Jump to content
Dogomania

Jakie kluby agility we Wrocku???


Alusia

Recommended Posts

w Artemisie obecnie zajecia sa zawieszone z uwagi na zamarzniete podloze. nie skaczemy gdyz mogloby to spowodowac kontuzje (bo jest twardo) ale gdy tylko przyjdzie wiosna ( lub odmieknie ziemia) agility rusza :lol:, ja juz sie nie moge doczekac bo Birunia tak ladnie sie rozkreca :cool3:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W Agility de Luks i Extreme skacze sie cały rok. Raz ze we Wrocławiu zima to jak nie zima i jest miekko i bardzo dobre warunki a dwa ze nawet jak sa jedno dniowe przymrozki to wtedy ćwiczy sie wiecej inne przeszkody, a przeszkody skokowe sa dane na minmum. Tym bardziej ze w tym roku zaczeły sie bardzo szybko zawody bo juz zaczeły sie od stycznia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

A to już zostanie moją słodką tajemnicą!
Ale w ramach sprostowania, zrezygnowałam z agility i zaczełam uczęszczać tam na obedience, jednak metody nie do końca mi pasowały więc po co się ścierać... na szczęście znalazłam swoją szkołę we wrocku i jestem bardzo zadowolona...na agility jednak nie uczęszczamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica'] na szczęście znalazłam swoją szkołę we wrocku i jestem bardzo zadowolona...na agility jednak nie uczęszczamy :)[/quote]
Bardzo sie cieszę ze jednak nie na agility, bo byłoby to jednak problemem gdyby pitbull znowu gonil poza kontrolą włascicielki jakiegos delikatnego psa agilitowego i tym razem ten pies nie potrafił tak szybko uciekac co mu pozwoliło uniknąć tragedii. Mam nadzieje ze nowa szkoła posłuszeństwa pomoze w nabyciu lepszej kontroli nad psem. I tego Ci życze, nawet jeśli nie przekonała Cię praca z psem ze smakołykiem.

Link to comment
Share on other sites

Nie przekonała mnie nie tylko praca na smakołyk, ale nie ma sensu o tym debatować...
Powiem tak, żeby ktoś nie pomyślał że skoro mi się nie podobają metody na posłuszeństwie to klub jest be... Zapewne, co potwierdzają osiągnięcia, są skuteczni i całkiem nieźli w agility... ja jednak jako właściciel psa bojowego, z dosyć walecznym pochodzeniem nie widzę dla siebie tam miejsca i tyle!
Co do kontroli nad pitem vs inne psy to może nie czas i miejsce, życzę sukcesów z delikatnymi psami, a te "fe" lepiej zostawić specjalistom!
Nadmienię tylko, iż w szkole do której uczęszczamy również są elementy agility jak "przerwa" w posłuszeństwie, i również są "delikatne" agilitowe pieski ... jednak metody są faktycznie dostosowane do psów jak i przewodników ;) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']
Co do kontroli nad pitem vs inne psy to może nie czas i miejsce, życzę sukcesów z delikatnymi psami, a te "fe" lepiej zostawić specjalistom!
[/QUOTE]

przecież to nie chodzi, o to że TTB są fe :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...