Jump to content
Dogomania

Jak poskromić agresjie??


Karola_Milka

Recommended Posts

Moja kochana suczka po cieczce stała się bardziej agresywna w stosunku do psów. :evil: Na smyczy jest jeszcze spokojna ale jak ją spuszczę aby pobiegała to odbija jej szajba :evil: Nigdy nie wiem kiedy pogoni psa. Boję się że kiedyś któryś zrobi jej krzywdę. :( Prosze powiedzcie co robić??

Link to comment
Share on other sites

Gaja ma już cieczkę od 3 tyg. na smyczy atakuje każdego psa, kóry przechodzi obok chyba, że jest to jakiś znajomy albo znajoma :wink: Najgorsze jest to, że unas jest tak zawsze nie tylko w czasie cieczki czy po. Co innego jak ja spuszczę wtedy bawi się z każdym, na szkoleniu powiedziano mi, że to jest skutkiem złej relacji między mną, a psem :o , że jak sunia jest na smyczy to stale się o mnie boi i uważa, że powinna mnie przed każdym psem bronić, w stosunku do obcych jest nieufna, jak ktoś wyciaga w jej kierunku rękę potrafi nawet warknąć :-?

Ostatnio rozpoczełyśmy szkolenie klikerowe, za każdym..."nie rzuceniem" się na innego psa jest 'klik' i smakołyk :wink: zobaczymy czy to przyniesie jakieś skutki.

Link to comment
Share on other sites

Alsa

Pewnie Twoja suńka uważa sie za szefa i mysli , ze musi Cię bronić

A u mnie pomogło mówienie bardzo wysokim głosikiem "patrz jaki śłiczny piesiu". I jeśli dawała się ładnie obwąchać to było "dobry piesek"- czyli nagroda :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nice girl: co do tego szefa, to raczej nie, bo jak powiem Gaja- NIE! to reakcja jest natychmiastowa, natomiast na smyczy uważa, że taka jest jej rola i już, ale TYLKO na smyczy tak atakuje inne psiaki :o no nie wiem zobaczymy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...