Jump to content
Dogomania

KĄPIEL I CO ONE NA TO?


dbsst

Recommended Posts

Mat nie ma nic naprzeciwko kąpieli, łaskawie wchodzi do wanny - niemal samodzielnie. Po kąpieli chwilę wygrzewa się w nagrzanej łazience, leżąc na czystym ręczniku (mąż: ZNÓW MÓJ RĘCZNIK???!!!), potem dostaje głupawki - biega, skacze, tarza się, a imprezka kończy się... na kolanach pańci.
Ostatnio to już tak było mi ciężkawo, Mat waży jakieś 34 kg...
Na spacerze nie psisko nie odpuszcza żadnej kałuży, niezależnie od temperatury. Biegnie, robi naskok - i BUM! czterema łapami w wodę/błoto. Kiedyś wskoczył do stawu rybnego. Ludzie z PZW akurat moczyli kije, ale pies wyglądał tak przezabawnie, że parsknęli śmiechem... i może jakaś płotka dzięki temu uniknęła haka. W domu okazało się, że perfumy "staw Kaśka" są powyżej naszej wytrzymałości... i Mati powędrował do wanny.
Fajnie jest.

Link to comment
Share on other sites

Moje suczydło fantastycznie komponowało się z fakturą i wzorami na dywanie. Na hasło: Puma - kąpachnu! pies robił się ciężki jak worek ziemniaków, lał się przez ręce albo znikał na dywanie płaszcząc się jak placuszek - psa nie było. Wanna to była kara i nie pomagały żadne psie smakołyki, "miętki" głos i przekonywanie, że głupia muszę cię wykąpać, bo ci nogi śmierdzą. Po kąpachnu głupawka po chałupie (gdyby wybuchł pożar, nie musiałabym wzywac strażaków - pomimo wycierania i tak mieszkanie było zalane wodą), wycieranie w kanapę i fotele i nogi pańciostwa. Kiedy mój syn był maleńki i jemu się dostawało, pies "obtarzał" się w dziecku.
Za to jezioro to było najwspanialszym miejscem do wodnych harców. Pies był czysty (chociaż nigdy nie używałam szamponu!), futro jedwabiste, nogi nie śmierdziały i nawet pewnego dnia dokonaliśmy odkrycia, że Puma ma na tylnej łapce 2 białe pazury!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita']Moja Boni kąpiele uwielbia:loveu:, sama wchodzi do wanny i czeka:evil_lol: o tak:[URL]http://i22.tinypic.com/144adxh.jpgBardzo[/URL] lubi bawić się w połowy koreczka :grin: nurkuje i wodę wypuszcza [URL]http://i24.tinypic.com/iggaa0.jpg[/URL][/quote]
No bo boxer to wodne stworzenie jest przecież :p

[COLOR=Red][B]Nie kopiujemy zdjec tylko linki[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...