Jump to content
Dogomania

kosmetyki Vulpes


bri

Recommended Posts

Warto :cool3:

Jedna z hodowczyń OFB ( którą znam)stosuje u swoich psów właśnie VULPES
Proponuje wejść na stronę do Vulpes'u tam jest nr tel. kontaktowy i zadzwonić i podpytać P. Ilonę jakimi kosmetykami najlepiej robić danego psa jaki problem z włosem masz co i jak i na pewno doradzi
Ja swoje psy robie już ponad rok jestem zadowolona
Koleżanka jedzie na Vulpesie już ponad dwa lata i jest zadowolona na 200 %
Przede wszystkim Vulpes należy "wyczuć" każdego psa robi sie inaczej inne proporcje
Ale to kwestia 3 miesięcy po 3 miesiącu stosowania widać poprawę
Ten włos jest zupełnie inny żywy
A co najważniejsze w tych kosmetykach to :
Są to koncentraty
Osoba która robi je jest Chemikiem i Hodowcą
A kosmetyki produkują już jakiś czas ale od dwóch lat raczej zaczyna się ruszać i hodowcy zaczynają się przyznawać czym robią swoje psy :cool3:
JA VULPES POLECAM
Jestem zadowolona i to chyba najważniejsze
Część osób robi ale jakoś nie chce sie przyznać
Nie wiem tylko dlaczego
Yorkom np włos tak się mocno nie plącze po vulpesie i to jest największy plus

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja powiem szczerze, że jedyne co mnie zniechęca do Vulpesa to fakt, iż nie mogę go kupić tu na miejscu a muszę albo zamawiać w necie albo na wystawie.
Używałam szampon i odżywkę do powiększenia objętości włosa, i była boska. Szampon z lanoliną (ten podstawowy) też fajnie zmywał z psa wszelkie brudy. Jedna fota mówi wiele :)
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=03e2ecd15e0e0fd4][img]http://images2.fotosik.pl/151/03e2ecd15e0e0fd4m.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='cardea']Warto :cool3:

Jedna z hodowczyń OFB ( którą znam)stosuje u swoich psów właśnie VULPES
Proponuje wejść na stronę do Vulpes'u tam jest nr tel. kontaktowy i zadzwonić i podpytać P. Ilonę jakimi kosmetykami najlepiej robić danego psa jaki problem z włosem masz co i jak i na pewno doradzi
Ja swoje psy robie już ponad rok jestem zadowolona
Koleżanka jedzie na Vulpesie już ponad dwa lata i jest zadowolona na 200 %
Przede wszystkim Vulpes należy "wyczuć" każdego psa robi sie inaczej inne proporcje
Ale to kwestia 3 miesięcy po 3 miesiącu stosowania widać poprawę
Ten włos jest zupełnie inny żywy
A co najważniejsze w tych kosmetykach to :
Są to koncentraty
Osoba która robi je jest Chemikiem i Hodowcą
A kosmetyki produkują już jakiś czas ale od dwóch lat raczej zaczyna się ruszać i hodowcy zaczynają się przyznawać czym robią swoje psy :cool3:
JA VULPES POLECAM
Jestem zadowolona i to chyba najważniejsze
Część osób robi ale jakoś nie chce sie przyznać
Nie wiem tylko dlaczego
Yorkom np włos tak się mocno nie plącze po vulpesie i to jest największy plus[/quote]
A jaki jest adres strony tej firmy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

nieco reaktywuję temat. Vulpes uratował włoski mojej yorczki po eksperymencie z linią Hery.
Pani Ilona - osoba bardzo kompetentna doradziła jakie proporcje będą najkorzystniejsze przy naszym problemie i po pierwszym myciu był już efekt. Kosmetyki bardzo wydajne o przyjemnym zapachu. Póki co używamy i jesteśmy zadowolone :)

Link to comment
Share on other sites

Ja korzystam z tych kosmetków już cztery lata i jestem bardzo zadowolona. Dla pudli polecam szampon M2 i odżywkę M5. Jeżeli jest to jasny pudel bardzo ubrudzony i od dawna nie kąpany to najpierw użyj szampony O2, który radzi sobie z każdym brudem i doskonale zmywa inne kosmetyki.

W ramach ciekawostki muszę powiedzieć, że O2 poradził sobie z włosem yorka oblanym olejem opałowym (wystarczyła jedna kąpiel w trochę większym stęzeniu niż stosuję zazwyczaj)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Pozwolę sobie odświeżyć temat :) Czy mogłabym prosić o jakieś aktualne recenzje kosmetyków?? Szukam czegoś dla cockerki: czyli długowłosy, jedwabisty. Na ten czas używałyśmy espree(silky show) + hemectan z 1all system, jednak chciałabym spróbować czegoś innego, może lepszego?? Chodzi mi o kosmetyki, które będą używane między wystawami(natłuszczają i nawilżają) i coś na wystawę. Z góry dziękuję za opinie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja kiedyś jeszcze dla innego psa -jakieś 4-5 lat temu pierwszy raz zetknęłam się z ta firmą miałam bardzo dobre zdanie, efekty i jakość oraz przystępna cena.
Potem jakoś mi wypadło z głowy i ponownie zamówiłam na początku br.,kosmetyki pomogły mi przy psie z problemami sierściowymi miał strasznie słaby, wypadający włos, wyłysienia, sucha szorstka skóra- po alergicznej reakcji na karmę.
Na kosmetykach Vulpes sierść i skóra szybko wrociły do kondycji ( oczywiście zmiena karmy też na pewno pomogła ) ale z kosmetykow byłam/jestem bardzo zadowolona, na pierwszej wystawie w ocenie zaznaczono ze pies ma doskonałą szatę -zauważono to u obydwu psów. Miałam serie R ( dla odnowy sierści szampon i odżywkę ) oraz O2 podstawowy szampon, i odżywkę L5, polecam moim psom bardzo spasowało.
Teraz zamówiłam odżywkę z Ring5 ale raczej wrócimy znowu do Vulpesa, myślę że nie ma sensu dalej szukać... podoba mi się w tych kosmetykach to że są bardzo naturalne

Link to comment
Share on other sites

Metheora bardzo dziękuję za opinię :) Kupiłam serie M(szampon 2, odżywka M5) z racji tego ze chciałam dodać szacie nieco objętości(uroki suczek po cieczce;) )i faktycznie działają!!Więc polecam z czystym sumieniem. Dodatkowo szampon dogłębnie myje włos. Zastrzeżenia mam 2: odżywka za mało nawilża włos między wystawami(my dodatkowo używamy oleju kokosowego) i o dziwo nie są aż tak wydajne jak np. espree, które tak szybko nie znikały z butelek. Ale rzeczywiście jakość Vulpesa mnie i tak zadziwiła :)

Link to comment
Share on other sites

jestem przed zamówieniem i nie wiem co wybrać- chciałam coś wypróbować nowego- chyba wezmę odżywkę LP5 i L2 -szampon, myślałam też nad tym z avocado...moze zadzwonie i zapytam co polecają, ostatnio jak dzwoniłam Pani bardzo mi pomogła, miałam kilka pytań i też nie wiedziałam co zamowić...

Link to comment
Share on other sites

Ja w najbliższym czasie chce testować kosmetyki SHOW DOG, dostałam kilka próbek na wystawie i w sobote je wypróbuje przy kąpieli i obcinaniu..najbardziej jestem ciekawa spreyu ułatwiającego cięcie nożyczkami:razz: Chodzi mi dokładnie o tą firme: groomer.com.pl/index.php?cat=757&page=1 (usunęłam [url]www.)[/url] Przedstawiciel mówił mi ze hodowcy sobie chwalą...więc może i u nas się sprawdzą. Choć na wystawy myślę ze zostaniemy przy Vulpesie. Bardzo dobrą opinię mają Plush Puppy....ale cena:-o nie dla mnie przynajmniej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

[quote name='Tiana']Ja w najbliższym czasie chce testować kosmetyki SHOW DOG, dostałam kilka próbek na wystawie i w sobote je wypróbuje przy kąpieli i obcinaniu..najbardziej jestem ciekawa spreyu ułatwiającego cięcie nożyczkami:razz: Chodzi mi dokładnie o tą firme: groomer.com.pl/index.php?cat=757&page=1 (usunęłam [URL="http://www.%29"]www.)[/URL] Przedstawiciel mówił mi ze hodowcy sobie chwalą...więc może i u nas się sprawdzą. Choć na wystawy myślę ze zostaniemy przy Vulpesie. Bardzo dobrą opinię mają Plush Puppy....ale cena:-o nie dla mnie przynajmniej ;)[/QUOTE]


Obecnie testuję kosmetyki Show Dog :razz: Miałam również Plush Puppy, ale u nas się nie sprawdziły :shake: Co do kosmetyków Vulpes - miałam odżywkę i była świetna, więc zapewne jeszcze do niej powrócę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Jula i Dengi']Właśnie wzięłam odżywkę z olejem lisim i keratyną. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć efekt. :D[/QUOTE]
i jak u was ta odżywka się sprawdza?
Ja teraz zima używam O2 do wstępnego prania :D, L2 do drugiego i LP5 jako odżywkę i efekt super, zero łupieżu, gęsta lśniąca sierść.
Mam też YO2 odżywkę, ale chyba dla moich psów najlepiej sprawdza się seria L- z olejem lisim- mają połysk :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...