Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawna Hana już za niemiecką granicą :).


wiata

Recommended Posts

[COLOR=Green][B]Dziękuję kochani za pilnowanie tematu Hany. Ja ostatnio byłam nieczynna :shake:. Jeśli chodzi o psinkę to mała ma szansę na wyjazd do Niemiec, ale póki co nic więcej nie wiem. Na Wieluniu też jeszcze nie ma aktualnych wieści, ale pewnie niebawem będą, pozostaje nam cierpliwie czekać. Jeśli link do strony Wieluńskiego schroniska nie działa to można spróbować na piechotę: [url]www.wielun.fora.pl[/url] i tam w newsach, wieściach i informacjach Hana ma własny wątek. Jeszcze raz bardzo dziękuję, przepraszam za tak długą ciszę :oops:.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][B]Jeśli mała pojedzie do Niemiec to sprawa będzie nie aktualna. Póki co ja nic jeszcze nie wiem. Małogsia na Wieluniu napisze co i jak dopiero gdy będzie czegoś pewna na 100%. Jeśli się uda to będzie to dla Hany najlepsze rozwiązanie. Tam czeka ją doskonała opieka i od strony medycznej i emocjonalnej. Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość. Ja niestety nie mogę dać jednoznacznej odpowiedzi, bo rzecz dzieje się już poza mną, ale skoro Małgosia mówi to z pewnością wie co. Sądzę, że szansa na wyjazd małej jest zatem spora. Jak tylko będę wiedzieć coś na 100%, dam znać. Póki co poproszę o kciuki za powodzenie.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...