Jump to content
Dogomania

ON dziwne rany


gigi-44

Recommended Posts

Witam wszystkich !
Potrzebuje rady, będąc dziś u klienta zobaczyłem dwa onki sukę i psa (rodzeństwo) suka piękna z lekkim przedłużonym włosem i u niej na zgięciach łap przednich (nadgarstki) są dwie rany symetrycznie do siebie dwa placki bez sierści i tylko w tym miejscu, tak jakby ktoś ogolił jej nadgarstki do skóry.
I tu zaczynają się schody psina miała robione badania na tarczyce, badane prześwietlane stawy, weterynarz pobrał próbkę skóry do badań ale wyniki będą za tydzień może ktoś z was widział lub słyszał o podobnym przypadku to proszę o jakieś podpowiedzi sunia ma 3.5 roku mieszka w kojcu ale większość czasu spędza na ogrodzie.Jak będą potrzebne jeszcze jakieś informacje to tylko napiszcie dowiem się i dam znać fotki tych ran też da się zorganizować jak będą potrzebne.

Zrobiłem takie improwizowane zdjęcie na swoim ONKU żeby było wiadomo o czym piszę.

[U][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7390/1000280plama12ng6.jpg[/IMG][/U]

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu nie widac ran :lol:
Zresztą, nawet jeśli byłoby widać, to raczej nikt przez internet nie postawi diagnozy. Ale jeśli w badaniu nic nie wyjdzie, to może suka jakoś mechanicznie sobie sierśc wyciera? Skoro przebywa w kojcu, to może tam gdzieś łapy wtyka? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Na zdjęciu nie widac ran :lol:
Zresztą, nawet jeśli byłoby widać, to raczej nikt przez internet nie postawi diagnozy. Ale jeśli w badaniu nic nie wyjdzie, to może suka jakoś mechanicznie sobie sierśc wyciera? Skoro przebywa w kojcu, to może tam gdzieś łapy wtyka? :niewiem:[/quote]
Nie wiem może tak napisze [B]to zdjęcie to tylko fotografia na której pokazuje gdzie są te rany bo miejsce jest nie typowe, pies na fotografii jest zdrowy głównie chodzi o to czy ktoś widział coś podobnego dwie identyczne rany na obu łapach i nie jest to rana zrobiona mechanicznie to wyklucza właściciel psa możliwe że pies sam wygryzł sobie sierść ale dlaczego?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jak tam byłem to psy były spokojne właściciel zaprowadził je do kojca ale widać było że psina garnie się do człowieka w kojcu grzecznie leżała nie skuczała nie szczekała była grzeczna. jest razem z bratem zamykana w jednym dużym kojcu prawie domek letniskowy kojec jest w 80 procentach wykonany z drzewa lekki wypas krótko mówiąc.Nie wiem ile czasu spędza z nimi właściciel ale myślę ze mógłby więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...