Jump to content
Dogomania

Andrzej Pławiński


iberia

Recommended Posts

Tu Kasiu droga mogę ci coś powiedzieć bo już mnie ten Pan oceniał. Lubi z tego co zauważyłam i przeczytałam w mojej ocenie pieski dobrze zbudowane zwraca uwagę na kontowanie kończyn tylnich oraz ruch. Lubi pieseczki raczej wybarwione. Chociaż na lokatach stawia i pieseczki ciemnie. Na jednej wystawie mieszał 2 jasne 2 ciemnie. Widziałam tego Pana w akcji 2 razy. Moim zdaniem ocenia sprawiedliwie. Z tego co wiem jest bardzo ceniony w środowisku terrierów typu bull a najbardziej stafików (przewodniczący klubu stafików w Polsce sam je hoduję).
No u nas w staweczkach tak jak myślałam bardzo dużo suczek. Ale muszę przyznać,że Grudziądz nie ma szczęścia do sędziów (w tamtym roku też się zmienił).
Ja życzę ci powodzenia i do zobaczenia przy ringu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Właśnie wróciłam z wystawy gdzie miałam przyjemność być oceniana przez tego pana. Zeczywiście zwraca dużą uwagę na budowę, kontowanie kończyn i ruch.
Jego oceny są bardzo obiektywne i sprawiedliwe (nie ocenia pod względem hodowli tylko pod względem psa)
Lubi jak psiak jest dobrze prowadzony i płynny w ruchu.
Bardzo dokładnie sprawdza budowę psa.
Pozdrawiam i życzę powodzenia na wystawach!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Może warto posłuchać nagrań z koszalińskiego schroniska gdzie ten pan znęca sie nad zwierzętami, nie udziela pomocy chorym i umierajacym w schronisku psom, a jesli juz to pieski zaraz umierają. Nie umie nawet podać kroplówki. Nie wiem jak on sedziuje ale nigdy bym do niego nie pojechała.
Posłuchajcie tych nagrań, które zostały nagrane w gabinecie w schronisku.
[url=http://ellik.wrzuta.pl/audio/tvsLccMG9p/nowy-zastrzyki_kotom]Wrzuta.pl - nowy-zastrzyki kotom[/url]
[url=http://www.wrzuta.pl/userfiles.php?login=ellik&type=a#user_audio]Wrzuta.pl - użytkownik - ellik[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czy Ty tez jestes z tych co chca przejac nadzor nad schroniskiem w Koszalinie? Jesli tak to zastanow sie czy tego typu metody sa fair skoro nie macie innych "asow w rekawie". Najpierw uwierzytelnij swoja wypowiedz. Krytykowac mozna, jesli ma sie niezlomne dowody.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Patka']moze ktoś jeszce cos wie na temat sędziowania tego pana[/quote]


powiem tak po obejrzeniu zebow i jader u mojego psa, zaczal opis... pelna ekspersji suka :diabloti: wiec, juz mi sie słabo zrobiło:evil_lol::evil_lol:

bylam sama w klasie wiec cwc dostałam ale w porownaniu stwierdzil ze bob to tylko pies z championow bo klasa ch zobowiazuje,:mad:(niby do czego) biorac pod uwage ze pies z ch nie prezentował sie za dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']powiem tak po obejrzeniu zebow i jader u mojego psa, zaczal opis... pelna ekspersji suka :diabloti: wiec, juz mi sie słabo zrobiło:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Hahaha:roflt: Musiało być wesoło :evil_lol:

Jeżeli kogoś sędziował, prosimy bardzo o opinie! :evillaug:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='caramba']Bardzo sympatyczny kulturalny pan, który wzorce terierów ma w małym palcu, o ile wiem sam ma w domu stafika wiec z pewnością umiejętnie je posędziuje:)[/QUOTE]
Taaa, napewno wzorce ma opanowane, w końcu egzamin sędziowski zdawał trzy razy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Opisuje psa zgodnie ze stanem faktycznym :) ocenia bardzo obiektywnie co się chwali.
Jedyne co mnie rozbawiło to że podczas wyboru psów na lokaty, pytał się o zdanie Asystenta, co oczywiście byłoby całkiem normalne gdyby nie fakt że postawił psiaki na lokaty tak jak podpowiedział Asystent.

Link to comment
Share on other sites

Opisuje psa zgodnie ze stanem faktycznym :smile:
ocenia bardzo obiektywnie co się chwali.
Jedyne co mnie rozbawiło to że podczas wyboru psów na lokaty, pytał się o zdanie Asystenta, co oczywiście byłoby całkiem normalne gdyby nie fakt że postawił psiaki na lokaty tak jak podpowiedział Asystent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...