Jump to content
Dogomania

Jestem Cezarek.Mały,ładny,młody-ale nie rasowy.Od roku mieszkam w schronisku.MA DOM!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

wątek umarł...:shake:

Cezarek był dzis na spacerze, chłopakowi się przytyło, kondycje stracił... Wystarczyły trzy tygodnie bez spacerów, trzy tygodnie w małym, ciasnym boksie...:roll:Ale się dziś cieszył, ze mógł znów wyjść!:loveu:

Jedyny plus to taki, że wrócił do swojego dużego boksu, spacerkowego i na dodatek boks jest po remoncie, z nowymi budami, czyściutki;)

Link to comment
Share on other sites

nareszcie:roll: zebralam się i byłam wydrukować plakaty i ulotki dla Cezarka. Jutro z Ada będziemy rozwieszać... Mam nadzieje, że to jakoś pomoże.

Jeżeli ktoś chciałby pomóc, chętnie wyśle plakat na emaila, każdy plakat wiecej daje wieksze szanse na dom...


ps.Czy ktoś może zna kogoś, kto mógłby wydrukować trochę wiecej plakatów, może być za mała opłata? Koszt kolorowego ksera jest duży (z tego co pamietam ok. 2/3zł za strone:shake:) Ja narazie wyczerpałam limit drukowania... Może jakaś zaprzyjaźniona drukarnia albo coś...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...