Jump to content
Dogomania

Człowiek zły i trzy psy...


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dog193']Czego? Fastbacków flex?
[URL]http://dogfrisbee.pl/pl/c/FASTBACK-FLEX/20[/URL][/QUOTE]

nie no te to znam, chodzi mi o te standardowe z napisem "Dog Chow" :)

Z tej strony właśnie zamierzam zamówić ok 10, ale na razie cierpię na chroniczny brak gotówki :evil_lol:

[quote name='Aleksandrossa']My się uczymy na Sofflite.
Dla nas to akurat dobry dysk bo Chic jest małym psem więc do nakręcenia go wydawał mi się najodpowiedniejszy ;)[/QUOTE]

Do zabawy, szarpania i nakręcania mam hero Xtra, mi chodzi tylko i wyłącznie o to żebym ja sie nauczyła rzucać :)
Idę o zakład że wtedy Pamir łapał by 8/10 dysków podczas gdy teraz łapie max 5 na 10 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam pisać, że patent patentem, ale właściwości lotne na taki zafutrzonym deklu to by leżały i kwiczały :evil_lol:


Mam zdolnego borderka, poza kilkoma próbami na semi na krótkim tunelu, dziś widziała po raz drugi coś takiego na oczy. Ten miał 5 m i młoda po kilku powtórzeniach przebiegała go pięknie bez problemu, nawet jak potem był zagięty :)
A Pamir mimo wielu powtórzeń dalej ma jakąś dziwną blokadę żeby tam wbiec

Link to comment
Share on other sites

Jak wzięłam Młodego z hodowli tylko, to następnego dnia poszedł na plac, żeby się napaczał za młodu na przeszkody, pierwsze co zrobił to sam z siebie wlazł do tunelu. :loveu: Do dziś kocha tunelik, z aportem często nadkłada drogi, żeby przez niego przebiec w drodze powrotnej. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Jak wzięłam Młodego z hodowli tylko, to następnego dnia poszedł na plac, żeby się napaczał za młodu na przeszkody, pierwsze co zrobił to sam z siebie wlazł do tunelu. :loveu: Do dziś kocha tunelik, z aportem często nadkłada drogi, żeby przez niego przebiec w drodze powrotnej. :lol:[/QUOTE]

a na treningach nie ma wtedy problemu z kolejnością przeszkód? :D

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że mogą być. Sporo psów ma tak, że jak ma koło siebie dwie przeszkody, to lecą na tą, którą wolą. ;) Dlatego podejrzewam, że sporo czasu poświęcę z nim na rozróżnianie przeszkód i naukę tego, że jednak wybieramy tę, o którą proszę. :P

Póki co problemu nie ma, bo my dopiero zaczynamy, więc na razie robimy podstawy podstaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Pewnie, że mogą być. Sporo psów ma tak, że jak ma koło siebie dwie przeszkody, to lecą na tą, którą wolą. ;) Dlatego podejrzewam, że sporo czasu poświęcę z nim na rozróżnianie przeszkód i naukę tego, że jednak wybieramy tę, o którą proszę. :P

Póki co problemu nie ma, bo my dopiero zaczynamy, więc na razie robimy podstawy podstaw.[/QUOTE]


aa czyli wszystko przed wami :)

Ja mialam tak że Tosca mi do tunelu na zawodach leciała zamiast np na hopke :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Dzielny szczylek :). A co do Pamira i jego blokad, to mogę chyba powiedzieć, że coś o tym wiem :grins:.[/QUOTE]

Oj dzielna jest :loveu: Też boisz się tuneli? :diabloti:



Idziemy sobie trzy dni temu na wieczorny spacerek, tradycyjnie dookoła osiedla, człapiemy wolno żeby każdy miał czas oczyścić myśli ( no dobra, to ja oczyszczam myśli - piesy mają inne zadanie :eviltong: ), nagle jak huknęło, no myślałam, że ktoś nam petardę pod nogi rzucił, jak się okazało jakaś mądra młodzież na przestanku się bawiła - my z Pamirem aż podskoczyliśmy, Funia jako że głucha sprawę olała, a co na to Heaven? Zaczęła się z ciekawością rozglądać co to takiego :lol: Zero strachu, nerwów czy czegokolwiek :loveu:

Wczoraj przyjechała koleżanka z borderkiem Jingo, w związku z tym jako, że sezon kąpielowy dobiegł końca postanowiłyśmy wybrać się na plaże, było nas 3 osoby i 4 psy ( Pamir, Heaven, Jingo i mix husky Nuka ), Pamir z Nuką zdecydowanie nie przypadli sobie do gustu, na szczęście przez te kilka lat udało mi się rudemu wbić do głowy żeby sam nie zaczynał, więc jako że huskacz był na flexi nie było żadnych problemów. Nagle jakieś 100-150 metrów dalej, do brzegu dobił jakiś windsurfer i maszeruje w naszą stronę, pierwsza nasza myśl, że na 100% nas pogoni z terenu zalewu - nic bardziej mylnego, facet podszedł tylko po to by spytać co to za zgromadzenie borderów :evil_lol: Pamir powinien pęcnąć z dumy, bo jego też za bordera wziął :diabloti: Okazało się, że sam ma borderka, Tajfuna i że na face rozmawiam z jego żoną :lol: Byłyśmy w autentycznym szoku, bo ostatnie czego się spodziewałyśmy to rozmowy o psach :evil_lol: Później pojechałyśmy na bardziej trawiaste tereny i uczyliśmy się tunelu :loveu: A o tym już pisałam :cool1:

Czy to normalne, że szczeniak w wieku niespełna 5 miesięcy, olewa zabawkę w ręce kogoś obcego i przybiega do mnie wiedząc, że ja jej nie mam? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Tak, mam straszną traumę, nazywa się Tosia :diabloti:.

A co do tej zabawki to nie wiem czy to jest normalne, mój dorosły piesek, jak zobaczył swoje ukochane fri w ręku mojej znajomej, która chciała mu pokazać flipy to też nie chciał się z nią bawić i patrzył na mnie błagalnym wzrokiem "mamo, weź jej to zabierz!" :lol:.

Super, że Heaven tak zareagowała, oby jej już tak zostało :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...