmy siostrzeńca do siebie i Buba była nie do zniesienia. łaziła za nami i popiskiwała. myślę, że była zazdrosna, bo jak tylko Daniel wrócił do rodziców to przestała się tak zachowywać. myślę, że będziemy mieli spory problem jak już zdecydujemy się na dziecko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...