Jump to content
Dogomania

Gliwice-psudohodowla, potrzebna pomoc


Mona4

Recommended Posts

Szukam kogos z Okolic GLIWIC - sprawa pseudohodowli basetow i innych rasowych psow w koszmarnych warunkach.
Gliwicki TOZ i schronisko niewidzi problemu niewykluczone ze sa tam i posakowce bo i takie ogloszenie w tej hodowli bylo.

[url]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/323/40/53/323405314_3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']Szukam kogos z Okolic GLIWIC - sprawa pseudohodowli basetow i innych rasowych psow w koszmarnych warunkach.
Gliwicki TOZ i schronisko niewidzi problemu niewykluczone ze sa tam i posakowce bo i takie ogloszenie w tej hodowli bylo.

[url]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/323/40/53/323405314_3[/url][/quote]

Odezwałam się na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Mona4"'](...)niewykluczone ze sa tam i posakowce bo i takie ogloszenie w tej hodowli bylo[/quote]

Prosimy o dokładniejsze info: gdzie są posokowce, jaka pseudohodowla? Rozumiem, że szukacie instytucji, która ma możliwości prawne do działań interwencyjnych. Na Śląsku jeszcze nie powstała Straż dla Zwierząt :angryy: popytam wśród znajomych, ale muszę mieć więcej informacji - takie lakoniczne nic nie pomogą.

Link to comment
Share on other sites

odpislama na priv


Są tam takie rasy jak chart rosyjski,afganski,sznucery,bassety,yorki,pinczery,mopsy,maltanczyki,amstafy, owczarki azjatycki, posakowce,widziano bulterriera i inne rasy.
Dodam ze TOZ nieraguje:shake:

Z pewnych wzgledow niechce pisac na dogo gdzie to dokladnie jest bo jestem przekonana ze wlascicielka tej fabryki jest na dogomani.

Link to comment
Share on other sites

Czy ten wątek jest nadal aktualny, czy to było tylko rzucenie hasła, a teraz szukajcie wiatru w polu?
Jest parę osób, które chętnie pomogą, ale musimy wiedzieć minimum...
Mona4 bardzo prosimy o informacje na temat tej pseudohodowli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani ja mieszkam ok 30 km od tej hodowli i wiecj jestem zagranica niz w Domu.Pseudohodowla jest i to wielka,z tym ze kupujac odnich psa nigdy cie do domu niewpusczaja tylko umawiaja sie gdzies na parkingdu pod Markietem.Facet przywozi kilka sczeniakow do wyboru! maja ksiazeczki zdrowia,wpisane odrobaczenia , sczepienieale tylko fikcyjne bo sczeniaki zarobaczone do tego stopnia ze wymiotywaly zywym makaronem,zapchlone,cuchnace. Znajoma wykupila odnich 2 sznaucerki,z tego jeden padl z zarobaczenia i toksyn.Ludzie pojechali do wsi pytali ludzi o hodowle ,kazdy tylko glowa kiwał nic niechceli powiedziec. Z samych ogloszen na kup sprzedaj i Alegro widac ze sa tam psy roznych ras w fatalnych stanie co widac na fotkach.

Dlatego prosilam osoby mieszkajace w Gliwicach, Pyskowicach, majace czas i ochote a by podjechaly do wsi i sie rozejzaly,.Cala sprawa byla zgloszona do TOZ oni doskonale wiedza o istnieniu tej rozmnazalni,w ubieglym roku zabierali stamtad psy ,ale narazie nic wiecej niemoga zrobic.:shake:

Widocznie wlasciciel ma dobre znajomosci ze czuje sie bezkarny:shake:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyno, ale podaj jakieś konkrety (np na pw) wsi naokoło Gliwic jest mnóstwo... jest dużo osób, które chcą pomóc, a ty nie podajesz żadnej jasnej wskazówki... jakie aukcje? jaka wieś? błagam tylko odezwij się jak najszybciej a nie po tygodniu :/

Link to comment
Share on other sites

nastepna aukcja,nagle sie likwidują

Z powodu likwidacji hodowli wystawiam na sprzedaż psy i suki niżej wymienionych ras: -amstaff-dwie suki +pies -bulterier-suka i pies -dog de bordeux-suka -terier walijski-suka -rottweiler-suka. Wszystkie psy posiadają komplet szczepień,są dobrymi matkami. Dogodne warunki sprzedaży,zainteresowanych prosimy o kontakt 513246196. Cena do uzgodnienia!!!

Link to comment
Share on other sites

Nastepne ogloszenie z tej hodowli


Z powodu likwidacji hodowli wystawiam na sprzedaż psy i suki niżej wymienionych ras: beagle suka 200zł -bulterier-suka i pies cena za pare 1200zł -dog de bordeux-suka 500zł -terier walijski-suka 1zł -rottweiler-suka. 200zł -chart afgański młodzież 1zł Wszystkie psy posiadają komplet szczepień,są dobrymi matkami. Dogodne warunki sprzedaży,zainteresowanych prosimy o kontakt 513246196


zeby tylko nietrafily do nastepnej rozmnazalni:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ktoś ma info o bassetynamedal? Jaka to hodowla? Ja niestety przekonałam się, że bez problemu sprzedadzą szczeniaka do pseudo...
Stamtąd ponoć pochądzą te bassety w tej "hodowli" - za pełnym przyzwoleniem ich rozmnażania.

Jeśli nie jest to prawdą, z góry bardzo przepraszam hodowców, jednakże w tej pseudo podali mi takie, a nie inne pochodzenie psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...