Jump to content
Dogomania

czy to jest york


ganiolek

Recommended Posts

a ma rodowód? jeśli nie, to nie jest york.
rasa to nie tylko wygląd ale i pochodzenie.
zdarzają się psy rasowe odbiegające od wzorca rasy, ale jesli mają rodowód, to są rasowe.
zdarzają się też psy niemal wzorcowe, ale bez rodowodu, i wtedy rasowe nie są.
Twój psiak przypomina yorka, jak na moje oko ma za duże uszy, za długą kufę i z tego co widzę, może być źle wybarwiony. nie widzę na zdjęciach jakiej jest wielkości, jaką ma budowę ciała, jakiej długości łapki, jaki charakter. nie pytasz jednak jak bardzo zbliżony jest do wzorca rasy, tylko czy jest rasowy- a więc tak jak pisałam, zależy to od tego czy ma rodowód.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie ma rodowodu, więc moje pytanie powinno brzmieć jak bardzo jest zbliżona do rasowego psa?:) Czytałam, że yorki powinny ważyć max do 3, 5 kg, Lejdi waży 2,5 kg, ma 7 miesięcy, więc pewnie już niewiele urośnie. Jest bardzo towarzyska, chodzi za mną krok w krok, uwielbia wszystkich ludzi, na spacerze zatrzymuje się obok każdej napotkanej osoby, żeby się "pocieszyć", ale nie jest posłuszna, nie odważyłabym się wyjść z nią na spacer bez smyczy:/

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny tak dzisiaj przypadkiem weszłam na youtubie na filmik o silky terrierze...i kurcze no moj psiak ze schroniska jest identyczny!!! czy to mozliwe, ze to nie mix yorkowaty tylko po prostu silky terrier???

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=C9GzVcis_Yk[/URL]


jak sie je odroznia???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...