Jump to content
Dogomania

Sunia Bardzo Pilnie Potrzebuje Pomocy-MOŻE ZOSTAĆ USPANA-OD DZIŚ W NOWYM DOMU:)))


FASOLCIA

Recommended Posts

a może Lamia ?
czekamy na inne propozycje

Fasolciu, żeby skrócić wątek, możesz pokasować Twoje posty, takie tylko podnoszące
trzeba kliknąć na "zmień" obok postu, kliknąć na "usuń" i jeszcze trzeba zaznaczyć kropką "usuń post"
nie wiem czy jasno to wytłumaczyłam ale jak raz spróbujesz to już będzie łatwiej

sunia szuka domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksenka1']I ja hopnę pieska.
Marzenko, a czy Ty ją widziałaś na zywo? Ze zdjęcia niewiele można wywnioskować, a wfajnie byłoby wiedziec w typie jakiej rasy jest psinka.[/quote]
[B]Dagmarko [/B]widziałam ją na żywo, ale z bliska tylko 1 raz.Ja się śmieje, że jest w typie [U]prawie [/U]jak Labrador.
[B]mulinko [/B]sytuacja niestety bez zmian:((((

Link to comment
Share on other sites

Dziś w końcu sunia pojechała do nowego domu koło Kutna.
Sunia była bardzo przestraszona, bo nie zdążyłam dojść do siebie do domu i spotkałam się z Panią Teresą (która wzięła suńkę do siebie) w mieście i widać było, że suńka boi się ruchu ulicznego i miałam problemy z prowadzeniem jej, ale dałam jakoś radę podkarmiałam ją co kilka kroków i gładziłam ją. Jak włożyłam sunie do auta(bo sama nie chciała wejść) to pierwsze co zrobiła, to zajęła miejsce kierowcy :D i nie chciała się z tamtąd ruszyć :wink: , ale otworzyłam drzwi od strony pasażera i "przekupiłam" ją chrupkami, aby zajęła miejsce pasażera.
Nie ukrywam, że poleciała mi łezka jak Pani Teresa odjeżdżała z sunią, ale wiem , że teraz przynajmniej będzie żyć.
Pani Teresa obiecała mi, że po powrocie do domu napisze mi jak minęła im podróż i jak suńka zareagowała na nowe miejsce oraz, że prześle mi zdjęcia.
P.S.Nie mam teraz dostępu do internetu codziennie, więc jak nie będę odpisywać przez kilka dni, to się nie zdziwcie.
Pozdrawiam Serdecznie i Dziękuje za pomoc w szukaniu suni domu.

P.S.[B]Ksenka1 [/B]pisze po kolei tam gdzie zakładałam wątki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...