Jump to content
Dogomania

Psie g..o a może pies?-Goldi za TM ...


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']Idalia proponujac tymczas zapewne przeczytała cały wątek. Nigdy nie jest tak ,że dom tymczasowy zostawia sie bez pomocy (?) no tak mi sie wydaje.
Chyba po to był założony wątek Goldiemu, jesli macie tyle wątpliwości to po co to ciągnąć? skoro jest tak poważnie chory i bez szans na cokolwiek to może lepsza byłaby eutanazja? Póki co same minusy wymieniacie.
Idalia chce pomóci mam nadzieje, że jest świadoma co robi.
Czy Goldi nie zasłuzył na pomoc? bo jest chory, zaniedbany itp.?
to po co go pokazywałyście na dogo?
ile kosztuje adopcja Goldiego w schronisku? czy nie ma szans na karte choroby i wsparcie w lekach ze strony schroniska, przeciez nie są ślepi i widzą ,że wydają chorego psa.
Szukamy i szukamy tego tymczasu- pojawił sie i co? same wątpliwości.[/quote]


[FONT=Arial]Wątek dla Goldiego był własnie dlatego założony aby mu pomóc .Dlatego został pokazany na dogo bo same nie damy rady mu pomóc.Czy ja gdzies napisałam że Goldi jest bez szans?Gdybym tak myslała to napewno nie był by na dogo pokazany tylko podjeta by zostala decyzja o przejściu za TM. Napisalam wczesniej iz nie jestesmy (przynajmniej ja i Ziuta) w stanie pomóc finansowo.Sprawe przedstawiam jasno aby póżniej nie bylo żadnych niedomówień typu "ja nie wiedziałam lub ja myslałam" Wymieniam te złe rzeczy które sa aby ktoś pózniej nie miał do mnie pretensji że czegos nie powiedziałam a wiedziałam.Co mam napisac że pies jest troche chory i wystarczy mu przecierac oczka czy uszki woda utlenioną.? Pies był badany na miejscu przez weta .Watpie aby miał robione badania typu morfologia itd. Czy jest poważnie chory czy nie to mozna bedzie powiedziec dokładnym zbadaniu przez weta i pewnie po badaniach. Przedstawiam sprawy tak jak stoja.Mamy na utrzymaniu inne psy i na nastepnego nas nie stac. Niestety mam złe doswiadczenia typu "wezcie jakos pomożemy" i co zostałam sama z problemem bo raptownie niektórzy stwierdzili że jak został pies wyciagniety ze schronu to mozna sie juz nim tak bardzo nie interesowac. I z problemami zostaje sie samemu
[SIZE=2]Na wsparcie w lekach ze strony schroniska? Zabierasz psa ze schronu to jest już Twój. oczywiście możesz chodzic do lekarza przez nastepne dwa tygodnie na koszt schronu ale to jest lekarz w Sochaczewie i tylko u niego nie płacisz w tym okresie. Oczywiście nie są ślepi że to jest pies chory ale jeżeli ktoś decydyje sie na adopcje psa w takim stanie to musi miec pełna świadomośc że leczenie spada na niego.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Teraz tylko trzeba poszukac kogos z Legnicy kto sprawdzi warunki domku tymczasowego dla Goldusia.Mamy jakiegos dogomaniaka z okolic.[/quote]Gamon jezeli chcesz sie dowiedziec o warunki w jakich mieszkam to przeczytaj watek o moim Lakusiu z Mielca to s ie wszytkiego dowiesz :diabloti: ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Oferowałam pomoc w zasponsorowaniu ubranka dla Goldiego ale jeśli taks uszyje gratisowe ubranko to ja i tak nie wycofuję się z pomocy i mogę zaoferować pomoc finansową.[/quote] , dziekuje Magda , , masz dobre serduszko , ja z kazdej pomocy sie z Wami rozlicze , pieskowi niczego nie zabraknie , tylko martwie sie , bo jest coraz chlodniej ,

Link to comment
Share on other sites

Kasiaprodex, masz pw.

Mam nadzieje, ze Idalia zapewni Goldusiowi troskliwy dom tymczasowy, a dogomaniacy nie zostawia jej samej z leczeniem i utrzymaniem psa.
Idalia ma 2 psy po przejsciach, w tym Lakusia vel Stesknionego z Mielca, chorego Groszka z Pabianic oraz 2 swoje psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Kasiaprodex, masz pw.

Mam nadzieje, ze Idalia zapewni Goldusiowi troskliwy dom tymczasowy, a dogomaniacy nie zostawia jej samej z leczeniem i utrzymaniem psa.
Idalia ma 2 psy po przejsciach, w tym Lakusia vel Stesknionego z Mielca, chorego Groszka z Pabianic oraz 2 swoje psy.[/quote]Ulka , nie jest tak zle , Goeszek jest w doskonalej formie , biege ,skacze , ma apetyt , przybral na wadze , ,ta sapka , to wynika z tej jego budowy ukladu oddechowego , jest w pelni zbadany zdiagnozowany nawet przez specjaliste nz wroclawia , psiaczkom niczego nie brakuje , a z moja sytuacja finansowa tez nie jest az tak zle , bardzo chce pomoc temu psiakowi , mam sporo czsu , moje zycie jest podporzadkowane psiaczkiom , i lecznica na miejscu ,Goldiemu niczego nie zabraknie

Link to comment
Share on other sites

Idalio,
wiem, ze sie bardzo dobrze opiekujesz Twoimi zwierzakami.
I moze masz dobra sytuacje materialna, ale nie powinnas sama zostac z utrzymaniem i leczeniem Goldiego, ktore moze sie okazac kosztowne, chociaz nie musi. Chodzilo mi tez o to, zebys miala pomoc w poszukiwaniu DS, ogloszeniach, itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Idalio,
wiem, ze sie bardzo dobrze opiekujesz Twoimi zwierzakami.
I moze masz dobra sytuacje materialna, ale nie powinnas sama zostac z utrzymaniem i leczeniem Goldiego, ktore moze sie okazac kosztowne, chociaz nie musi. Chodzilo mi tez o to, zebys miala pomoc w poszukiwaniu DS, ogloszeniach, itp.[/quote] wiem Uklka ,masz dobre serduszko , sa tutaj osoby bardzo pomocne , ktorym zalezy na dobru Goldiego , nie jestem sama , piesek jest bardzo chory bedzie mial bardzo dobra opieke , mysle ze piesek nigdy nie mial domu , wszytkiego go trreba bedzie nauczzyc , jest bardzo chory ale walczy , czekamy z wetka na niego , wszytko sie oczywiscie moze zdarzyc , nie wiemy wszyscy co mu jest , moze oprocz tych jeszcze inne chorobska , ale trzeba mu pomoc , wetka jest wspaniala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']wiem Uklka ,masz dobre serduszko , sa tutaj osoby bardzo pomocne , ktorym zalezy na dobru Goldiego , nie jestem sama , piesek jest bardzo chory bedzie mial bardzo dobra opieke , mysle ze piesek nigdy nie mial domu , wszytkiego go trreba bedzie nauczzyc , jest bardzo chory ale walczy , czekamy z wetka na niego , wszytko sie oczywiscie moze zdarzyc , nie wiemy wszyscy co mu jest , moze oprocz tych jeszcze inne chorobska , ale trzeba mu pomoc , wetka jest wspaniala[/quote]pomoc chce Goldiemu jeszcze z innego powodu , ten piesek jest bardzo podobny z w ygladu do mojego 1 psa ,ktoy zyl dlugo i dozyl starosci , i odszedl z powodu raka , zyl 14 lat , ten pysk Goldiego tak mi go przypomina , nie moge tego pieska zapomniec

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z kierowniczką schroniska na temat Goldiego.
Bardzo prosiła aby podziękować w imieniu schroniska za pomoc dla Goldiego - tak więc dziękuje Wam wszystkim w imieniu p. Zyty i naszym (wolontariuszy)
Powiedziała, że w nocy o północy można go zabrać - wystarczy jeden telefon i po nią podjechać :evil_lol:
A o Goldim mi dzisiaj powiedziała tak : "Goldi rzuca miską jak jest pusta :cool3: :crazyeye: i mieszka pod kaloryferem :loveu:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Właśnie rozmawiałam z kierowniczką schroniska na temat Goldiego.
Bardzo prosiła aby podziękować w imieniu schroniska za pomoc dla Goldiego - tak więc dziękuje Wam wszystkim w imieniu p. Zyty i naszym (wolontariuszy)
Powiedziała, że w nocy o północy można go zabrać - wystarczy jeden telefon i po nią podjechać :evil_lol:
A o Goldim mi dzisiaj powiedziała tak : "Goldi rzuca miską jak jest pusta :cool3: :crazyeye: i mieszka pod kaloryferem :loveu:"[/quote] , to cudownie , dobre wiadomosci , bardzo na niego czekam

Link to comment
Share on other sites

1. Goldi nie wychodzi w ogóle na zewnątrz się załatwiać - załatwia się w izolatce w której cały czas przebywa.

2. Nadal się trzęsie.

3. Nie mam pojęcia jak zniósłby jazdę pociągiem.
Chyba to dla niego byłby bardzo duży stres....On stresuje się tym, że człowiek do niego podchodzi to co mówić o pociągu i jazdy nim....ehh...sama nie wiem - nie umiem chyba odpowiedzieć na to pytanie niestety....zresztą chyba nikt na to pytanie nie zna odpowiedzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']1. Goldi nie wychodzi w ogóle na zewnątrz się załatwiać - załatwia się w izolatce w której cały czas przebywa.

2. Nadal się trzęsie.

3. Nie mam pojęcia jak zniósłby jazdę pociągiem.
Chyba to dla niego byłby bardzo duży stres....On stresuje się tym, że człowiek do niego podchodzi to co mówić o pociągu i jazdy nim....ehh...sama nie wiem - nie umiem chyba odpowiedzieć na to pytanie niestety....zresztą chyba nikt na to pytanie nie zna odpowiedzi :shake:[/quote]tak , tez tak mysle , zastanawiam sie jak go sciagnac do Legnicy , czy orientujesz sie kiedy to ubranko bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']czy orientujesz sie kiedy to ubranko bedzie[/quote]

Taks mi napisała, że jak będzie miała wymiary Goldusia to uszyje ubranko błyskiem....a wymiary podałam wczoraj więc myślę, że nawet już się może szyje :roll:....ubranko będzie przesłane do Kasiprodex do domu i zawieziemy je Goldiemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Taks mi napisała, że jak będzie miała wymiary Goldusia to uszyje ubranko błyskiem....a wymiary podałam wczoraj więc myślę, że nawet już się może szyje :roll:....ubranko będzie przesłane do Kasiprodex do domu i zawieziemy je Goldiemu.[/quote]bardzo dziekuje , tylko ten transport ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Jak nie urok to..... :shake:[/quote]tak zastanawiam sie , nad czyms cyt
[B]W piątek - 23.11. 2007. rano, jadę pociągiem na trasie: [COLOR=red]Rybnik- Katowice- Warszawa Zach.- Toruń[/COLOR]. Chętnie zaopiekuję się w podróży jakimś potrzebującym stworzeniem.[/B]
[B]Wracam w niedzielę lub poniedziałek.[/B]
[B]Proszę dzwonić - 880 100 785 lub 788 939 419 , moze ja bym go odebrala z Katowic
[/B]
__________________

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...