Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

Postanowiliśmy przy niedzieli trochę się odprężyć i z TZ podrać w planszówkę, a że dużo miejsca zajmuje, to rozłożyliśmy się na podłodze.

Saidi była nieco znudzona
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/001-30.jpg[/IMG]

próbowała pomagać mi i rzucać kośćmi (ale wyniki nie były zadowalające ;))
i postanowiła ukraść mi gumkę
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/002-30.jpg[/IMG]

[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/003-28.jpg[/IMG]

złodziejka jedna :)
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/004-24.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ale smieszna ona jest :)[/QUOTE]
Z tym ściąganiem gumki potrafi być upierdliwa :) Po kilku razach w końcu jej pozwoliłam ją wymiętosić ;)
[quote name='Savannah']a jak ta gra się nazywa? ja ostatnio grywam w grę karcianą, ale jest genialna, niby dla dzieci a dorośli mają super ubaw:) [B]UNO [/B]się nazywa. polecam :)[/QUOTE]
Ta gra to "[B]claustrophobia[/B]", ona jest tylko dla 2 osób, to jest planszówka ale z rozgrywanymi scenariuszami.
Karcianki też lubię, ostatnio grywamy w [B]DOMINION[/B], tu już może grać więcej osób. UNO - nie znam.

Link to comment
Share on other sites

My mamy jeszcze grę nazę ma bardzo ambitną [B]gra w życie[/B]:evil_lol:. Ja kiedyś zapożyczyłam się na 2 miliony złotych miałam kupe dzieci a i tak byłam wyżej w rankingu niż osoba która miała kasy jak lodu i mnóstwo nieruchomości. Generalnie wyniki zaskoczyły wszystkich grających:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Bo nasze afrykańczyki, to zmarźluchy, a tu jeszcze nad morzem często wieje i jest duża wilgotność powietrza, to trzeba jakoś zadbać o maleństwa :)

Saidi dobrze, ale chłopaki odwrotnie
Morek w moro - po prostu nie mogło być inaczej ;)
Azsi w ciemnym jednokolorowym :)

Brawo Zuzka, dokładnie tak :)
Zuza, a Ty piszesz jeszcze w swojej galerii?, bo od dawna mi się nie wyświetla w subskrybcjach, a że nie masz jej w banerku, to nie mogę Was znaleźć.[/QUOTE]
Nasz galeria niestety bardzo zapuszczona i szczerze mówiąc nie mam ani czasu ani większych chęci, żeby ją uzupełniać, bo i fotek nie mam za dużo. Większość z wystaw, więc wstawiam je na facebooka lub na nasza stronkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Bo nasze afrykańczyki, to zmarźluchy, a tu jeszcze nad morzem często wieje i jest duża wilgotność powietrza, to trzeba jakoś zadbać o maleństwa :)
Saidi dobrze, ale chłopaki odwrotnie
Morek w moro - po prostu nie mogło być inaczej ;)
Azsi w ciemnym jednokolorowym :)
Brawo Zuzka, dokładnie tak :)
Zuza, a Ty piszesz jeszcze w swojej galerii?, bo od dawna mi się nie wyświetla w subskrybcjach, a że nie masz jej w banerku, to nie mogę Was znaleźć.[/QUOTE]
Cholibka, teraz juz zapamiętam, że Morek w moro...;)

[quote name='gosiaja']oj Asiaczek Morastego nie poznajesz[/QUOTE]
Oj, daaaawnoooooo go nie widziałam;)

[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][SIZE=2]Oj Asiaczek własnego syneczka nie poznałaś wstyd, za karę stawiasz flaszkę, pepsi i coś do przegryzienia. Tego ostatniego to dużo bo ja mam duże możliwości:diabloti:[/SIZE][/FONT][/FONT][/QUOTE]
Flaszki w domu sa, pepsi się kupi, chociaz ja wolę Colę a i cos do przegryzienia się znajdzie:) Zapraszam!!!

[quote name='Savannah']a jak ta gra się nazywa? ja ostatnio grywam w grę karcianą, ale jest genialna, niby dla dzieci a dorośli mają super ubaw:) [B]UNO [/B]się nazywa. polecam :)[/QUOTE]

[quote name='Cienka']My mamy jeszcze grę nazę ma bardzo ambitną [B]gra w życie[/B]:evil_lol:. Ja kiedyś zapożyczyłam się na 2 miliony złotych miałam kupe dzieci a i tak byłam wyżej w rankingu niż osoba która miała kasy jak lodu i mnóstwo nieruchomości. Generalnie wyniki zaskoczyły wszystkich grających:razz:[/QUOTE]
Znaczy, dasz sobie w zyciu radę:) Nawet przy kupie dziecków;)

[quote name='Zuza i Noddy']Nasz galeria niestety bardzo zapuszczona i szczerze mówiąc nie mam ani czasu ani większych chęci, żeby ją uzupełniać, bo i fotek nie mam za dużo. Większość z wystaw, więc wstawiam je na facebooka lub na nasza stronkę.[/QUOTE]
Też zauważyłam, że Galeria zapuszczona, ale, niestety, szkoła ma swoje wymagania.... I juz.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Flaszki w domu sa, pepsi się kupi, chociaz ja wolę Colę a i cos do przegryzienia się znajdzie:) Zapraszam!!!

Znaczy, dasz sobie w zyciu radę:) Nawet przy kupie dziecków;)
Pzdr.[/QUOTE]

Dla mnie cola ciut za słodka. A tak generalnie najbardziej to mnie interesuje to ostatnie czyli żarcie :) Normalnie chętnie bym wbiła do Ciebie (tyle mordek do wczochrania miałabym używanie jak nic) ale ciapągi znowu zwolniłi i do Wawy z Gdańska jedzie się ponad 6 godzin:angryy:.

I jak ja mam wrócić na studia skoro pół zycia stracę na pociągi do Wawy a już pierwszej młodości też nie jestem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']My mamy jeszcze grę nazę ma bardzo ambitną [B]gra w życie[/B]:evil_lol:. Ja kiedyś zapożyczyłam się na 2 miliony złotych miałam kupe dzieci a i tak byłam wyżej w rankingu niż osoba która miała kasy jak lodu i mnóstwo nieruchomości. Generalnie wyniki zaskoczyły wszystkich grających:razz:[/QUOTE]
A o tej grze to nawet słyszałam i to pozytywne opinie, więc może kiedyś razem zagramy? Z chęcią poznam. :)
[quote name='Zuza i Noddy']Nasz galeria niestety bardzo zapuszczona i szczerze mówiąc nie mam ani czasu ani większych chęci, żeby ją uzupełniać, bo i fotek nie mam za dużo. Większość z wystaw, więc wstawiam je na facebooka lub na nasza stronkę.[/QUOTE]
No tak, znowu ten facebook :mad:, a o dogomaniakach to się już zapomina :placz:
[quote name='Asiaczek']Cholibka, teraz juz zapamiętam, że Morek w moro...;)
Pzdr.[/QUOTE]
:lol:
[quote name='Cienka']Dla mnie cola ciut za słodka. A tak generalnie najbardziej to mnie interesuje to ostatnie czyli żarcie :) Normalnie chętnie bym wbiła do Ciebie (tyle mordek do wczochrania miałabym używanie jak nic) ale ciapągi znowu zwolniłi i do Wawy z Gdańska jedzie się ponad 6 godzin:angryy:.
[/QUOTE]
A mnie na fizyce uczyli, że pod wpływem zimna tory się kurczą, to co to będzie latem? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']A o tej grze to nawet słyszałam i to pozytywne opinie, więc może kiedyś razem zagramy? Z chęcią poznam. :)

No tak, znowu ten facebook :mad:, a o dogomaniakach to się już zapomina :placz:

:lol:

A mnie na fizyce uczyli, że pod wpływem zimna tory się kurczą, to co to będzie latem? :roll:[/QUOTE]
Ja się skusiłam na facebooka, żeby utrzymać kontakt z zagranicznymi znajomymi, a i wstawianie tam zdjęć jest dużo wygodniejsze, bo ładuje się je prosto z komputera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ja się skusiłam na facebooka, żeby utrzymać kontakt z zagranicznymi znajomymi, a i wstawianie tam zdjęć jest dużo wygodniejsze, bo ładuje się je prosto z komputera.[/QUOTE]
Tyle osób tam jest, może też się kiedyś skuszę. Ale póki co za wiele spraw mam na głowie, ledwo dogo ogarniam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']A o tej grze to nawet słyszałam i to pozytywne opinie, więc może kiedyś razem zagramy? Z chęcią poznam. :)[/QUOTE]

Spoko wbijaj kup tylko baterię (potrzeba do terminala) a ja żarcie przygotuję:razz:

[quote name='jamnicze']No tak, znowu ten facebook :mad:, a o dogomaniakach to się już zapomina :placz:[/QUOTE]

Tam łatwiej fotki zapodać :)

:lol:

[quote name='jamnicze']A mnie na fizyce uczyli, że pod wpływem zimna tory się kurczą, to co to będzie latem? :roll:[/QUOTE]

Tu zasłaniają się remontem torów tylko oni tak juz kolejny rok remontują i końca nie widać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Spoko wbijaj kup tylko baterię (potrzeba do terminala) a ja żarcie przygotuję:razz:[/QUOTE]
To jaką baterię mam kupić?
[quote name='Asiaczek']Jak tam jamnicze, po kolejnym słonecznym dniu...? Ładujesz akumulatorki?
Pzdr.[/QUOTE]
Próbuję, słoneczne dni są mi baaaardzo potrzebne :)
[quote name='deer_1987']No to czekam kiedys :razz:[/QUOTE]
Może kiedyś, ale to chyba nie w najbliższym czasie
[quote name='gosiaja']to ja sie wprosze z bateriami i jamnicze mogę przywieść[/QUOTE]
Super gosiaja, dzięki, bo tam do nich się dostać bez autka ...
[quote name='Asiaczek']Ohoho, imprezka się szykuje:)
Pzdr.[/QUOTE]
Bardzo lubię te nasze spotkania :) Można się pośmiać i pogada, zawsze jest o czym :)
[quote name='Błyskotka']Bawi się w fryzjerkę ;).[/QUOTE]
Taaaaa, mała rozbójniczka, tylko do kiepskiej szkoły chodziła i obcinanie nieco krzywo jej wychodzi. A może to była szkoła artystycznej awangardy?
[quote name='Cienka']To kiedy? Zrobię babkę ziemniaczaną[/QUOTE]
Ja jestem całkowicie za!!! [B]Gosiaja [/B]jest ostatnio bardzo zarobiona, więc myślę, że w dużej mierze to od niej będzie zależało.
[B]Cienka[/B], a jak jest u Ciebie, pracujesz już z Tomeckim, czy jeszcze na państwowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To jaką baterię mam kupić?[/QUOTE]

Paluszki


[quote name='jamnicze']Super gosiaja, dzięki, bo tam do nich się dostać bez autka ...[/QUOTE]

E no nie przesadzaj ja codziennie jeżdżę do pracy i z pracy i nie posiadam samochodu.


[quote name='jamnicze']
Ja jestem całkowicie za!!! [B]Gosiaja [/B]jest ostatnio bardzo zarobiona, więc myślę, że w dużej mierze to od niej będzie zależało.
[B]Cienka[/B], a jak jest u Ciebie, pracujesz już z Tomeckim, czy jeszcze na państwowym?[/QUOTE]

Pracuje do końca marca ale w tym miesiącu muszę też wybrać urlop 9 dni to mało będę pracować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...