Jump to content
Dogomania

6 miesięczna Figa MA SUPER DOM!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agbar']Madzialeno cmoknij w ryjok mojego osobistego jedynego ulubionego Szatana:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczeka... poszoł do kibelka :roll:
a cmokne cmokne... bo myślałam że on już ma dość mnie i tych "moich" piesków.. a tu prosze jaka niespodzianka- wszystkich kolegów dziś nagabywał o wyjazd po psiaka... aż znalazł :multi::loveu:

tylko jak ja mam mu powiedzieć że jutro chyba jade z chalimalą po cockerspaniela pod Cieszyn :hmmmm::roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dostałam takie info od Marka- kierowcy:

a na paliwo czeba liczyć tak średnio 600 kilometrów tam i spowrotem a mi pali 6,5--7 litrów no to trzeba tak liczyć ze spalimy około 40 litrów i to wyjdzie koło 160 zł. +/- , w zależności... po drodze sie okaże jaka trasa ile km....

wchodzimy w to?? prawda??[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']KOcurek ma stan zapalny pęcherza...:-(


Ciekawa jestem czy juz wizyta była...:oops:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Magda właśnie napisala na blogasku ze idzie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]bidulek kocio [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Figa jest po kąpieli biega po domu jakbym ja we wrzątku kąpała... Chyba zwariowała...:roll:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:może czuje że szykują się dla niej zmiany ...psiaczki są mądrutkie ...chociaz wielu w to nie wierzy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Chyba nie czuje...:oops: ja za to odczuwam i to bardzo... Kupiłam jej dzisiaj wielka reklamówkę zabawek pluszowych bo ona je bardzo lubi:placz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: ja wiem jak ciężko Ci się z nią rozstać , bo to taka mała pocieszka ...ale uwierz , że na pewno będzie jej dobrze , będzie kochana ...a cioteczka Magda z oka jej nie spuści ;) już ja ją znam ;)...i na pewno o Tobie nie zapomni :calus:

a na jutro to chyba mus naszykować chusteczki ...i pewno jakbym ja tam była to też byłyby mi potrzebne ....
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Ja wiem... prawde mówiąc to mam nadzieję, że bedzie jej tak dobrze, że szybko o mnie zapomni...:placz:
Zeby tylko ja bardzo kochali....:oops:
jej... wiem, że truję bez sesnu :roll:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: nieprawda ,że bez sensu... każdy by się martwił ....no powiedzmy ... musimy uwierzyć że to naprawdę TEN DOMEK :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Chyba nie czuje...:oops: ja za to odczuwam i to bardzo... Kupiłam jej dzisiaj wielka reklamówkę zabawek pluszowych bo ona je bardzo lubi:placz:[/quote]

Iwop, rozumiem jak bardzo cierpisz, ale mimo wszystko warto było, bo malutka dzięki Tobie i Twojemu wielkiemu sercu żyje, jest szczęśliwa, zdrowa i będzie miała dobre, przyjemne i bezpieczne życie.:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']czytam tak czytam...i plakac mi sie chce...:(
a przeciez powinnismy sie wszyscy cieszyc....[/quote]

:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:..bo my już tak chyba mamy że najpierw musimy się wypłakać ;)taka reakcja obronna :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']jUZ PO WIZYCIE :p

Dzwoniła do mnie Magda :) Nowi państwo Figi są super :loveu: ofiarowują Fidze morze miłości :loveu:

A teraz idę płakać...:oops:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: Iwonko ....ale to mają być łzy radości [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:calus:

A jutro Madzia ode mnie Cię wyściska i wycałuje
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...