Jump to content
Dogomania

kudłaty Mickey ;)


M&T

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Okamia']Wiem bo Kelluta opanowała go do perfekcji i to nie tylko w kwestii zabaw :evil_lol:[/quote]

haha, pewnie też na jedzonko? xD
mój na jedzonko preferuje manewr "łapa na kolanie" xD no i oczka też uczestniczą, ale łapka robi swoje xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']haha, pewnie też na jedzonko? xD
mój na jedzonko preferuje manewr "łapa na kolanie" xD no i oczka też uczestniczą, ale łapka robi swoje xD[/quote]
U mnie nawet pysk na stół i patrzy xD ale to tylko mojej siorze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']U mnie nawet pysk na stół i patrzy xD ale to tylko mojej siorze :evil_lol:[/quote]

Buahaha, u mnie by na stół sie nie odważył xD ale czasem jak łapcia nie zadziała to kładzie pysk na kolanach i lampi się tak długo aż:
1. coś dostanie
2. skończę zjeść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Buahaha, u mnie by na stół sie nie odważył xD ale czasem jak łapcia nie zadziała to kładzie pysk na kolanach i lampi się tak długo aż:
1. coś dostanie
2. skończę zjeść :evil_lol:[/quote]

Ja problemów nie mam :evil_lol: bo ona tak tylko siorze :evil_lol: ale najdziwniejsze to że jak wchodzę to od razu jest pies padł :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja problemów nie mam :evil_lol: bo ona tak tylko siorze :evil_lol: ale najdziwniejsze to że jak wchodzę to od razu jest pies padł :lol:[/quote]

bo może ty jakiś terrorysta jesteś, co? :evil_lol: że jak tylko spróbuje żebrać to dostaje manto? :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']bo może ty jakiś terrorysta jesteś, co? :evil_lol: że jak tylko spróbuje żebrać to dostaje manto? :diabloti::diabloti:[/quote]

nie :shake: tylko ochrzan:evil_lol: ja nie bije psa (nom ok daje tylko klapsy):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']no to sie nie dziw, że taka reakcja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Jak byś takiego klapsa dostała to byś się śmiała jak nic :evil_lol:

[quote name='basia bonnie']Wreszcie jestes!! :multi: :loveu:[/quote]

Nom musiała kiedyś do mnie wrócić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']

Nom musiała kiedyś do mnie wrócić :lol:[/quote]
Pff:diabloti: Chyba raczej specjalnie wyjechala, zeby miec spokoj od Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)



M&T (wlasciwie to jak Ci na imie?;))Nie zapomnij o tej pizamce na zlot..:diabloti:zawsze moge odwiedzic Twoj domek nocą:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Pff:diabloti: Chyba raczej specjalnie wyjechala, zeby miec spokoj od Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)

Nie zapomnij o tej pizamce na zlot..:diabloti:zawsze moge odwiedzic Twoj domek nocą:cool3::cool3:[/quote]

nie prawda :eviltong: Ona specjalnie do mnie wróciła :evil_lol: Nocne schadzki się szykują??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']do nas :loveu::loveu::loveu:
Taak,moze sie przylaczysz? :D[/quote]
Nom dobra niech Wam będzie :P i tak ja ją szybciej będę miała :eviltong::eviltong:

Hmmm... nom mogę się przyłączyć :evil_lol: tylko nie wiem czy to wytrzymacie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A co to za rozmowy beze mnie, co? :mad::mad:

[quote name='basia bonnie']Wreszcie jestes!! :multi: :loveu:[/quote]

no jestem jestem :evil_lol:

[quote name='Okamia']Jak byś takiego klapsa dostała to byś się śmiała jak nic :evil_lol:[/quote]

to ja poproszę :evil_lol::evil_lol:


[quote name='Okamia']Nom musiała kiedyś do mnie wrócić :lol:[/quote]

do Ciebie zawsze :razz:

[quote name='basia bonnie']Pff:diabloti: Chyba raczej specjalnie wyjechala, zeby miec spokoj od Ciebie:evil_lol:[/quote]

Ejj! To miała być tajemnica!! :mad: xD



[quote name='basia bonnie'] M&T (wlasciwie to jak Ci na imie?;))Nie zapomnij o tej pizamce na zlot..:diabloti:zawsze moge odwiedzic Twoj domek nocą:cool3::cool3:[/quote]

Imienia wam nie powiem :diabloti: bo i tak zapomnicie, bo wszyscy na mnie tofiś mówią xP a co do pidzamki to mam taką nową sexi :razz: ze snoopy'm :razz:

[quote name='Okamia']nie prawda :eviltong: Ona specjalnie do mnie wróciła :evil_lol: Nocne schadzki się szykują??[/quote]

Oczywiście, że do Ciebie kochana :loveu:

[quote name='basia bonnie']do nas :loveu::loveu::loveu:
Taak,moze sie przylaczysz? :D[/quote]

Tak, do was obu :loveu: taki trójkącik :evil_lol:

i widzę, że schadzki będą grupowe:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Nom dobra niech Wam będzie :P i tak ja ją szybciej będę miała :eviltong::eviltong:

Hmmm... nom mogę się przyłączyć :evil_lol: tylko nie wiem czy to wytrzymacie :evil_lol:[/quote]

Czy wy sie o mnie bijecie? :cool3::cool3:

ja wszystko przetrzymam :razz::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Nom dobra niech Wam będzie :P i tak ja ją szybciej będę miała :eviltong::eviltong:

Hmmm... nom mogę się przyłączyć :evil_lol: tylko nie wiem czy to wytrzymacie :evil_lol:[/quote]
szybciej ja zaliczysz?:evilbat:

ale musisz miec sliczna pizamke:cool3:
[quote name='M&T']A co to za rozmowy beze mnie, co? :mad::mad:

[B][COLOR=Magenta]a po co nam Ty..:evil_lol:[/COLOR][/B]

no jestem jestem :evil_lol:

[COLOR=Magenta][B]uczcijmy to 1 min ciszy:evil_lol:[/B][/COLOR]



Ejj! To miała być tajemnica!! :mad: xD

[B][COLOR=Magenta]Ups:diabloti:[/COLOR][/B]



Imienia wam nie powiem :diabloti: bo i tak zapomnicie, bo wszyscy na mnie tofiś mówią xP a co do pidzamki to mam taką nową sexi :razz: ze snoopy'm :razz:
[B][COLOR=Magenta]Hmm Martyna?:cool3: bedzie idelna!! ja sobie tez kupie nowa,rozowa:diabloti::loveu:[/COLOR][/B]





Tak, do was obu :loveu: taki trójkącik :evil_lol:

i widzę, że schadzki będą grupowe:diabloti:
[B][COLOR=Magenta]We 3 razniej :P
jak szalec to szalec!:diabloti:[/COLOR][/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']O ile się nie mylę ona zwie się chyba Martyna?? Weź mnie olśnij :evil_lol:[/quote]

Kurde! Zero prywatności na tym necie xD

[quote name='basia bonnie']szybciej ja zaliczysz?:evilbat:
[COLOR=Blue]mnie sie nie zalicza...mnie sie DOSTAJE W PREZENCIE xD [/COLOR]

ale musisz miec sliczna pizamke:cool3:
[COLOR=Blue]Ahh...wprost przecudną[/COLOR] :evil_lol:
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Typowy 3-kącik :evil_lol:[/quote]
Ha:loveu::loveu:
[quote name='M&T']Kurde! Zero prywatności na tym necie xD[/quote]
Maamy Cie:diabloti:

[quote][COLOR=Blue]mnie sie nie zalicza...mnie sie DOSTAJE W PREZENCIE xD[/quote]
[COLOR=Black]raczej za kare:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja mam lepsiejszą :eviltong: w panterkę :evil_lol:

[SIZE=1]Dobrze że jeszcze mojego wątku nie opanowałyście :evil_lol:[/SIZE][/quote]

Co ty! Ze Snoopy'm jest lepsza! :stupid:
To zaraz się tam przeniesiemy :diabloti:

[quote name='Okamia']Wiesz... kto ma zero prywatności ten ma :evil_lol: [/quote]
Ale co ma? :hmmmm:

[quote name='basia bonnie']
Maamy Cie:diabloti:[/quote]

Tak wam się tylko zdaje :razz:

[quote name='basia bonnie']
[COLOR=Black]raczej za kare:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
[/quote]

ojjj... Basiu... :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...