Jump to content
Dogomania

'Śląska Gwara'


Magicnesca

Recommended Posts

[quote name='Monika3']Niestety zostało zamkniętę przez[B] ludzką głupotę i zawiść[/B]. Wcale adminowi sky nie dziwię się, że podjął taką decyzję, bo ile można wysłuchiwać złośliwości. Mam nadzieję, że tym którzy doprowadzili do podjęcia takiej decyzji jeszcze się te [B]wszystkie złośliwości wrócą z nawiązką[/B], nie jestem mściwa, ale i ja już nie wytrzymuję.[/quote]

Ta [B]nawiązka[/B] to jest chyba to co na co sobie Sławek zasłużył:evil_lol: :multi:
Dodam ,że nigdy nie byłam na tym forum i nie wiem dokładnie o co chodzi ,ale znam Sławka i jego zachowania dokładnie aż za dobrze :mad: , to właśnie jego głupota (ludzka) i zawiść w stosunku do innych hodowców.
To że skończyliśmy z naszą hodowlą to jego chamskie zachowania:mad: i plucia na naszą hodowlę z zazdrości i zawiści miało wpływ na zakończenie przygody z rottweilerami.
Pozdrawiam wszystkich rottweilerowców Nina Perek
Dawna hodowla rottweilerów "Śląska Gwara"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika3']
Magicneska. Wiem, że stosunki między hodowcami, wystawcami itp. są różne, ale w stosunku do mnie Sławek zawsze był i jest ok. nie mogę o nim powiedzieć nic złego więc nic złego nie mówię. Co więcej kiedy nie miałam jak jechać na klubówkę do Mysłakowic w zeszłym roku to jeden Sławek zaoferował się, że mnie i sunię weźmie z Wrocławia pomimo, że ja jechałam z Sosnowca a on z Poznania. Ja, powiem szczerze nawet nie wpadłabym na to, że kogoś gdzieś z północnej Polski można zebrać gdzieś po drodze :))[/quote]
To masz szczęście ,bo wiele osób dla których okazał się .....:mad:
Ja niestety nie mam [B]ani jednego dobrego[/B] skojarzenia wręcz przeciwnie a minęło już od ostatniego spotkania z nim 6 lat i wierz mi wcale nie tęsknie do tej osoby ani trochę ,nawet jestem szczęśliwa ,że nie muszę oglądać a wszczególności słychać Sławka w przeciwności do Dzitki.
Kiedys planujemy wrócić do rasy ,bo sama rasa jest cudowna ale jeszcze nie teraz ,właśnie moje reakcje są bardzo negatywne co do osoby Sławka i dopiero jak mi miną ,to powrócimy :angryy: .Tym bardziej ,że oto bardzo proszą inni zagraniczni hodowcy:)
Dlatego nie dziwi mnie ,że inni mają inne zdanie o Sławku niż Ty.
Należysz z tego co wiem do nielicznych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja rowniez naleze do nielicznych, ktorzy ZAWSZE moga liczyc na zupelnie bezinteresowna pomoc Dzidki i Slawka. To ci dopiero :shake:

I z calym szacunkiem, Magicnesca, ale nie rozumiem tlumaczenia - odeszlismy od rasy z powodu kogos innego. ???????? Ja hoduje dla siebie, nie dla kogos i z powodu kogos :crazyeye: Tez mi pare osob na nerwy dziala, delikatnie mowiac, ale zeby z powodu kogos zaprzestac hodowli? No, ale chyba nie mozecie odmowic tym zagranicznym hodowcom :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga 2']To ja rowniez naleze do [B][COLOR=red]nielicznych,[/COLOR][/B] ktorzy ZAWSZE moga liczyc na zupelnie bezinteresowna pomoc Dzidki i Slawka. To ci dopiero :shake:

I z calym szacunkiem, Magicnesca, ale nie rozumiem tlumaczenia - odeszlismy od rasy z powodu kogos innego. ???????? Ja hoduje dla siebie, nie dla kogos i z powodu kogos :crazyeye: Tez mi pare osob na nerwy dziala, delikatnie mowiac, ale zeby z powodu kogos zaprzestac hodowli? No, ale chyba nie mozecie odmowic tym zagranicznym hodowcom :cool3:[/quote]

Dla siebie hodować jednego lub 2 rottweilery ,ale zakładajac hodowle musisz sie liczyc z innymi , jeździć na wystawy spotykając się itd.... to dla mnie jest sens wystaw i hodowli psów rasowych to przede wszystkim LUDZIE a potem psy.Rasę bardzo kocham i mam dla siebie rottweilera może już wiekowego ,bo 12 letniego ENDO v Schwaiger Wappen i [B]jeżeli [/B]bede miała jeszcze rottweilera to dla siebie i ewentualnie raz na jakiś czas szczeniaczki tylko dla zagranicznych hodowców:cool3:
.Bo jeżdżenie na wystawy i spotykanie sie z wyzwiskami Sławka to nie jest mój cel wystaw. Żeby tylko wkurzał a wierz mi było wkurzajacych ludzi wtedy bardzo wielu (moda na rasę z tym sie wiązała) , to spoko jesteśmy jeszcze przy ringach rottweilerów ,ale chamstwa nie lubię. Jak wcześniesze topiki mówiły o zawiści i głupocie ludzkiej to jest to czym Sławek nas na okragło częstował zwłaszcza od czasu jak powiedziałam mu ,że nie mam zariaru kryc jego Wiktorem a miałam propozycje darmowego krycia .Nie interesował mnie ten pies z powodu dla mnie nie ciekawego charakteru i przekazywaniu wieku wad ...itd.
A już takie numery np: robienie IPO dla suki w Poznaniu ,gdzie jeszcze przebywała ona w Raciborzu u kolegi i to suki ,która miała tak kiepską psychikę ,że nie zdała w listopadzie testów psychicznych , w styczniu robi IPO w Poznaniu :evil_lol: a Sławek przyjeżdża po nią w lutym (wtedy był nawet u nas i umowa z Marcinem też jest z lutego) i wiele innych przykładów to nie świństwo wobec innych .A akurat na ten przykład wymieniony mam jeszcze w swoim archium w oddziale,jako kierownik sekcji rottweilerów , o niezdanych testach tej suki ,ksero IPO i daty itd....( np: jak zgłosili ją na klubowa rottweilerów w Raciborzu )
Nagle okazało się ,że my hodujemy "kundle" ...ble ble......ale jak narazie takich kundli z takimi sukcesami nie miał nikt Zw.Świata i BOB w Finlandii u fińskiego sędziego ,3 x Tytuł Najlepszej Hodowli w Polsce , 1 x Najlepsza hodowla w Czechach i 1 x Najlepsza hodowla w Słowacji itd....szkoda miejsca.
A propo jeszcze naszych kundli ,to dziwnym trafem zacząl swoją hodowle na takim kundlu jak córka DOMINKI Śląska Gwara ,a było tyle innych kryć Wiktora:)
Wiesz pieniądze nie wszystko wiec narazie tylko planujemy wrócić do rasy i zagranicznych hodowców z którymi mamy cały czas kontakt, ale jak bedzie to zobaczymy:cool3: Bo jak przysłowie mówi " człowiek planuje, Pan Bóg mu psuje"
Narazie mamy bardzo dużo chętnych w Polsce bardzo dużo zmówień zagranicznych na nasze psy obojętnie jaka rasę hodujemy, bo stawiamy przede wszystkim na jakość a nie na układy i wychodzi nam to z dużym sukcesem .
Więc nie muszę być przy ringu rottweilerów aby mieć to o co mi chodzi w hodowli i wystawach,czyli przede wszystkim kontakt z ludźmi a nie chamem( Sławek, nie Dzitka)
Lubię fajnych ludzi i spotkania przy których mozna całymi nocami mówić o psach np: [URL]http://www.urwiskowo.cba.pl/[/URL] i nie tylko.
Wiesz znam wielu którzy kiedyś też tak mówili jak Ty i bardzo szybko zmienili zdanie :evil_lol:
Nie rozumiem jak można mówic ,że hoduje się dla siebie .
Dla siebie to mogę takie czy inne skojarzenie zrobic ,ale nie więcej :shake:
Przeciez nie zostawisz dla siebie wszystkich psów:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo dziekuje za obszerne wyjasnienie. Ja nie mam takiego doswiadczenia jak Ty, oczywiscie chyle glowe przed mega sukcesami, bo gdzie mi, strasznemu laikowi, do czegos takiego:cool3: Szkoda, ze moja przygoda z rottweilerami w Polsce skonczyla sie w zasadzie szybciej, niz sie zaczela - zagraniczni hodowcy walili drzwiami i oknami po drugi miot :evil_lol: ;)

A dla mnie mimo wszystko najpierw psy, bo to dzieki nim sa ci mniej i bardziej fantastyczni ludzie, ktorych poznalam na wystawach, to najpierw psy, bo dzieki nim odmienilo sie wiele w moim zyciu osobistym.
Plotki mnie nie interesuja, zwlaszcza te opowiadane na forach. Bo w jakim celu?

Oczywiscie, ze hoduje generalnie dla siebie - bo to moja przyjemnosc, moja pasja, moje hobby, moje zycie, moja przyszlosc, a ze przy okazji uszczesliwie szczeniakiem paru innych ludzi, to kapitalnie.

I tak BTW - czy za kazdym razem, jak wysylam post, to musze mowic, ze nie chce automatycznego powiadomienia o odpowiedzi na mail? Bo szalu mozna dostac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga 2']
Oczywiscie, ze hoduje generalnie dla siebie - bo to moja przyjemnosc, moja pasja, moje hobby, moje zycie, moja przyszlosc, a ze przy okazji uszczesliwie szczeniakiem paru innych ludzi, to kapitalnie.
[/quote]

Hodowla psów to również moja pasja, z resztą u nas w domu to nie tylko moja ale właśnie wszystkich domowników , nawet mówimy ,że u nas "wszyscy zeszli na psy" i psy u nas są jako domownicy.
Właśnie o to chodzi mi żeby nasze szczeniaki trafiały do super ludzi i właśnie o tych ludzi mi chodzi:lol: .
Mamy bardzo dużo przyjaciół z czasów rottweilera i :evil_lol: tylko jednego ....Sławka.
Mnie ploty na forach tez mnie nie iteresuja dla tego nawet nie wchodziłam na tamto forum,ale poprostu po czytajac te posty na temat glupoty ludzkiej i zawiści odrazu odezwało sie we mnie dawne przeżycia ufundowane przez Sławka,ze "pan Bóg nie rychliwy ,ale sprawiedliwy" ,że ma to na co zasłużył:mad: i nie ukrywam słodkiej satysfakcji.
Niech wie jakie to uczucie jak inni są tacy "mili",z tym ,że on na to sobie całkowicie zasłużył:evil_lol:
Żegam bez żalu co niektórych rottweilerowców
Nina

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...