Jump to content
Dogomania

Jarosław 2008


McDzik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

MateUsz ty dopiero od tego sezonu bierzesz udział w MP? Bo chciałam sprawdzić jak Ci poszło w poprzednim sezonie, ale w ogóle Cie nie ma na liście tych, co brali udział (nie chodzi mi o finały, tylko ogółem nawet o tych, co mieli kilka punktów) - no chyba, że jakoś przegapiłam, ale nie znalazłam i pomyślałam, że dopiero zaczynasz. Jesli tak, to wielkie gratulacje, bo idzie Ci świetnie! Jesteś 'samoukiem' czy ktoś Cie uczy?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, właśnie weszłam i przeczytałam te wszystkie trzy notki, które narazie są i ogółem przejrzałam.. :) E.. w moim otoczeniu też jest wyśmiewana moja pasja do psów.. w gimnazjum było najgorzej, masakra... teraz w liceum już jakoś szybciej ludzie się do tego przyzwyczaili i jakoś normalniej na to patrzą ... ale jak byłam w gimnazjum to masakra i wiele nieprzyjemności przez to miałam, a nie daj Boże, jak już puchar mój pies przywiózł czy złoty medal, to 'szydera ogromna' ... Nie martw się, trzeba robić to, co się w życiu kocha :) Ja przez takich kretynów nie zrezygnuje z kynologii, Ty też się trzymaj... :)
No i żeby OT nie robić... To fajna relacja z Jarosławskiej wystawy, tylko mi tam tego zdjęcia z niedzieli brakuje :) Wklej, wklej! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...