Jump to content
Dogomania

Kto jest kto?


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jest tam jeszcze Karma-ki Czech Jakobin:)
Innych w Galerii Poli juz nie ma
[quote name='Iwona&Wiki']
[quote name='Agappe']a druga suczka??[/quote]
Kenjiko Tajgeta i Aiko Tajgeta ([URL="http://www.dogomania.pl/gallery/9/2/1752.html"]藕r贸d艂o[/URL]):)[/quote]
w zasadzie to mia艂o by膰 Kenjiko Tajgeta lub Aiko Tajgeta, :)
bo pewnie to kt贸ras z nich.

O, dzi艣 popatrzy艂am dok艂adniej;):)
- [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/pic11882.html"][B][COLOR=blue]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL] chyba masz ich WSZYSTKICH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']
-----------
[B]Akitakiss[/B]
psy: KAKUJIN Halne Wzg贸rze
suki: KAZUMA z Robertowej Chatki
rasa: akita
[/quote]

AkitaKiss nazywa si臋 Ania i ma si臋 u niej jeszcze nied艂ugo pojawi膰 lub juz si臋 pojawi艂a ma艂a pr臋guska z Halnego AOI KIMIKO

tak mik si臋 wydaje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ineczka ma racj臋!!! U mnie s膮 3 Akity.Kenjiko Tajgeta , Atsumi Tajgeta i Karma - Ki Czech Jacobin.Aiko Tajgeta to te偶 c贸rcia mojej Kenjiko ale nie jest u mnie, my si臋 tylko cz臋sto spotykamy i odnosz臋 wra偶enie 偶e Aiko nadal uwa偶a si臋 za cz艂onka naszego stada.Troch臋 si臋 tylko lej膮 z siostruni膮 na dzie艅 dobry,pewnie 偶eby ustali膰 kt贸ra wa偶niejsz,a potem mi艂o艣膰 ju偶 kwitnie:diabloti::diabloti:Mamcia i Kenzo patrz膮 na nie jak na dwa ma艂e przyg艂upy i nic sobie z tych ich ''awantur '' nie robi膮:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Poniwa偶 co艣 jeszcze wiem, to napisz臋:p.

[B]Stitch[/B]
suki: KEIKO Halne Wzg贸rze, AZAYAKA Halne Wzg贸rze
rasa: akita

I teraz osoba, kt贸r膮 odkry艂am przypadkiem i kt贸ra ma na Dogomanii si臋 nie udziela, a znalaz艂am j膮 [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/9/20/5820.html"][COLOR=red][B]TU[/B][/COLOR][/URL][COLOR=black].[/COLOR]
Tak wi臋c:
[B]Gelbkajka[/B]
psy: HOGOSHA Halne Wzg贸rze

Pies mieszka w Niemczech - tak wyczyta艂am na stronie Halnego Wzg贸rza:p.

Link to comment
Share on other sites

[B]Akegata[/B]
psy: MARMUR Puchate Kreple, AKOGARENO GO Hanawa Kisaragi
suki: AKEGATA Halne Wzg贸rze
hodowla: Akogareno
rasa: akita
[URL]http://www.akita.net.pl/[/URL]

Zamieni艂am "i imp.jap. Akogareno" na pe艂ne "imi臋 i nazwisko":p.

Link to comment
Share on other sites

[B]Shoggy[/B]
psy: Shoggy
rasa: akita ameryka艅ska
Australia

Shoggy ze wzgl臋du na swoj膮 "d艂ugow艂osowato艣膰" nie ma rodowodu, tak wi臋c rodowodowego "imienia i nazwiska" te偶 nie;).

Przepraszam, 偶e tak si臋 rozpisuj臋 na tyle post贸w, ale po prostu jak co艣 znajd臋 to pisz臋;).

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedn膮 ma艂膮 propozycj臋:oops::oops::oops:.
Poniewa偶 s膮 osoby, kt贸re nie wiedz膮 do kogo nale偶y dany pies, to mo偶e warto opr贸cz nazwy hodowli umie艣膰 psy, kt贸re si臋 w niej znajduj膮 - to znacznie u艂atwi 偶ycie pocz膮tkuj膮cym Akitomaniakom (tak my艣l臋:oops:).
Ja mog臋 te psy spisa膰, tylko musz臋 wiedzie膰, czy mam to robi膰 i (je偶eli tak), to czy pisa膰 te偶 psy, kt贸re s膮 na wsp贸艂w艂asno艣膰?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']Mam jeszcze jedn膮 ma艂膮 propozycj臋:oops::oops::oops:.
Poniewa偶 s膮 osoby, kt贸re nie wiedz膮 do kogo nale偶y dany pies, to mo偶e warto opr贸cz nazwy hodowli umie艣膰 psy, kt贸re si臋 w niej znajduj膮 - to znacznie u艂atwi 偶ycie pocz膮tkuj膮cym Akitomaniakom (tak my艣l臋:oops:).
Ja mog臋 te psy spisa膰, tylko musz臋 wiedzie膰, czy mam to robi膰 i (je偶eli tak), to czy pisa膰 te偶 psy, kt贸re s膮 na wsp贸艂w艂asno艣膰?[/QUOTE]

haha czy to oznacza, 偶e chcesz r贸wnie偶 wypisa膰 wszystkie psy, kt贸re nale偶膮 do hodowli Halne Wzg贸rze, Akita u Izis, Yamamoto, Roal, Pa-Lis i Tajgeta (s膮 to chyba najliczniej reprezentowane hodowle )

tylko na samym Halnym jest teraz chyba powy偶ej 15 ps贸w..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']haha czy to oznacza, 偶e chcesz r贸wnie偶 wypisa膰 wszystkie psy, kt贸re nale偶膮 do hodowli Halne Wzg贸rze, Akita u Izis, Yamamoto, Roal, Pa-Lis i Tajgeta (s膮 to chyba najliczniej reprezentowane hodowle )

tylko na samym Halnym jest teraz chyba powy偶ej 15 ps贸w..[/quote]
Chodzi艂o mi o wypisanie ps贸w, kt贸re nale偶膮 do forumowicz贸w;).
Ale to by艂a tylko propozycja.
Je偶eli uwa偶a Pani, 偶e to bez sensu, to nie b臋d臋 tego robi膰;).

Link to comment
Share on other sites

艂a艂a艂a od kiedy to ja jestem pani????:crazyeye: jeszcze 3 lata temu by艂am nastolatk膮 ;)

no fakt troche si臋 zagalopowa艂am, ale tak czy inaczej Halniaczki s膮 zarejestrowane na forum, a ich jest najwiecej

no nie wiem a co iini o tym s膮dz膮???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']艂a艂a艂a od kiedy to ja jestem pani????:crazyeye: jeszcze 3 lata temu by艂am nastolatk膮 ;)

no fakt troche si臋 zagalopowa艂am, ale tak czy inaczej Halniaczki s膮 zarejestrowane na forum, a ich jest najwiecej

no nie wiem a co iini o tym s膮dz膮???[/QUOTE]
Mi zosta艂o jeszcze osiem lat bycia nastolatk膮:eviltong:.

O ile si臋 nie myl臋 (info ze strony internetowej), to na Halnym Wzg贸rzu s膮:
- psy: HOGUN Halne Wzg贸rze; HOSEKI Halne Wzg贸rze; INOCHI - O KAKERU Halne Wzg贸rze; YUWAKU Halne Wzg贸rze; IKIIKI NINKI NO ARU Halne Wzg贸rze; KAKUJITSU Halne Wzg贸rze; HAKUCHOU Halne Wzg贸rze; KYOKU SHIN KAI
- suki: SAYONARA Halne Wzg贸rze; MOMIJI Halne Wzg贸rze; RYOKO Halne Wzg贸rze; AKARI NO TSUKI Halne Wzg贸rze; NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzg贸rze; NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzg贸rze; I'YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzg贸rze; ICZCZITE Halne Wzg贸rze; TEZUKURI NO HITOKAGE Halne Wzg贸rze; KAMI Halne Wzg贸rze; U'KOJIN Halne Wzg贸rze; TAKUMASHISA Halne Wzg贸rze; KAMOSHIKA Halne Wzg贸rze; KHADABRA Halne Wzg贸rze; THAYLA Halne Wzg贸rze

Uffff...
Mam nadziej臋, 偶e nikogo nie pomin臋艂am:roll:.
Isamashii's DIAMOND TO JOLANTA i HACHIDORI Halne Wzg贸rze mieszkaj膮 u [B]CHAAKITA[/B], tak? Nie wypisywa艂am ich tu, bo tak mi si臋 wydaje (a raczej tak wyczyta艂am w Galerii Akit:evil_lol:).

U [B]Izis[/B] mieszkaj膮:
- psy: RYUU - GO Shun'You Kensha
- suki: akita - Akita u Izis TAKA; Tycon EMI GO; LIKA Czech Jakobin
shikoku - AIKO AKA - SHIMA v.d. Egmato; Akita u Izis AYAME AKASHIMA

U [B]ohisamy[/B] s膮:
- psy: PARYS Puchate Kreple; ISHI WARU KORI Co Ty na To
- suki: BUNYA Yamamoto; OHISAMA Co Ty na To; ENGISEN Xandrina; YUKA Migoto Inu

[B]Migoto Inu[/B] maj膮:
- suki: REN'AI SABI Halne Wzg贸rze; KAYUMI Migoto Inu; KENITA Migoto Inu

U [B]Asiuni02[/B] i[B] cleo2000[/B]:
- psy: AKUMA Akairo; IGUCHI Pa - Lis
- suki: DONA Omono - Gawa; HACHIKO Pa - Lis; KIDORI Pa - Lis

I to by by艂o na tyle:eviltong:.
U [B]Izis[/B] nie wymienia艂am ps贸w na wsp贸艂w艂asno艣膰, a u [B]ohisamy[/B] chihuahua i bulterier贸w:roll:. Nie jestem te偶 pewna czy CHIKAKA Pa - Lis jest na wsp贸艂w艂asno艣膰, wi臋c jej nie pisa艂am.

Wypisanie tych ps贸w nie by艂o wcale takie straszne:evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...