Jump to content
Dogomania

Bauer Neska i cała reszta;p


odrobinka1

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja córcia była na pierwszym spotkaniu z maluszkami w przedszkolu:loveu:.. od września będzie tam stałym bywalcem.. była cała w skowronkach:loveu::loveu:- a raczej w motylkach:eviltong:

[IMG]http://i29.tinypic.com/2do1zd.jpg[/IMG]


Kubuś - to już stary weteran- właściwie to nie wita się a żegna z przedszkolem.. ale by mu żal nie było- też go panie wystroiły w motylki:loveu:
[IMG]http://i25.tinypic.com/9llro2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusia2405']A to był jakiś konkretny powód tej kąpieli:evil_lol:?

Mokre śliczności, niewinności:loveu:[/quote]

no , to co było wcześniej - nie zdążyłam ująć w obiektywie- miałam wybór, fotka i wielkie sprzątanie- lub szybka kąpiel:angryy::mad:.... chociaż i tak potem sprzątanie mnie nie obeszło:angryy:

[quote name='Ola164']śliczna ta twoja gromadka :loveu: A ta mała czarna - cud miód :loveu:

Zapraszam też do nas (baner w podpisie) :)[/quote]

zaproszenie przyjęte:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='odrobinka1']no , to co było wcześniej - nie zdążyłam ująć w obiektywie- miałam wybór, fotka i wielkie sprzątanie- lub szybka kąpiel:angryy::mad:.... chociaż i tak potem sprzątanie mnie nie obeszło:angryy:
[/quote]

Skąd ja to znam...?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka0106']Fajne są rodzinne foteczki:lol:

Ciekawi mnie kto za kim chodzi-jeszcze Neska za dziećmi czy juz dzieci za Nesią????[/quote]

oto jest pytanie:evil_lol:.. chyba jest to typowy przykład żuraw i czapla, czyli cały czas ktoś za kimś chodzi:evil_lol:.. ale i tak wygląda to z boku- że cały czas sa razem.. rano gdy ja jeszcze chciałabym spać:angryy:..- około 5.40 szanowne dziecięce grono już jest przy koszu od Nesi i ją prowokują do zabawy.. no i trzeba wstać i wyjść z nią:razz:.. wieczorem dzieci już leżą w łóżkach i chca spac a Nesia z zabawką w pysku stoi przy łóżku i zaczepia dzieci... itd itp.. czyli czasem zwariować można:diabloti:..

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Ja od 7 roku życia wychowywałam się ze spanielką. Właściwie traktowałam ją jak siostrę. Zawsze któraś z nas miała jakieś głupie pomysły, ale dzięki temu nigdy się nie nudziłyśmy;). Dlatego wiem jakim wspaniałym kompanem do dziecięcych zabaw jest spaniel:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...