Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxSweetGirl93xx']super foty
ja wole krokodyla od węży:D:D[/quote]

[quote name='Martynia&Pusio']krokodyle w zoo wygladaja jakby zdechly ;/ .[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']i własnie o to chodzi przynajmniej nie myslisz że zaraz sie na ciebie rzucą i zjedza...
:evil_lol: :evil_lol: [/quote]

[quote name='Martynia&Pusio']i tak nie dalyby rady :cool3: :evil_lol: .
zakazdym razem jak bylam w zoo to krokodyl sie nie ruszal ;/ . :mad: :diabloti: .[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']no nie wiem a moze akurat by im sie udało... ja tam węzy sie boje najbardziej odrazu po pszczołach i szerszeniach:evil_lol:
a ja jak byłam kiedys dawno dawno temu to sie ruszał:)[/quote]

[quote name='Martynia&Pusio']:evil_lol: .
aha ..
e tam.. wole weze :cool3:[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']a ja krokodyle:):) hehe;) ale o gustach sie nie dyskutuje:)
zresztą krokodyl cie połknie w całosci a żmija ci da jad i bedziesz sie męczyc wiec jak juz wybrac miałabym jak umrzec to wolałabym szybko pożarta przez krokodyla:evil_lol:[/quote]

[quote name='M&T']przyszliśmy się przywitać, a tu jak zwykle pogaduchy :eviltong:[/quote]

[quote name='Martunia']Ale za to zdjęcia na poprzednich zdjęciach. :cool3:[/quote]

[quote name='xxSweetGirl93xx']a własnie ja tez mam taką:D
[URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/zoo224.jpg[/URL]
no dobra moze troche mniejsza:evil_lol: ale i tak ogromną:evil_lol:

a własnie wiecie ze tez byłam u was w zoo:D?[/quote]
żeście nagadały:shake:;)
Ale we Wrocławskim czy u martyna?
[quote name='M&T'][URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/zoo255.jpg[/URL]
ale zarąbisty :loveu::loveu:[/quote]
też mi się podoba :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

oj raczej sie nie da:(
bo dla nich to bez sensu bedzie... mama mnie pociagiem nie puści samej... a zawies mnie nie zawiezie bo jej sie nie bedzie chciało:( do poznania jeszcze mi pozwoli pojechac bo mam dosc blisko.. ale do wrocławia to na pewno nie:(:(:( a chciała bym ale cóż:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']oj raczej sie nie da:(
bo dla nich to bez sensu bedzie... mama mnie pociagiem nie puści samej... a zawies mnie nie zawiezie bo jej sie nie bedzie chciało:( do poznania jeszcze mi pozwoli pojechac bo mam dosc blisko.. ale do wrocławia to na pewno nie:(:(:( a chciała bym ale cóż:([/quote]
Ale spróbuj! Ja ze zlotem też myślałam, że nie, nie uda się, ale okazało się, ze się zgodili:multi: (pomijając fakt, że potem były kłótnie idt.:eviltong::eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']ale zlot to co innego bo tam cie zawiezli na kilka dni a mnie na jeden czy dwa i to jeszce w roku szkolnym to nie da rady:(
:(:([/quote]
biedactwo... no ale możesz zawsze przebywać u mnie przez te dwa dni... ech, spróbować zawsze warto ;) :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']no niby moge ale czy twoi rodzice sie zgodzą.? i moi mnie nie puszczą w życiu....:(:(
cóż mogłabym sie zapytac ale i tak pewnie nie da rady:(:([/quote]
Zapytaj się ;)
Moi się na pewno zgodzą :)
A jednak łapeczkowa nie jedzie do Wrocka :(?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']moze sie zapytam ale ja najbardziej nie nawidze sie pytac bo moja mama na wszysto prawie sie zgadza a ja zawsze mysle ze nie... chociaz teraz to mam pewnosc ze sie nie zgodzi:(
nie wiem czy nie jedzie...[/quote]
eee tam zapytaj się :)
To spytaj się łapeczkowej, wtedy (gdyby jechała) będziesz miała argument/y (doliczając to, że u mnie możesz się zatrzmać, zjeść, czy może się przespać :) )

Link to comment
Share on other sites

zapytam sie jakos we wrzesniu... moze cos sie uda ale nic nie obiecuje... w sumie to troche wątpie ze sie uda ale moze... zobaczymy jeszcze:)
no jakby jechała to wtedy mogłabym sie z nią zabrac...:) jesli bedzie miała miejsce:) i jak wczesniej na spacerek pójdziemy to tym bardziej bo sie bedziemy znały:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']zapytam sie jakos we wrzesniu... moze cos sie uda ale nic nie obiecuje... w sumie to troche wątpie ze sie uda ale moze... zobaczymy jeszcze:)
no jakby jechała to wtedy mogłabym sie z nią zabrac...:) jesli bedzie miała miejsce:) i jak wczesniej na spacerek pójdziemy to tym bardziej bo sie bedziemy znały:D[/quote]
no, to trzymam kciuki żeby się udało wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:)
albo ty przyjeżdżaj do poznania:D:D[/quote]
Ooo mój tata ma póki co dość jeżdżenia tymi drogami gdzie co 5 minut jest zwolnienie do 60km/h ...
Poza tym jak powiedział "Na zlot to mogę Cię zawieźć wszędze w Polsce, ale za to na jakąś głupią wystawę, to nie"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']aha...
no to szkoda.. ja bede kombinowac cos ale nie wiem jeszcze co wyjdzie z tego ale pewnie nic...
no cóż.. jak co to wytrzymac musimy rok:([/quote]
Ja wierzę, że się uda (mimo, że dużo osób uważa mnie za pesymiste :D)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...