Jump to content
Dogomania

Sara - Szpilkowa dusza;) i przyjaciele :):):)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W gorach tego nie trzymaja bo to dosyc delikatne ptaki:diabloti: u mnie w miejscowosci jest rodzina ktora trzyma nazwijmy to "egzotyczny" drób, małe kurki z jakimis piórami na łapkach albo z takim gniazdkiem na głowie, liliputki, bardzo kolorowe koguty, indyki (na ktore TZ mowi "predatory") takie mało spotykane ptactwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']hehe no to ladnie ladnie do 13 :D ja tylko do 9 :lol: a pozniej bylam na 3 godzinnym spacerze, zebralam troche grzybkow. a potem przyjechala kolezanka i odbylysmy 2 godzinny spacer :lol:

to babcia TZ jest fajna? :cool3:

a jakies nowe foty masz Szpilku? :loveu:[/quote]

Ja ogolnie naumiałam sie w wekendy lezec baaardzo długo, w poprzednia niedziele byłam po weselu to w ogole nie wstałam :oops: najdalszy kurs był do łazienki:cool1:

Babcia TZta jest nieziemska:D mimo ze ma ponad 80 lat (mieszka sama) to ma zawsze umalowane paznokcie usta i brwi:cool3: laska nebeska:evil_lol: a to co czasami wymysli to mozna do smiechu warte wysłac 1 nagroda gwarantowana:p

Zaraz cos wyszperam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Ja ogolnie naumiałam sie w wekendy lezec baaardzo długo, w poprzednia niedziele byłam po weselu to w ogole nie wstałam :oops: najdalszy kurs był do łazienki:cool1:

Babcia TZta jest nieziemska:D mimo ze ma ponad 80 lat (mieszka sama) to ma zawsze umalowane paznokcie usta i brwi:cool3: laska nebeska:evil_lol: a to co czasami wymysli to mozna do smiechu warte wysłac 1 nagroda gwarantowana:p

Zaraz cos wyszperam;)[/quote]

hahaha szpilka leniuch :eviltong:

dawaj dawaj te foty i nie marudz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...