Jump to content
Dogomania

Najukochańsze AKITY!!!!!


kl@udia__

Recommended Posts

z wielką niecierpliwością czekam na wszelkie odpowiedzi sam chcę mieć djp a więc całkiem blisko niestety narazie mieszkam w bloku(m2) i mam sznaucera średniego przekonuje żonę że akity to nie są bestie tak więc właściciele obu ras do klawiatury

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mam rewelacji. Mieszkam w malutkim mieszkanku, no ale dzisiaj naraszcie się przprowadzam też do mieszkania ale już zanacznie większego. OD dwuch lat czekam na tego psaiaka i w końcu mogę go mieć!

Namawiaj żonę bo mam godne polecenia śliczne DJP z Czech - przed świętami się urodziły. :lilangel:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich !!! Moim zdaniem poki co charakter akit i djp niewiele sie rozni. A wlasciwie lepiej brzmi ,ze sa do siebie naprawde w wielu kwestiach bardzo podobne, a roznice w duzej mierze wynikaja w uwarunkowan osobniczych. Ja mam wiecej do czynienia z djp ,wiec bede sie wypowiadac w oparciu o ich zachowanie. Nie spotkalam sie do tej pory z powaznymi szkodami wyrzadzonymi przez psy tej rasy - jesli chodzi o demolke itp.Jesli pies sie nudzi i nie jest przyzwyczajony od szczeniaka,ze zostaje sam w domu, to oczywiscie moze wiele zmajstrowac z racji swoich gabarytow. ale sa to psy o zrownowazonej psychice ( generalizujac) i nie maja wiekszych predyspozycji do niszczenia czegokolwiek bezpodstawnie.

Link to comment
Share on other sites

glownie do prefe

djp sa psami,ktore dobrze znosza mieszkanie w bloku. co prawda chetnie "wynosza" sie na balkon jesli jest taka okazja, ale mimo swojej okrywy wlosowej, w mieszkaniach czuja sie calkiem dobrze i czesto nie widac, ktory pies jest trzymany na podworku, a ktory w bloku. pozatym psy mieszkajace w blokach czesto maja wiecej kontaktow z innymi psami ( sila rzeczy ) i dzieki temu staja sie bardziej zsocjalizowane, od innych djp,ktore mieszkaja w zaciszu ogrodka, i wychodza na spacery jedynie do rzadko uczeszczanego parku badz lasu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Moze nie pojawia się, bo jej mała akita zjadła wszystkie kable łączace jej komputer ze swiatem zewnetrznym... albo nawet zjadla sam komputer ;-)
Akity maja mocne zabki i potrafia napsocic jak sie nudza albo nie zostały przyzwyczajone do zostawania w domu bez kogos do towarzystwa.
A potem człowiek wraca do domu i tylko pies się zgadza, bo mieszkania nie poznaje ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SERDECZNIE WSZYSTKICH WITAM :) Dwa lata póżniej ale jestem hehe Tak jest, na tamtym zdjęciu to mój Ashi.
Jeśli chodzi o problemy z nim to owszem jest jeden baaaardzo istotny -NIEJADEK! Wybrzydza wszytsko i je mniej niż kot, przez co jest chudzielcem. Mimo to, DO ZOBACZENIA W KATOWICACH :)

Link to comment
Share on other sites

[quote==>kl@udia]SERDECZNIE WSZYSTKICH WITAM :) Dwa lata póżniej ale jestem hehe Tak jest, na tamtym zdjęciu to mój Ashi.
Jeśli chodzi o problemy z nim to owszem jest jeden baaaardzo istotny -NIEJADEK! Wybrzydza wszytsko i je mniej niż kot, przez co jest chudzielcem. Mimo to, DO ZOBACZENIA W KATOWICACH :)[/quote]

Ładny łeb ma ATO. Jego synek tez, wiec pewnie powalczy. Z ciekawoscia czekamy na rezultaty z Katowic. Napisz koniecznie jak tam Ashi :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...